• BOG MASAKRA

    BOG MASAKRA

    režija: Boris Kobal; avtorica: Y. Reza

    BOG MASAKRA ...

    režija: Boris Kobal; avtorica: Y. Rez ...


    Povezava do vsebine

  • MARJETKA, STR. 89

    MARJETKA, STR. 89

    režija in koreografija: Sebastjan Starič; Avtor: L. Huebner

    MARJETKA, STR ...

    režija in koreografija: Sebastjan Sta ...

    (eksperimentalno-satirični kabaret)
    Povezava do predstave

  • SEKS IN LJUBOSUMNOST

    SEKS IN LJUBOSUMNOST

    Režija: Jaša Jamnik, Avtor: M. Camoletti

    SEKS IN LJUBO ...

    Režija: Jaša Jamnik, Avtor: M. Camo ...

    (pohotno-maščevalna komedija)
    Povezava do predstave

  • O PETELINU IN PAVU

    O PETELINU IN PAVU

    Režija: Žiga Sedmak; Avtorica: Bina Štampe Žmavc

    O PETELINU IN ...

    Režija: Žiga Sedmak; Avtorica: Bina ...

    (vesela igrica za otroke)
    Povezava do predstave

  • Pregled Šentjakobskih zbornikov kar preko spleta!

    PREGLED ŠENTJAKOBSKIH ZBORNIKOV KAR PREKO SPLETA!

    PREGLED ŠENT ...

    ...


    Povezava do vsebine

  • MARATONCI TEČEJO ČASTNI KROG

    MARATONCI TEČEJO ČASTNI KROG

    Režija: M. Šmalc, Avtor: D. Kovačević

    MARATONCI TE? ...

    Režija: M. Šmalc, Avtor: D. Kovačev ...

    komedija
    Povezava do vsebine
    Povezava do predstave

  • KLINIKA TIVOLI D.O.O.

    KLINIKA TIVOLI D.O.O.

    režija: Gorazd Žilavec

    KLINIKA TIVOL ...

    režija: Gorazd Žilavec ...

    (komedija)
    Povezava do vsebine
    Povezava do predstave

  • TI NORI TENORJI

    TI NORI TENORJI

    Režija: Gojmir Lešnjak - Gojc; Avtor: K. Ludwig

    TI NORI TENOR ...

    Režija: Gojmir Lešnjak - Gojc; Avtor ...

    (komedija)
    Povezava do predstave

  • BLOK II

    BLOK II

    režija: Andrej Jus; avtor: R. Vilčnik

    BLOK II ...

    režija: Andrej Jus; avtor: R. Vilčni ...

    (komedija)
    Povezava do predstave

  • DEKAMERON

    DEKAMERON

    režija: P. Ekart, avtor: G. Boccaccio, dramatizacija: J. Usenik

    DEKAMERON ...

    režija: P. Ekart, avtor: G. Boccaccio ...

    (komedija)
    Povezava do predstave

SEKS IN LJUBOSUMNOST
Prikaži / Skrij

SEKS IN LJUBOSUMNOST

Režija: Jaša Jamnik, Avtor: M. Camoletti

(pohotno-maščevalna komedija)
Povezava do predstave

Novice

Podpisniki peticije Ohranimo Šentjakobsko!

Podpisniki peticije v fizični obliki

  1. Srečko Kermavner, Ljubljana
  2. Tatjana Rebolj, Ljubljana
  3. Danijel šmon, Ljubljana
  4. Silvija Jovanovič, Ljubljana
  5. Pika Lili Mihelič, Ljubljana
  6. Grega Rogelj, Ljubljana
  7. Lili Bačer Kermavner, Ljubljana
  8. Peter Teichmeister, Ljubljana
  9. Tanja Skrbinšek, Ljubljana
  10. Tone Bertoncelj, Ljubljana
  11. Sonja Pavčič, Ljubljana
  12. Miha Zrimšek, Ljubljana
  13. Žiga Sedmak, Ljubljana
  14. Mario Dragojević, Ljubljana
  15. Alenka Jakomin, Ljubljana
  16. Mileva Sovdat, Ljubljana
  17. Sanja Gregorčič, Ljubljana
  18. Kajetan Bajt, Ljubljana
  19. Marija Kolar, Ljubljana
  20. Jaka Žilavec, Murska Sobota
  21. Damjan Kolovrat, Krmelj
  22. Benjamin Metelko, Krmelj
  23. Nina Cijan, Renče
  24. Rok Bohinc, Križe
  25. Vanja Krmelj, Ljubljana
  26. Gregor Usenik, Ljubljana
  27. Sara Lucu, Ljubljana
  28. Jerica Majerhold Ostrovršnik, Ljubljana
  29. Marko Ujc, Dol pri Ljubljani
  30. Maja Eržen, Brod
  31. Majda Pamič, Ljubljana
  32. Maša Tkavc, Petrovče
  33. Karin Zakrajšek, Ljubljana
  34. Silvan Bačer, Ljubljana
  35. špela Ivanič, Ajdovščina
  36. Marko Cvetko, Ljubljana
  37. Jana Konda, Novo mesto
  38. Matjaž Vuk, Miren
  39. Ana Lavrinc, Laško
  40. Dragan Remškar, Ljubljana
  41. Matej Golob, Ljubljana
  42. Tina Skulj, Ljubljana
  43. Željka Smičibrada, Krško
  44. Luka Markus Stajer, Ljubljana
  45. Dijana Mikić, Ljubljana
  46. Nuša Podvornik, Ljubljana
  47. Sara špelec, Ljubljana
  48. Simon Mlakar, Ljubljana
  49. Tomaž Urgl, Ljubljana
  50. Maja Martina Merljak, Ljubljana
  51. Toni Habula, Ig
  52. Željka Slijepčevič, Ljubljana
  53. Martin Habula, Ljubljana
  54. Martin Razpotnik, Ljubljana
  55. Andreja Janjilovič, Črna Vas
  56. Darja Pristovnik, Ljubljana
  57. Robi Bilodjerič, Ljubljana
  58. Žana Močnik, Ljubljana
  59. Jan Bučar, Ljubljana
  60. Katja Fajdiga, Ljubljana
  61. Miha Baloh, Ljubljana
  62. Zvone šedlbauer, Ljubljana
  63. Igor Ravnik, Ljubljana
  64. Mojca Horvat, Ljubljana
  65. štefka Kučan, Ljubljana
  66. Gregor Čušin, Ljubljana
  67. Ana Klopčič, Ljubljana
  68. Andrej Murenc, Ljubljana
  69. Jane štravs, Ljubljana
  70. Tina Vrbnjak, Selnica ob Dravi
  71. Nada Mihajlovič, Ljubljana
  72. Urška Bradaškja, Ljubljana
  73. Manca Dorrer, Ljubljana
  74. Kir Clar, Ljubljana
  75. Gregor Gruden, Ljubljana
  76. Nataša Vrbnjak, Selnica ob Dravi
  77. Gašper Tič, Ljubljana
  78. Zarja Kambič, Ljubljana
  79. Tadeja Bučar, Ljubljana
  80. Robert Vrtovšek, Ljubljana
  81. Klemen Košir, Jesenice
  82. Stanislava Brzin, Ljubljana
  83. Saša Klančnik, Ljubljana
  84. Tatjana Kortnik, Ljubljana
  85. Brane Brzin, Ljubljana
  86. Bojan Vister, Ljubljana
  87. Taja Vetrovec, Ljubljana
  88. Mateja Zelič, Ljubljana
  89. Katarina Lukšič, Ljubljana
  90. Jože šalej, Velenje
  91. Gaja Višnar, Ljubljana
  92. Samo Ravnikar, Ljubljana
  93. Mišo Mićić, Ljubljana
  94. Tjaša Valentinčič, Ljubljana
  95. Ana Arh, Vrhnika
  96. Dejan Vunjak, šmarje-Sap
  97. Slavko Trivković, Kamnik
  98. Tina Vunjak šmarje-Sap
  99. Saša Hodnik, Ljubljana
  100. Boris Car, Ljubljana
  101. Matej Fajdiga, Ljubljana
  102. Urša Vrbančič, Ljubljana
  103. Živa Lamut, Ljubljana
  104. Petra Fröhlich, Ljubljana
  105. Mojca Hodnik-Cergol, Ljubljana
  106. Ina Cergol, Ljubljana
  107. Laura Zafred, Ilirska Bistrica
  108. Marija Bačer, Ljubljana
  109. Katerina Sirnik, Ljubljana
  110. Janez Usenik st., Ljubljana
  111. Maja Usenik, Ljubljana
  112. Alenka Krušič, Ljubljana
  113. Nenka Krušič, Ljubljana
  114. Jasna Pinterič, M. Toplice
  115. Leopold Pungerčar, Mirna Peč
  116. Jernej Čampelj, Grosuplje
  117. David Dolamič, Leskovec/Krško
  118. Anja Koroša, Sp. Duplek
  119. Katarina Bačnik, Medvode
  120. Alenka Ambrožič, Ljubljana
  121. Janez Dolinar, Kranj
  122. Regina Kogoj, Ljubljana
  123. Andraž Vehovar, Ljubljana
  124. Nataša Tič Ralijan, Ljubljana
  125. Franci Kek, Novo Mesto
  126. Vanjo Grobljar, Ljubljana
  127. Andrej Nagode, Vrhnika
  128. Niki Musič, Ljubljana
  129. Zvezdana Mlakar, škofljica
  130. Vito Tofaj, Ljubljana
  131. Manca Košir, Ljubljana
  132. Urška Lunder, Ljubljana
  133. Žiga Okorn, Ljubljana
  134. Andrej Karoli, Ljubljana
  135. Mojca Fatur, Ljubljana
  136. Urška Draž, Ljubljana
  137. Valentina Hočevar, Ljubljana
  138. Gregor Hočevar, Ljubljana
  139. Luka Martin škof, Ljubljana
  140. Marko Simčič, Ljubljana
  141. Vesna Pernarčič, Ljubljana
  142. Annela Beso, Novo Mesto
  143. Luka Cimprič, Ljubljana
  144. Anže Zevnik, Ljubljana
  145. Miha šolar, Radovljica
  146. Nežka Poljanšek, Ljubljana
  147. Urška Mušič, Ljubljana
  148. Hermina Paznik, Ljubljana
  149. Marko Velkavrh, Ljubljana
  150. Nina Skrbinšek, Ljubljana
  151. Andrej Slinkar, Ljubljana
  152. Gašper Malnar, Ljubljana
  153. Iča Putrih, Ljubljana
  154. Jure Culiberg, Ljubljana
  155. Radko Polič-Rac, Ljubljana
  156. Uroš Smolej, Ljubljana
  157. Janez Starina, Ljubljana
  158. Boris Ostan, Ljubljana
  159. Igor Likar, Ljubljana
  160. Jana Zupančič, Ljubljana
  161. Matija Vastl, Ljubljana
  162. Tijana Zinajič, Ljubljana
  163. Matej Puc, Ljubljana
  164. Jurij Drevenšek, Maribor
  165. Iva Krajnc, Ljubljana
  166. Ana Hribar, Ljubljana
  167. Jaka Lah, Ljubljana
  168. Vladimir Vlaškalič, Puconci
  169. Kristijan Guček, Ljubljana
  170. Jure Henigman, Ribnica
  171. Janja Seles, Jurij
  172. Vesna Cizej, Ljubljana
  173. Martina Kalan, Ljubljana
  174. Helena Jeršan K. Log
  175. Dragica Zorič, Ljubljana
  176. Emilija Mrlak, Ljubljana
  177. Iva Topolnik, Ljubljana
  178. Dagmar Medič Bobek, Ljubljana
  179. Olga Zelenič, Ljubljana
  180. Marija Kogej, Ljubljana
  181. Bernarda Kramar, Ljubljana
  182. Tamara Vižintin, Ljubljana
  183. Ela Leskovšek, Ljubljana
  184. Ines Rupnik, Zagradec
  185. Majda Jamnik, Medvode
  186. Janja Godec, Ljubljana
  187. Mojca Djukić, Ljubljana
  188. Alenka Vidic, Ljubljana
  189. Damjana škof, Ljubljana
  190. Igor Dolanc, Ljubljana
  191. Milan štefe, Ljubljana
  192. Marinka štern, Ljubljana
  193. Janez Vlaj, Ljubljana
  194. Janez Pogorelec, Ljubljana
  195. Teja Černe, Ljubljana
  196. Petra Adamič, Logatec
  197. Petra Debeljak, Loško Potok
  198. Vanja Bilanovič, Ljubljana
  199. Nina Franko, Ljubljana
  200. Maša Prešern, Ljubljana
  201. Grega Močivnik, Ljubljana
  202. Jasna Simončič, Ljubljana
  203. Gregor Kodre, Polzela
  204. Maša Pavokovič, Maribor
  205. Boris Milanko, Ljubljana
  206. Ivanka Mežan, Ljubljana
  207. Andrej Rozman, Ljubljana
  208. Dušan škedl, Ljubljana
  209. Marta škedl, Ljubljana
  210. Vida Varga, Ljubljana
  211. Anja Zaletel, Ljubljana
  212. Sava Lambič, Ljubljana
  213. Branko Lambič, Ljubljana
  214. Vidosav Mičunovič, Ljubljana
  215. Miodrag Mišič, Ljubljana
  216. Lazar Mićić, Ljubljana
  217. Gordana Radonič, Ljubljana
  218. Jasna T. Depala vas
  219. Sašo Jovanovič, Ljubljana
  220. Marinko Jagodič, Ljubljana
  221. Dragica Damjanič Radič, Ljubljana
  222. Aleksandra Damjanič, Ljubljana
  223. Milka Dimitrovski, Ljubljana
  224. Marko Balaško, Ljubljana
  225. Jordan Stevanovič, Ljubljana
  226. Ana Krpan, Ljubljana
  227. Mitja šegina, Ljubljana
  228. Zinko Schoss, Ljubljana
  229. Rudi Selan, Ljubljana
  230. Miomira šegina, Ljubljana
  231. Vesna Jelič, Ljubljana
  232. Ružica Filipovič, Ljubljana
  233. Mija Obreza, Ljubljana
  234. Dragan ševič, Ljubljana
  235. Nina Banjac, Ljubljana
  236. Miran Todor, Ljubljana
  237. Branko Bakovič, Ljubljana
  238. Dušan Jovanovič, Ljubljana
  239. Ivana Bekčič, Ljubljana
  240. Grega Schoss, Ljubljana
  241. Dragan Kokovič, Ljubljana
  242. Jana Berčič, Ljubljana
  243. Gita Vuga, Ljubljana
  244. Drago V. Ljubljana
  245. Dragan Krpan, Ljubljana
  246. Dragan Dunčič, Ljubljana
  247. Dragan Bekčič, Ljubljana
  248. Vesna Andjelkovič, Ljubljana
  249. Eva Banjac, Ljubljana
  250. Liljana Kač, Ljubljana
  251. Nina Puhan, Ljubljana
  252. Jadranka Vojvodič, Ljubljana
  253. Alja Mravljak, Ljubljana
  254. Nikola Milovančev, Ljubljana
  255. Manca Žibret-Milovančev, Ljubljana
  256. Nada Sakelšek, Kranj
  257. Jože Sakelšek, Kranj
  258. Darja Vučenovič, Krnaj
  259. Klemen Cimerman, Radovljica
  260. Milenko Prača, Ljubljana
  261. Dragana Prača, Ljubljana
  262. Pospiš Stana, Ljubljana
  263. Pospiš Josip, Ljubljana
  264. Matjaž Perpan, Ljubljana
  265. Urška Hlebec, Ljubljana
  266. Nataš Globočnik, Ljubljana
  267. Dušan Vajda, Ljubljana
  268. Katja Ogrin, Ljubljana
  269. Eva Ogrin, Ljubljana
  270. Vinko Ceglar, Ljubljana
  271. Marinka Kurilič, Ljubljana
  272. Janez Usenik, Ljubljana
  273. Tomaž Gerden, Ljubljana
  274. Zvonko Penko, Ljubljana
  275. Alenka Bizjak, Ljubljana
  276. Nadina štefančič, Ljubljana
  277. Jerneja Černilogar, Tolmin
  278. Kristina Privšek, Ljubljana
  279. Andrej Vratanar, Ljubljana
  280. Jernej Privšek, Ljubljana
  281. Ana Duša, Ljubljana
  282. Matjaž Ugovšek, Ljubljana
  283. Marko Ban, Ljubljana
  284. Tatjana Ban, Ljubljana
  285. Tone Seifert, Ljubljana
  286. Lojze Ihan, Ljubljana
  287. Andrej Jus, Ljubljana
  288. Matej Kermavner, Ljubljana
  289. Polona Drobnič, Ljubljana
  290. Anja Kapus, Ljubljana
  291. Olivija Grafenauer, Ljubljana
  292. Mojca Kavčič, Ljubljana
  293. Olga Pajek, Ljubljana
  294. Veronika Klemenčič, Rastoča knjiga
  295. Polonca Kapus, Ljubljana
  296. Asja Kahrimanovič, Ljubljana
  297. dr. Marta Frelih, Ljubljana
  298. Katja Komljanec, Ljubljana
  299. Karel Brišnik, Ljubljana
  300. Andraž Ravnik, Ljubljana
  301. Drago Razboršek, Ljubljana
  302. Franc Prek, Ljubljana
  303. Stanislav Drnovšek, Ljubljana
  304. Pavla Drnovšek, Ljubljana
  305. Kim Vetrovec, Ljubljana
  306. Marko Skok, Ilirska Bistrica
  307. Živa Kravanja, Ljubljana
  308. Peter Strnad, Ljubljana
  309. Antonija Strnad, Ljubljana
  310. Marko Mitja Feguš, Ljubljana
  311. Marko Feguš, Ljubljana
  312. Nina Marucelj, Ljubljana
  313. Robert škufca, Ljubljana
  314. Tina Gunzek, Ljubljana
  315. Anja Drnovšek, Ljubljana
  316. Alenka Nahtigal, Ljubljana
  317. Igor Maksim Košir, Ljubljana
  318. Urša Menart, Ljubljana
  319. Cveto Strehar, Kamnik
  320. Urša Adamič, Ljubljana
  321. Janez Bricelj, Ljubljana
  322. Boris Bezič, Ljubljana
  323. Branko šturbej, Ljubljana
  324. Borna Armanini, Ljubljana
  325. Stanko Kostanjevec, Ljubljana
  326. Maruša Majer, Hoče
  327. Ivan Dobran, Poreč
  328. Tina Potočnik
  329. Tereza G., Ljubljana
  330. Urbass M. Ljubljana
  331. Barbara Ribnikar, Ljubljana
  332. Miriam Ničintova, Ljubljana
  333. Igor Godina, Ljubljana
  334. Olga Toni
  335. Anita Volčanjšek, Ljubljana
  336. Miha Bezeljak, Ljubljana
  337. Alja Kapun, Ljubljana
  338. Fonda Kalindi, Portorož
  339. Andreja Cafuta, Lovrenc/Dr.Pohorje
  340. Milan Golob, Brusnice
  341. Lukashevich Jurij, Ljubljana
  342. Toni Češik, Ljubljana
  343. Eva Hribernik, Radovljica
  344. Jure Kopušar, Kamna Gorica
  345. Mojca Ketiš, Ljubljana
  346. Klemen Janežič, Stična
  347. Jan Zakonjšek, Ljubljana
  348. Dominik Mencej, Domžale
  349. Žiga Udir, Sp. Besnica
  350. Simona Ješelnik, Ljubljana
  351. Vid Klemenc, Jesenice
  352. Jernej Gašperlin, Radovljica
  353. Kaja Pregrat, Logatec
  354. Saša Pavlin Stošič, Ljubljana
  355. Aja Sredanovič, Hrušica
  356. Zala Sajko, Ljubljana
  357. Tadej Pišek Ljubljana
  358. Mina Bergant, Medvode
  359. Tomaž Gubenšek, Ljubljana
  360. Janja Korun, Ljubljana
  361. Oskar Krajnc, Lovrenc/P
  362. Eva Kokalj, Celje
  363. Marjan Peternel, Ljubljana
  364. Blaž Završnik, Ljubljana
  365. Marko Naberšnik, Ljubljana
  366. Miroslav Mandič, Ljubljana
  367. Miftar Amagjekaj, Ljubljana
  368. Majda Klobasa, Ljubljana
  369. Suzana Erjavec, Ljubljana
  370. Peter Čemetič, Ljubljana
  371. Miha Budin, Ljubljana
  372. Zvezdana Sabotič, Ljubljana
  373. Breda Rues Erbežnik, Ljubljana
  374. Alenka Burger, Ljubljana
  375. Aleš Valič, Logatec
  376. Katja Podbevšek, Ljubljana
  377. Silva Bandelj, Ljubljana
  378. Bojana Bajec, Not. Gorice
  379. Otilija Mlakar, Ljubljana
  380. Maja Prelog, Ljubljana
  381. Anica Vilfan, Polje pri Vodicah
  382. Karmen Dolinšek, Ljubljana
  383. Helena Može Cedilnik, Ljubljana
  384. Barbara Majcenič, Ljubljana
  385. Ema Dolenc, Kranj
  386. Roman Turšek, Ljubljana
  387. Barbara Stupica, Ljubljana
  388. Mladen Miočinovič, Ljubljana
  389. Janja Miočinovič, Ljubljana
  390. Nataša B. Gračner, Ljubljana
  391. Maša Derganc-Veselko, Ljubljana
  392. Maja Sever, Ljubljana
  393. Darja Klaus, Ljubljana
  394. Valerija Cokan, Ljubljana
  395. Ema Peroš, Ljubljana
  396. Teja Zupan, Ljubljana
  397. Boris Mihalj, Ljubljana
  398. Marko Simič, Ljubljana
  399. Dominik Cedilnik, Ljubljana
  400. Marjan Benedičič, Ljubljana
  401. Kristijan Muck, Ljubljana
  402. Marko Okorn, Ljubljana
  403. Metoda Zorčič, Ljubljana
  404. Vojko Zidar, Rateče
  405. Rok Vihar, Ljubljana
  406. Bojan Emeršič, Ljubljana
  407. Barbara Cerar, Ljubljana
  408. Jurij Zrnec, Ljubljana
  409. Sabina Zrnec, Ljubljana
  410. Mirna Jarni, Kočevje
  411. Marko Mandič, Ljubljana
  412. Uroš Fürst, Ljubljana
  413. Marko Plantan, Ljubljana
  414. Julija Gongina, Ljubljana
  415. Gaja Pöschl, Ljubljana
  416. Andrej Nahtigal, Ljubljana
  417. Janez Lapajne, Domžale
  418. Veronika Prosenc, Domžale
  419. Boris Cavazza, Ljubljana
  420. Klemen Slakonja, Ljubljana
  421. Matevž Kruh, Ljubljana
  422. Matej Križnik, Ljubljana
  423. Neža Drobnič, Domžale
  424. Igor Iskra, Ljubljana
  425. Matic Uršič, Idrija
  426. Vesna Repovšek, Kamnik
  427. Elena Fajt, Ljubljana
  428. špela Pogačnik, Ljubljana
  429. Anja Nedič-Godina, Ljubljana
  430. Petra Hartman, Ljubljana
  431. Tjaša Železnik, Ljubljana
  432. Blaž Jelnikar, Ljubljana
  433. Kristjan Mihevc, Žirovnica
  434. Jaka Kovačič, Celje
  435. Nejz Gazvoda, Novo mesto
  436. Said Lulič, Ljubljana
  437. Marko Viduka, Ljubljana
  438. Damjana Sušnik, Ljubljana
  439. Boris Vičič, Ljubljana
  440. Rene Masaryk, Vrhnika
  441. Saša Mikelič, Ljubljana
  442. Matic Brenk, Ljubljana
  443. Matjaž Kocbek, Ljubljana
  444. Katarina štrukelj, Ljubljana
  445. Mitja Guštin, Piran
  446. Samo Vadnov, šmarje Sap
  447. Maj Vadnov, Ljubljana
  448. Duško Milavec, Ljubljana
  449. Zrinka Mileusnič, Ljubljana
  450. Daša Pavlovič, Ljubljana
  451. Aljoša Ozmec, Ljubljana
  452. Janja Tratnik šumi, Ljubljana
  453. Miša Tramte, Ljubljana
  454. Srečko Tramte, Ljubljana
  455. Vanja Erjavec, Ljubljana
  456. Peter Povh, Ljubljana
  457. Boštjan Pirc, škofljica
  458. Vinko Tomažič, Ljubljana
  459. Marija Tomažič, Ljubljana
  460. Matjaž Tomažič, Ljubljana
  461. Jela Brodač, Ljubljana
  462. Matej Sovdat, Ljubljana
  463. Andreja Sovdat, Ljubljana
  464. Aleš Repina, Ljubljana
  465. Damijana Jakšič, Cerklje/Gor
  466. Renata šebez, Vrhnika
  467. Urška Križaj, Ljubljana
  468. Jani Gaber, Ljubljana
  469. Marta Oblak, Ljubljana
  470. Lojze Gerden, Ljubljana
  471. Janez Sterlič, Ljubljana
  472. Boštjan Strnčnik, Ljubljana
  473. Jože Turk, Ljubljana
  474. Jože Brinjšek, Ljubljana
  475. Ivan Jurečič, Ljubljana
  476. Lojze Burkat, Ljubljana
  477. Jože Kastelic, šentvid/Stična
  478. Jože Hruševar, Ljubljana
  479. Bojan Zorc, Kamnik
  480. Martin Horvatič, Ljubljana
  481. Franc Sever, Ljubljana
  482. Tončka Horvatič, Ljubljana
  483. Vladimir Bukovič, Lukovica
  484. Jože Doles, Črna Vas
  485. Jože Lavriha, Ljubljana
  486. Jože Krušič, Ljubljana
  487. Janez Križaj, Ljubljana
  488. Dijana Pirc, Ljubljana
  489. Mojca Ličef, Ljubljana
  490. Jožica Mičanovič, Ljubljana
  491. Orehek Stanka, Dob
  492. Rusmir Dedič, Ljubljana
  493. Aneta Absec, Ig
  494. Betka Gregorc, Cerklje
  495. Franc Goršič, Ljubljana
  496. Milan Vukovič, Ljubljana
  497. Franc Paušher, Ljubljana
  498. Miha Javornik, Ljubljana
  499. Janez Mauser, Ljubljana
  500. Janez Zajc, Ljubljana
  501. Zdenka Janc, Ljubljana
  502. Olga Černe, Ljubljana
  503. Cvetka Curk, Ljubljana
  504. štefka Tomažič, Ljubljana
  505. Marijan Mayer, Ljubljana
  506. Tomaž šurk, Ljubljana
  507. Alenka šurk, Ljubljana
  508. Matej šurk, Ljubljana
  509. Marija Maletin, Ljubljana
  510. Mirjana Valant, Ljubljana
  511. Uroš Valant, Ljubljana
  512. Marija Grmek, Ljubljana
  513. Ajda Novak, Velenje
  514. Jan Komprej, šoštanj
  515. Biljana Kosjerina, Ljubljana
  516. Klemen Čretnik, Mozirje
  517. Tomo Novak, Velenje
  518. Anja Lorger, Velenje
  519. Urška Steklasa, Vel. Loka
  520. Sanja Guberinič, Hramše
  521. Cvetka Vozel, Višnja Gora
  522. Mojca Kastelic, Velenje
  523. Tilen Repenšek, Mozirje
  524. Ana Finžgar, Kamnik
  525. Biserka Kalezič, Ljubljana
  526. Dejan Lamešič, Velenje
  527. Nada Pirc, Kamnik
  528. Antonija de Cecco, Kamnik
  529. Ana Pirc, Ljubljana
  530. Denis Pirc, Ljubljana
  531. Domen Lavrič, Ljubljana
  532. Alenka Kuštrin Samba, Nova Gorica
  533. Andreja Blatnik, Ljubljana
  534. Žiga Pandur, Ljubljana
  535. Jernej Bobnar, Dobrnič
  536. Manca Leskovic Kralj, Vrhnika
  537. Marjeta šlajpah-Godec, Krka
  538. Stanka Lepen, šmarje Sap
  539. Erika Sitar, šentrupert
  540. Marta Knific, Ljubljana
  541. Berislava Fajdiga, Ljubljana
  542. Milena Vuga, Ljubljana
  543. Barbara Goričar, Ljubljana
  544. Peter Goričar, Ljubljana
  545. Tina Goričar, Ljubljana
  546. Kanita Agič, Ljubljana
  547. Vinko Dimec, Domžale
  548. Ana Obreza, Dobrova
  549. Miro Obreza, Dobrova
  550. Dušan Mrak, Ljubljana
  551. Bojana Kavčič, Ljubljana
  552. Jani Polak, Rečica
  553. Lea Kovič, Ljubljana
  554. Jaša Pipan, Smlednik
  555. Rok Glavan, Ljubljana
  556. Katarina Glavan Batagelj, Ljubljana
  557. Slavica Makuc Bric, Ljubljana
  558. Severin Trošt, Ljubljana
  559. Magdalena Razboršek, Ljubljana
  560. Jure Dimec, Domžale
  561. Angelca Dimec, Domžale
  562. Urška Javoršek, Domžale
  563. Lojzka Groznik, Ljubljana Tacen
  564. Gustelj Groznik, Ljubljana Tacen
  565. Danica Pipan, Ljubljana šentvid
  566. Neda Beseničar Suhadolnik, Ljubljana
  567. Ivan Pipan, Ljubljana šentvid
  568. Jože Hodnik, Ljubljana
  569. Lina Koncilija, Ljubljana
  570. Pavle Ciglar, Ljubljana
  571. Marija Juvančič, Ljubljana
  572. Cvetka Završnik, Ljubljana
  573. Andrej Hiršman, Koper
  574. Tina Tavčar, Ljubljana
  575. Darja Lekič, Ljubljana
  576. Joži Hodnik, Ljubljana
  577. Jovana Mihajlovič Trbovc, Ljubljana
  578. Vlasta Luštek, Ljubljana
  579. Branka Eržen, Ljubljana
  580. Simona Rogelj, Trebnje
  581. Janez Globočnik, Radovljica
  582. Katarina Porenta, Ljubljana
  583. Sašo Balovski, Kočevje
  584. Nataša škulj, Kočevje
  585. Barbara Kavčnik, Ljubljana
  586. Nataša Mikulič, Kočevje
  587. Mirjana šercer, Kočevje
  588. Jožica Lesjak, Ljubljana
  589. Petra Poje, Kočevje
  590. Ivanka Kručnik, Velenje
  591. Boris Hrib, Ljubljana
  592. Katarina Lavš, Ljubljana
  593. Lucija Zajc, Ljubljana
  594. Manfred Kelz, Ljubljana
  595. Matej Lampret, Stična
  596. Lučka Uršič, Ljubljana
  597. Jure Koncilija, Ljubljana
  598. Gorazd Vesnaver, Ljubljana
  599. Prof.dr. Marko Uršič, Ljubljana
  600. Marija Vesnaver, Ljubljana
  601. Mihaela Petek, Ljubljana
  602. Aleksander Cvetko, Ljubljana
  603. Alenka Bogovič Peklen, Loka/Zidani Most
  604. Anže Kreč, Ljubljana
  605. Anja Grm, Ljubljana
  606. Mirjana Jelančič, Sevnica
  607. Polonca Gačnik, Sevnica
  608. Zvonka Jevševar Kumelj, Radeče
  609. Vanja P. Ferenčak, Brestanica
  610. Damjan Trbovc, Ljubljana
  611. Brina Vukovič, Ljubljana
  612. Sonja VUkovič, Ljubljana
  613. Vladka Pušenjak, Ljubljana
  614. Sandra Marinič, Ljubljana
  615. Slava Jošt Kuzman, Ljubljana
  616. Ivica Jevševlar Kovačevič, Radeče
  617. Živa Kravanja, Ljubljana
  618. Podgorelec Ivan, Ljubljana
  619. Marija Marjana Lumpert, Ljubljana
  620. Marija Lumpert, Ljubljana
  621. Fatima Kišmetovič, Ljubljana
  622. Romana Smodek, Ljubljana
  623. Darja Lekše, Ljubljana
  624. Anton Kovič, Ljubljana
  625. Barbara Goršič, Ljubljana
  626. Miha Goršič, Ljubljana
  627. Helena šestir, šmartno
  628. Tanja Ivančič, Ljubljana
  629. France Kurnik, Ljubljana
  630. Luka Zlatnar, Ljubljana
  631. Marijan Dovč, Ljubljana
  632. Vesna Dovč, Ljubljana
  633. Marija Lavš, Ljubljana
  634. Danijela Kujavec, Ljubljana
  635. Kaja škoflek, Ljubljana
  636. Ivan Car, Ljubljana
  637. Miha Gornik, Ptuj
  638. Aljaž Godec, Draženci
  639. Katarina Lamut, šmartno/Paki
  640. Nina Zagoričnik, Ljubljana
  641. Mateja Bohinc, Ljubljana
  642. Romana Bohinc, Ljubljana
  643. Nataša Mirt, Križe
  644. Ladi Kalas, Ljubljana
  645. Jan Vesel, Kočevje
  646. Drejc Osterman, Žirovnica
  647. Irena Toth, Ljubljana
  648. Nataša šerbinek, Ljubljana
  649. Marija Modic Premrl, Ljubljana
  650. Irena Bertoncelj, Ljubljana
  651. Romana štokelj, Križe
  652. Andrej Palovšnik, Jesenice
  653. Saša Stare, Kranj
  654. Rok Miščevič, Ljubljana
  655. Brigita Mrak, Ljubljana
  656. Vida Vybihal Vurnik, Ljubljana
  657. Marina Dornig, Ljubljana
  658. Vesna Zavrnik, Ljubljana
  659. Ana Geršak, Ljubljana
  660. Martina Kavčnik, Ljubljana
  661. Pavlina Kavčnik, Ljubljana
  662. Marjan Malovrh, Ljubljana
  663. Nina Močilnik, Ljubljana
  664. Mateja Hudolin, Ljubljana
  665. Nadja Leban, Ljubljana
  666. Nina Krajčinovič, Ljubljana
  667. Veronika Klemenčič, Ljubljana
  668. Manja Anderle, Ljubljana
  669. Ana Marija Ficko, Ivančna Gorica
  670. Rok Mikše, Ljubljana
  671. Vitan Mal, Ljubljana
  672. Klement Mal, Ljubljana
  673. Lucija Marija Mal, Ljubljana
  674. Meta Rotter Breskvar, Ljubljana
  675. Andreja Reya-Hrovat, Ljubljana Polje
  676. Ilaz Halimi, Ljubljana
  677. Ota Fekonja, Ljubljana
  678. Marina Valentinčič, Ljubljana
  679. Manja Lampret, Grosuplje
  680. Mirjam Košak, Ljubljana
  681. Vinko Košak, Ljubljana
  682. Jože Valentinčič, Ljubljana
  683. Ana Valentinčič, Ljubljana
  684. Matija Novak, Velike Lašče
  685. Viktorija Vazzaz, Ljubljana
  686. Irena Fekonja, Zaplana
  687. Bojan Fekonja, Zaplana
  688. Alenka Peklaj, Ljubljana
  689. Andreja Moser, Dob
  690. Magda Ocepek, Ljubljana
  691. Aleš Erjavec, Turjak
  692. Maruška šenk, Ljubljana
  693. Danijela Belovič, Ljubljana
  694. Katja Narole, Ljubljana
  695. špela škedl, Ljubljana
  696. Irena Retko, Ljubljana
  697. Darja Cimerman, Ljubljana
  698. Tom Turk, Ljubljana - šmartno
  699. Rajko Turk, Ljubljana
  700. Koni Pirnat Kavčič, Ljubljana
  701. Robert Kavčič, Ljubljana
  702. Marija Smlčlbrada, Zagreb
  703. Adnan Hajrulahović, Ljubljana
  704. Marija Rožič, Polzela
  705. Hrvoje Smlčlbrada, Krško
  706. Ana Jamnik, Ljubno ob Savinji
  707. Manja Jelovšek, Žalec
  708. Nik Vrbančič, Selce
  709. Dejan Došlo, Ljubljana
  710. Simona Strnišnik, Velenje
  711. Vrban Meh, Ljubljana
  712. Vesna Petrač, Ljubljana
  713. Marjeta Petrač, Ljubljana
  714. Bojana Ermenc, Ljubno
  715. Andreja Frangež, Marjeta na Dravskem polju
  716. Jožica Osovnik, Ljubno
  717. Janez škerc, Ljubljana
  718. Marjana šilja, Luče
  719. Milena Vršnak, Ljubno ob Savinji
  720. Florijan Cimerman, Ljubljana
  721. Mojca Mlinar, Gornji Grad
  722. Igor Celestina, Ljubljana
  723. Marija Grohar, Ljubno
  724. Zinka Močnik, Radomlje
  725. Verica Celestina, Ljubljana
  726. Mojca Pikl, Ljubno ob Savinji
  727. Anja Cimerman, Ljubljana
  728. Maja Benedik, šmartno ob Dreti
  729. Helena Lekše, Velenje
  730. špela Žibert, Velenje
  731. Andreja šifrar, škofja Loka
  732. Andrej Bertoncelj, Ljubljana
  733. Igor šifrar, škofja Loka
  734. Mitja Žagar, Križe
  735. Tina Kokalj, Kranj
  736. Sara Prijič, Križe
  737. Ksenija Poličnik, Gornji Grad
  738. Saša Kovačič, šentjur
  739. Vekoslava Klemenak, Rečica ob Savinji
  740. Mateja Bolko, Ljubno
  741. Sahar Povh, Ljubno ob Savinji
  742. Ela Brglez, Logatec
  743. Tim Turk Dermastja, Ljubljana
  744. Nadja Radobuljac, Ljubljana
  745. Irena Badovinac-Bjelič, Ljubljana
  746. Aleš Kočevar, Lukovica
  747. Janez Valjavec, Domžale
  748. Tilija Kheir, Ljubljana
  749. Marija Župevc, Ljubljana
  750. Jelka Rogelj, Ljubljana
  751. Franc Gruden, Ljubljana
  752. Majda Jereb, Ljubljana
  753. Peter Kokalj, Kranj
  754. Simona Mušič, Ljubljana
  755. Katja Troha, Ljubljana
  756. Mojca škerl, Ljubljana
  757. Ana Kamplin, Ljubno ob Savinji
  758. Katja Zagožen, šmartno ob Dreti
  759. Jana škantar, škofja Loka
  760. Nina Košak, Ljubljana
  761. Urša Solar, Ljubno ob Savinji
  762. Milena Turk, Ljubljana
  763. Silva Ajnik, Luče
  764. Mateja Mirtič, Ljubljana
  765. Matija Žagar, Reka
  766. Vera Vazzaz, Ljubljana
  767. Ivan Vazzaz, Ljubljana
  768. Mojca Dakskobler, Ljubljana
  769. Matjaž Jager, Ljubljana
  770. Djurdja Poljanec, Grobelno
  771. Andrej Poljanec, Grobelno
  772. Zvonka Eberl, Ljubljana
  773. Rudolf Eberl, Ljubljana
  774. Bogdan Grohar, Ljubljana
  775. Stanislav Konda, Ljubljana
  776. Marko Mihevc, Ljubljana
  777. Mateja Jeraj, Ljubljana
  778. Zvonko Jagličič, Ljubljana
  779. Simon Zupan, Tržič
  780. Nataša Tovornik, Ljubljana
  781. Jernej Tovornik, Ljubljana
  782. Duša Jarec, Ljubljana
  783. Dominika Mencin, Ljubljana
  784. Brigita Mencin, Ljubljana
  785. Veronika Savnik, Ljubljana
  786. Marta Bregar, Kranj
  787. Sandra Grum, Ljubljana
  788. Materj Grum, Ljubljana
  789. Ema Grum, Ljubljana
  790. Marjeta Jaklič, Ljubljana
  791. Boštjan Jaklič, Ljubljana
  792. Tanja Jaklič, Ljubljana
  793. Irena Močnik, Ljubljana
  794. Marija Kopušar, Ljubljana
  795. špela Loboda, Ljubljana
  796. Marko Ilič, Ljubljana
  797. Tanja Mikoli, Studenec
  798. Ana Erčulj, Dob
  799. Maša Erčulj, Dob
  800. Alenka Hudina, Črnuče
  801. Adrijana Baloh, Laze
  802. Matej šinko, Murska Sobota
  803. Mojca Blagotinšek, Polzela
  804. Ana Zidanšek, Slovenjske Konjice
  805. Sanja Krevch, Ljubljana
  806. Martina Pirc, Ljubljana
  807. Olga špan, Ljubljana
  808. Marjetka Korenin, Horjul
  809. Marija Vrhovec, Ljubljana
  810. Zvonko Vrhovec, Ljubljana
  811. Primož Vrhovec, Ljubljana
  812. Alenka Ropret, Žirovnica
  813. Danijela Bojnec, Dobrovnik
  814. Jernej Klovčevšek, Radeče
  815. Nina Rotner, Ljubljana
  816. Frano Miličević, Ljubljana
  817. Janez Perman, Ljubljana
  818. Petra Pešelj, Črnomelj
  819. Matjaž Pešelj, Črnomelj
  820. Vera Pešelj, Črnomelj
  821. Vinko Pešelj, Črnomelj
  822. Danica Žibrat, šmarje-Sap
  823. Marija Sedminek, šmarje-Sap
  824. Valentina Javornik, škofljica
  825. Aleš Omahen, Grosuplje
  826. Tomislav Mule, Mengeš
  827. Alojzija Bartulovič, Ljubljana
  828. Marko štremfelj, Kranj
  829. Karolina Grandošek, Zgornja Kungota
  830. Mirko Grandošek, Zgornja Kungota
  831. Mitja Grandošek, Maribor
  832. Mirko Grandošek, Zreče
  833. Seta Knop, Ljubljana
  834. Marija Potočnik, Polhov Gradec
  835. Katjuša Zore, Ljubljana
  836. Roza Mlakar Kuković, Maribor
  837. Srečko Mlakar, Maribor
  838. Marjan Zorko, Ljubljana
  839. Teja Černe, Bled
  840. Vesna Bukovec, Ljubljana
  841. Urška Kimovec, Ljubljana
  842. Dalibor Pojužina, Ljubljana
  843. Marta štremfelj, Kranj
  844. Ana Kavčič, Ljubljana
  845. Tina Vunjak, šamrje-Sap
  846. Maja Martina Merljak, Ljubljana
  847. Maja Rebolj, Zgornje Pirniče
  848. Klemen Rebolj, Zgornje Pirniče
  849. Nevenka Zaviršek, šmarje-Sap
  850. Gregor Kadunc, Ljubljana
  851. Lidija škodič, Ljubljana
  852. Daša Dovžan, Ljubljana
  853. Katarina Krč, Ljubljana
  854. Alojzija Zupanič, Ljubljana
  855. Katarina Tomaž, Ljubljana
  856. Vinko Cirman, Trzin
  857. Ivanka Cirman, Trzin
  858. Rok Gombač, Ljubljana
  859. Andrej škodič, Ljubljana
  860. Tone Jurič, Ljubljana-Polje
  861. Mira Jurič, Ljubljana-Polje
  862. Slavka Andlovec, Ljubljana-Polje
  863. Marjan Smole, Ljubljana
  864. Marija Smole, Ljubljana
  865. Barbara Medved, Ljubljana
  866. Uroš Intihar, Logatec
  867. Vida Koštrun, Ljubljana
  868. Mirjam Sedeljšak, Vransko
  869. Polona Demšar Mitrovič, Medvode
  870. Meta Intihar, Ljubljana
  871. Andreja Prašnikar, Ljubljana
  872. Dušan Kisovec, Ljubljana
  873. Tjaša Fotivec, Ljutomer
  874. Nina Jesih, Ljubljana
  875. Damjan Draškovič, Grosuplje
  876. Katja Bezjak, Grosuplje
  877. Klara Retko, Ljubno ob Savinji
  878. Andrej Avduzo, Ljubljana
  879. Sebastjan Kuclar Stikovič, Ljubljana
  880. Eva Budna, Ljubno ob Savinji
  881. Milena Gregorič, Ljubljana
  882. Rok Založnik, Ljubljana
  883. Damijan Brajkovič, Ljubljana
  884. Mirjam Poterbin, Ljubljana
  885. Tadeja Založnik, Ljubljana
  886. Petra Bališ, Medvode
  887. Vesna Kadunc, Ljubljana
  888. Simona Vrhovec, Ljubljana
  889. Vesna Nastran, Ljubljana-šentvid
  890. Zarja Muršič, Ljubljana
  891. Jana Kertel, Grosuplje
  892. Luka Kosec, Ljubljana
  893. Barbara Berke, Ljubljana
  894. Peter Napotnik, Ljubljana
  895. Mihaela Majerhold Ostrovršnik, Ljubljana
  896. Jakob Erčulj, Dob
  897. Aleš Erčulj, Dob
  898. Sabina Kos, Ljubljana
  899. Mojca Erčulj, Dob
  900. Karmen Zalar, Kamnik
  901. Martina Bohte, Kamnik
  902. Majda Golob, Kamnik
  903. Bea De Cello, Kamnik
  904. Julija Bykovski, Kamnik
  905. Rik De Cello, Kamnik
  906. Antonija De Cello, Kamnik
  907. Željko Smičibrada, Krško
  908. Tereza Gosar, Križe
  909. Polona Kostanjevec, Ljubljana
  910. Vida Curk, Grosuplje
  911. Marjana Stupica, Ljubljana
  912. Peter Kolar, Ljubljana
  913. Fani Ulaga, LjubljanaZdenka Pogačar, Ljubljana
  914. Metka Türk, Ljubljana
  915. Metka Kralj, Ljubljana
  916. Milena Mtjašič, Ljubljana
  917. Ana Petelinšek, Ljubljana
  918. Frančiška Kočevar, Ljubljana
  919. Albina Žibrat, Ljubljana
  920. Urška Bregar, Kranj
  921. Marija Novak, Grosuplje
  922. Silva Bratun, Ljubljana
  923. Ana Čelebič, Ljubljana
  924. Janez šegatin, Ljubljana
  925. Srečko Levstek, Ljubljana
  926. Danijel Pečuh, Ljubljana
  927. Svetozar Gržinič, Ljubljana
  928. Ana Kraševec, Ljubljana
  929. Georgi Milanov, Ljubljana
  930. Irena Grm, Ljubljana
  931. Joco Gostinčar, Ljubljana
  932. Tereza Hebel, Ljubljana
  933. Marko Pöschl, Ljubljana
  934. Sonja Kolec, Trebnje
  935. Andreja Rahne, Trebnje
  936. Marija Kačur, Ljubljana
  937. Ivan Zupančič, Ljubljana
  938. Stanka Zaletelj, Trebnje
  939. Andreja Koščak, Trebnje
  940. Metka Bogataj, Rovte
  941. Ermina šimenc, Rovte
  942. Miro Draguš, Ljubljana
  943. Slavica Antonič, Ljubljana
  944. Pavlina Lovše, Ljubljana
  945. Jasmina Buh, Rovte
  946. Petra Jenko Lukan, Rovte
  947. Aleksandra Stefanovska, Rovte
  948. Ada Mahorčič Mihalek, Ljubljana
  949. Ida Bavčer, Ljubljana
  950. špela Pipan, Vodice
  951. Miha Kimovec, Vodice
  952. Vesna Cankar, Vodice
  953. Zinka Koprivec, Ljubljana
  954. Marta Černivec, Vodice
  955. špela M. Jeraj, Vodice
  956. Mojca Premk, Vodice
  957. Simona Z. Zajc, Vodice
  958. Mateja Jeraj, Vodice
  959. Urša Merčon, Vodice
  960. Greta Rozman, Vodice
  961. Nataša Tominšek, Vodice
  962. Mirjam Osolnik, Vodice
  963. Marjetka Korenin, Horjul
  964. Mari Loštrek, Rovte
  965. Ana Kreč, Rovte
  966. Nevenka Greben, Trebnje
  967. Ana Kastigar, Trebnje
  968. Alenka Kolar, Trebnje
  969. Tanja Pelc, Trebnje
  970. Mari Benda, Domžale
  971. Ada škamperle, Divača
  972. Tjaša škerjanc, Divača
  973. Nataša Adam, Senožeče
  974. Andreja Trobec, Divača
  975. Milojka Uršič, Divača
  976. Vida Markelj, Ljubljana
  977. Meta Repše, Ljubljana
  978. Cveta šelih Humo, Ljubljana
  979. Jasna Omanovič, Ljubljana
  980. špela Humo, Ljubljana
  981. Srečko Ciuha, Ljubljana
  982. Darinka Homšek, Kamnik
  983. Majda Lavrič, Domžale
  984. Domen Lavrič, Domžale
  985. Ana Pirc, Kamnik
  986. Jožica Klun, Ljubljana
  987. Nataša Porenta, škofa Loka
  988. Nada Pirc, Kamnik
  989. Tanja Osolnik, Kamnik
  990. Mateja Kavčič, Kranj
  991. Irena Mihelič, Ljubljana
  992. Majda širok, Polhov Gradec
  993. Katarina Bajt, Ljubljana
  994. Božidar Okorn, Ljubljana
  995. Silva Cvetko, Ljubljana-Polje
  996. Irena Gornik, Radovljica
  997. Rudi Dolenc, Koper
  998. Jasna Jerman, Ljubljana
  999. Barbara Berkopec, Ljubljana
  1000. Urška Mežan, Ljubljana
  1001. Urška Mehle, Ljubljana
  1002. Janez Peterle, Ljubljana
  1003. Stanislav Konda, Ljubljana
  1004. Vesna Klofutar, Ljubljana
  1005. Tina Mehle, Ljubljana
  1006. Jure Mesarko, Ljubljana
  1007. Nika Sep, Ljubljana
  1008. Roman Ocepek, Ljubljana
  1009. Petra Krmelj, Sevnica
  1010. Iztok Masek, Sevnica
  1011. Petra Motoh, Sevnica
  1012. Tadeja Rupar, Sevnica
  1013. Irena Železnik, Sevnica
  1014. Vita Krapež, Sevnica
  1015. Darinka Jeraj, Sevnica
  1016. Jožica Mlakar, Sevnica
  1017. Erna Krajnc, Sevnica
  1018. Martina Trbovc, Sevnica
  1019. Helena Ahačič, Tržič
  1020. Maja Ahačič, Tržič
  1021. Mojca Čadež, Tržič
  1022. Vida Oranič, Tržič
  1023. Natalija Žnidaršič, Tržič
  1024. Jasmina Horvatinovič, Tržič
  1025. Janja Meglič, Tržič
  1026. Mateja Hribar, Tržič
  1027. Irena Perš B. Tržič
  1028. Anamarija Žohar, Tržič
  1029. Jana Uvodić, Sevnica
  1030. Jelka Slokan, Sevnica
  1031. Bojana Miklič, , Ljubljana-Vrhovci
  1032. Karmen Puhar, Ljubljana-Vrhovci
  1033. Maja Bunderla, Ljubljana-Vrhovci
  1034. Tadeja Končan, Ljubljana-Vrhovci
  1035. Branka Klančar, Ljubljana-Vrhovci
  1036. Neja Marguč, Ljubljana-Vrhovci
  1037. Jože Gaber, Ljubljana-Vrhovci
  1038. Aleksandra Jug, Ljubljana-Vrhovci
  1039. Julijana Drenovec, Tržič
  1040. Barbara Kukovec, Tržič
  1041. Alojzija Lukač, Tržič
  1042. Barbara Ogris, Tržič
  1043. Urška Frelih Meglič, Tržič
  1044. Igor Lukšič, Medvode
  1045. Marta Macedoni Lukšič, Medvode
  1046. Andraž Močnik, Radomlje
  1047. Vera Levec, Kamnik
  1048. Kristina Ločniškar, Kamnik
  1049. Ema Anderluh Zupat, Kamnik
  1050. Klavdija Burnik, Smlednik
  1051. Branka Zalaznik, Kamnik
  1052. Milka Gabrovšek, Kamnik
  1053. Sabina Arbi, Kamnik
  1054. Helena Camlek, Kamnik
  1055. Majda Purgar, Kamnik
  1056. Mojca Svete, Kamnik
  1057. Bogomir Vinko Božič, Ljubljana
  1058. Lidija Rebolj, Ljubljana
  1059. Marica Oven, Ljubljana
  1060. Drago Aikiš, Ljubljana
  1061. Zlata Arhar, Ljubljana
  1062. Mira Verčič, Ljubljana
  1063. Ani Lombar, Ljubljana
  1064. Ana Apih, Ljubljana
  1065. Anica Kus, Ljubljana
  1066. Stanislav Borštnik, Brezovica
  1067. Miran Kastelic, Veliki Gaber
  1068. špresa Takam, Ljubljana
  1069. Rafko Martinović, Domžale
  1070. Manja Radenšek, Ljubljana
  1071. Jelček škerl, Ljubljana
  1072. Jasna Koren, Ljubljana
  1073. Stana Kos, Ljubljana
  1074. Angela škerl, Ljubljana
  1075. Marija Kopač, Ljubljana
  1076. rancka Tivadar, Ljubljana
  1077. Jože Belčič, Ljubljana
  1078. Stane Zupat, Ljubljana
  1079. Tatjana Krstin, Ljubljana
  1080. Marija Orel, Ljubljana
  1081. Dragica Breznik, Ljubljana
  1082. Božena Irt, Ljubljana
  1083. Mirko Klanjšček, Ljubljana
  1084. Cenka Klanjšček, Ljubljana
  1085. Stella Korošec, Ljubljana
  1086. Marjeta Cimerman, škofljica
  1087. Evita Leskovšek, Ljubljana
  1088. Tatjana Martini, Medvode
  1089. Nataša Zvonar Dečman, Ljubljana
  1090. Tina Bergant, Ljubljana
  1091. Sara škrinjar, Ljubljana
  1092. Franc Rozina, Ljubljana
  1093. Maša Gostinčar Cvar, Ljubljana
  1094. Petra Časar, Ljubljana
  1095. Elizabeta Raduha, Ljubljana
  1096. Francelj Roman, Ponikve
  1097. Ana Barlič Markovič, Ljubljana
  1098. Ingrid Ukmar, Ljubljana
  1099. Vesna Rončevič, Ljubljana
  1100. Zvonka Frelih, Ljubljana
  1101. Marija Košir, Kranj
  1102. Nevenka Matovič Kokalj, Ljubljana
  1103. Brigita Baša, Ljubljana
  1104. Alenka Ozmec, Ljubljana
  1105. Nataša Jug, Zalog
  1106. Aleš Jug, Zalog
  1107. Rozina Volavšek, Ljubljana
  1108. Boštjan Grabec, Smlednik
  1109. Ana Kunej, Buče
  1110. Ana Mrzidovšek, Radovljica
  1111. Darja Čepirlo, Ljubljana
  1112. Dragana Kisovec, Ljubljana
  1113. Bojan Kapelj, Ljubljana
  1114. Ivanka Pečnik, Ljubljana
  1115. Amira Bečesin, Ljubljana
  1116. Eva Kocjan, Ljubljana
  1117. Martina Matevljč Nanut, Ljubljana
  1118. Marija Petkovšek, Ljubljana
  1119. Stane Stevanović, Ljubljana
  1120. Miran Sajovic, Ljubljana
  1121. Ana Kajzer, Ljubljana
  1122. Mojca Križ, Ljubljana
  1123. Peter Križ, Ljubljana
  1124. Maja Pečnik, Ljubljana
  1125. špela Križ, Ljubljana
  1126. Nadja Tavčar, Trzin
  1127. Jože Kregar, Ljubljana
  1128. Branimir Tomanič, Brezovica
  1129. Ignac Žbontar, Ljubljana
  1130. Damjan Žbontar, Ljubljana
  1131. Marija Povše, Ljubljana
  1132. Karolina Kramar, Spodnje Pirniče
  1133. Marija Setnikar, Ljubljana
  1134. Zvezdana Novak, Ljubljana
  1135. Marija Magdalena Kregar, Ljubljana
  1136. Sonja Rojec, Ljubljana
  1137. Arne Bratkič, Ljubljana
  1138. Zofija Bartol, Ljubljana
  1139. Nada Simončič, Ljubljana
  1140. Bogomir Humar, Trebnje
  1141. Kristina Nose, Ljubljana
  1142. Marko Gorenc, Borovnica
  1143. Andrej Povše, Ljubljana
  1144. Nina Malec, Celje
  1145. Nives Felič, Slovenske Konjice
  1146. Klemen Košir, Ljubljana
  1147. Tone Kores, Rogaška Slatina
  1148. Katarina Žebovec, Smlednik
  1149. Andrej Sotler, Radovljica
  1150. Melisa Spruk, Stahovica
  1151. Eva Kos, Domžale
  1152. Tina Koštrun, Kranj
  1153. Maksimilijan Matjaž, Maribor
  1154. Rok Tomšič, Kočevje
  1155. Blaž Stipančevič, Ljubljana
  1156. Neja Poljšak, Boštanj
  1157. Patricija Kožuh, Nova Gorica
  1158. Nina Pavlič Kamien, Ljubljana
  1159. Barbara Klinar, Hrušica
  1160. Urban Rožman, Kranj
  1161. Katja Petrič, šenčur
  1162. Sandi šmidhofer, Trbovlje
  1163. Maja Verčko, Ljubljana
  1164. Anja Tisnikar, Ljubljana
  1165. Katja Rot, Golnik
  1166. Tamara Močnik, Radomlje
  1167. Sonja Hrastovec, Laze
  1168. Klavdija Anželj, Trebnje
  1169. Sara Smodiš, Vodice
  1170. Sara Dolničar, Ljubljana
  1171. Mitja Vaupotič, Ptuj
  1172. Maks šmidhofer, Trbovlje
  1173. Jernej Pribošič, Vrhika
  1174. Blaž Podbevšek, Ljubljana
  1175. Damjan Brcar, šentrupert
  1176. Tadeja GOlob, Ravne na Koroškem
  1177. Majda Železnik, Ljubljana
  1178. Stanka Česenj, Ljubljana
  1179. Branka Roglič, Hrastnik
  1180. Tanja Jurešič, Ljubljana
  1181. Taja Levič, škofja Loka
  1182. Tamara Trebše, Ljubljana
  1183. Aleš Dolenc, Ljubljana
  1184. Vesna škerjanec, Ljubljana
  1185. Sabina Korošec, Lj-Podutik
  1186. Slavi Zibelnik, Ljubljana
  1187. Irena Ostojič, Ljubljana
  1188. štefanija Burgar, Ljubljana
  1189. Hermina Černigoj, Ljubljana
  1190. Barbara Miletič, Ljubljana
  1191. Varja Pečnik, Ljubljana
  1192. Irena Eržen, Ljubljana
  1193. špela Sitar, Ljubljana
  1194. Vojko Pleško, Ljubljana
  1195. Ljilja Milej, Ljubljana
  1196. Anica Peklenk, Ljubljana
  1197. Petra Jarc, Lj-Črnuče
  1198. Katja Vehovec, Ljubljana
  1199. Pikapolona Bižal, Ljubljana
  1200. Natalija Levičar, Laze pri Dolskem
  1201. Darja Jeram, Ljubljana
  1202. Marjan Rus Iskra, Ljubljana
  1203. Nina Breznik, Ljubljana
  1204. Nina Cankar, Ljubljana
  1205. Eva Cankar, Ljubljana
  1206. Katja Pegam, Ljubljana
  1207. Bojana Sršen, Ljubljana
  1208. Tjaša šaubert, Ljubljana
  1209. Anka Kočar, Ljubljana
  1210. Tamara Žitnik, Ljubljana
  1211. Asmera Salkič, Ljubljana
  1212. Nada Divjak, Ljubljana
  1213. Milena šlosar, Ljubljana
  1214. Anica Papež, Ljubljana
  1215. Stanka Kranjc, Ljubljana
  1216. Mija Jerko, Ljubljana
  1217. Danaja Česenj, Ljubljana
  1218. Karla Marolt, Ljubljana
  1219. Jasmina Krapež, Ljubljana
  1220. Vlado Vulič, Ljubljana
  1221. Milena Pipan, Ljubljana
  1222. Anja Sever, Ljubljana
  1223. Jernej Luzar, Novo Mesto
  1224. Andrej Tašler, Velenje
  1225. Rok Hribernik, Rečica ob Savinji
  1226. Žiga Lesjak, Ljubljana
  1227. Andrej Videnšek, Domžale
  1228. Viljem Rome, Grosuplje
  1229. Denis Pečečnik, Velenje
  1230. Janez Kralj, Ljubljana
  1231. Matija Kozina, Kranj
  1232. Darjan Andrejc, šoštanj
  1233. Maja Goršič, Ljubljana
  1234. Roq Xever, Grosuplje
  1235. Jurij Jemec, Dol pri Ljubljani
  1236. Blaž Lipušček, Ljubljana
  1237. Miha Stanovnik, Ljubljana
  1238. Blaž Dečman, Ljubljana
  1239. Bojan Merela, Ljubljana
  1240. Andrej Lotrič, Ljubljana
  1241. Matej Miklavec, Ljubljana
  1242. Igor Petrovič, Rovte
  1243. Marija Gorenc, Ljubljana
  1244. Blaž Potočnik, Ljubljana
  1245. Miha Jensterle, Radovljica
  1246. Žiga Sedovnik, Ljubljana
  1247. Aljoša Praznik, Celje
  1248. Tadej Borštnar, Sežana
  1249. Janez Klančnik, Slovenj Gradec
  1250. Miha Cankar, Ljubljana
  1251. Andrej Kurinčič, Ljubljana
  1252. Jan Žičkar, Velenje
  1253. Urša Lutman, šentjernej
  1254. Erika Gioahin, Grosuplje
  1255. Tadej Zupan, Polzela
  1256. Aleksandra Saša Skok, Ljubljana
  1257. Bojan Trošt, Črna na Koroškem
  1258. Natali Jereb, Radomlje
  1259. Gaj Tanko, Celje
  1260. Gašper Habjanič, Ljubljana
  1261. Marko Anžlovar, Grosuplje
  1262. Tomaž Černe, Bl. Dobrava
  1263. Tone Lun, Ljubljana
  1264. Lucija Smerdel, Boštanj
  1265. Marija Hlača, Novo Mesto
  1266. Alenka Suban, Radomlje
  1267. Sandra Obrovac, Nova vas
  1268. Nejc Nardin, Ljubljana
  1269. Marijan Rus, Ljubljana
  1270. Luka Jarc, Ljubljana
  1271. Jani Kapušin, Metlika
  1272. Matic Pasnik, Pristava
  1273. Mojca Bizjak, Sevnica
  1274. Brina Grobelnik, Ljubljana
  1275. Gregor Sikošek, Novo Mesto
  1276. Žiga Piletič, Novo Mesto
  1277. Matic Vidic, Ljubljana
  1278. Grega Logar, Velika Loka
  1279. Aleš Logar, Prevalje
  1280. Bima Kolenc, Portorož
  1281. Drago Zadergal, Ljubljana
  1282. Gregor Kos, Ljubljana
  1283. Andraž Jenko, Kamna Gorica
  1284. Bojan Justin, Begunje
  1285. Borislav Rosič, Ljubljana
  1286. Filip Humar, Ljubljana
  1287. Nuša Bejek, Portorož
  1288. Teja Černe, Lucija
  1289. Luka Pucher, Ljubljana
  1290. Gašper Puntar, Rob
  1291. Samo šermazanov, Ljubljana
  1292. Grega Kragelj, Ljubljana
  1293. Lana Strojan, šmarje
  1294. Matej Kurnik, Ljubljana
  1295. Nina Kos, Ravne na Koroškem
  1296. Anja Perovič, Ljubljana
  1297. Samek Pergar, Ljubljana
  1298. Pija Car, Ljubljana
  1299. Maja Cerkvenik, Ljubljana
  1300. Ekrem Junuzovič, Ljubljana
  1301. Marko Treven, Velenje
  1302. Andrej Delopst, Topolščica
  1303. Matija Ternovšek, Ljubečna
  1304. Andrej Koren, Topolšica
  1305. Damjan Kozak, Krško
  1306. Rok Stojan, Ljubljana
  1307. Teja Stojanovič, Ljubljana
  1308. Tina Stojanovič, Ljubljana
  1309. Miha Zanoškar, Slovenj Gradec
  1310. Gašper Pleško, Ljubljana
  1311. Matic Klanšek Velej, Ljubljana
  1312. Kristina Ponebšek, Ljubljana
  1313. Blaž švagan, Njiverce
  1314. Danaja Žolger, Ljubljana
  1315. Aljoša Maček, Ljubljana
  1316. Anja Dominko, Ljubljana
  1317. Maja štaut, Vače
  1318. Žiga šernec, Celje
  1319. Neža Rupnik, Ljubljana
  1320. Matej Gajšek, Ljubljana
  1321. Rok Rupnik, Ljubljana
  1322. Luka Kovač, Ljubljana
  1323. Peter Potokar, Ljubljana
  1324. Jure Jamšek, Mengeš
  1325. Jernej Strniša, Kranj
  1326. Marko Balant, šoštanj
  1327. Ana Koren, Ljubljana
  1328. Anja Kristan, Kranj
  1329. Eva Zaletel, Tržič
  1330. Minka Dežela, Cerkno
  1331. Saša Jeršin, Grosuplje
  1332. Tina Svetek, Ljubljana
  1333. Ajda Flašker, Ljubljana
  1334. Stefan Ognjanovič, Ljubljana
  1335. Ana Pezdirc, Ljubljana
  1336. Milena Beber, Zg. Korena
  1337. Matic Ivanovič, Semič
  1338. Kaja Kotnik, Prevalje
  1339. Kaja Hrašovec, Maribor
  1340. Javier Martin, Ljubljana
  1341. Petra Ježek, Lj-Črnuče
  1342. Nuša Dalla Valle, Ljubljana
  1343. Luka Stanisavljevič, Ljubljana
  1344. Tadej Prevolšek, Rim. Toplice
  1345. Darja Skrt, Velenje
  1346. Tilen Fatič, Velenje
  1347. Branko Djokovič, šenčur
  1348. Tanja Hrast, Breginj
  1349. Luka Urbanc, Goriče
  1350. Mitja Rozman, Luže
  1351. Matjaž Podboj, Postojna
  1352. Andreja Slavec, Knežak
  1353. Robert Markič, Trzin
  1354. Jernej Požar, Postojna
  1355. Klemen Rupnik, Ljubljana
  1356. Matej Rožman, Domžale
  1357. Matej Požar, Postojna
  1358. Simona Pavlin, šmarješke Toplice
  1359. Katja Kobe, šmarješke Toplice
  1360. Mojca Kobe, šmarješke Toplice
  1361. Maša Rožanc, Otočec
  1362. Mateja Marolt, Ljubljana
  1363. Alekdsander Kranjc, Ljubljana
  1364. Florijan Renar, Ljubljana
  1365. Uroš Kajnč, Medvode
  1366. Duša Kajnč, Medvode
  1367. Zlata Renar, Ljubljana
  1368. Miran Cafuta, Ljubljana
  1369. Ingrid Kunstelj, Ljubljana
  1370. špela Cafuta, Ljubljana
  1371. Tatjana Barlič, Ljubljana
  1372. Matic Barlič, Ljubljana
  1373. Slavica Barlič, Ljubljana
  1374. Tomaž Barlič, Ljubljana
  1375. Matjaž Kmecl, Lj-Črnuče
  1376. Andreja Kmecl, Lj-Črnuče
  1377. Damjan Žbontar, Ljubljana
  1378. Ljubo Frelih, Ljubljana
  1379. Nastja Kerševan, Ljubljana
  1380. Iva Lampič, Ljubljana
  1381. Antonija Hrovatin, Ljubljana
  1382. Angel Hrovatin, Ljubljana
  1383. Janez Grm, Ljubljana
  1384. Igor Milavec, Polhov Gradec
  1385. Darja Milavec, Polhov Gradec
  1386. Silva Skok Bačnar, Idrija
  1387. Erik Bačnar, Idrija
  1388. Tadeja Zadnikar, Ljubljana
  1389. Tatjana Kastelic, škofljica
  1390. Bernarda Zorn, Cerknica
  1391. Marjeta Dornig, Tržič
  1392. Joži Nastran Brank, Vodice
  1393. Mira Debeljak, Vodice
  1394. Zorka Blažič, Vodice
  1395. Sonja Kimovec, Vodice
  1396. Nina Meglič, Tržič
  1397. Irena Snodic, Tržic
  1398. Andreja Marčun, Duplje
  1399. Anamarija Cvek, Križe
  1400. Nuša Žuber, Jesenice
  1401. Mojca Srečnik, Tržič
  1402. Mateja Mali, Tržič
  1403. Helena Dejak, Golnik
  1404. Sonja Ficko, Križe
  1405. Maja Bitežnik, Tržič
  1406. Andreja Poklukar, Besnica
  1407. Maja Gerden, Ljubljana
  1408. Tanja Dolenc, Ljubljana
  1409. Andrej šimonka, Ljubljana
  1410. Klemen šimonka, Ljubljana
  1411. Mitja šimonka, Ljubljana
  1412. Laura Terglav, Polzela
  1413. Uroš Zakotnik, Ljubljana
  1414. Matej Dobrun, Litija
  1415. Aleš Legan, Dvor
  1416. Taja Jankovec, Zagradec
  1417. Marija Jazbinšek, Spodnja Slivnica
  1418. Miha škoda, Grosuplje
  1419. Boštjan Debeljak, Velike Lašče
  1420. Aleš Košak, Lj-šmartno
  1421. Gašper Bricl, Trbovlje
  1422. Andrej Požaršek, Ljubljana
  1423. Vinko Rigler, Ribnica
  1424. David Čelik, šenčur
  1425. Primož Pirc, Kamnik
  1426. Robert Zajc, Lukovica
  1427. Mark Blatnik, Ljubljana
  1428. Tatjana Topolovec, Ljubljana
  1429. Domen Petelin, Ljubljana
  1430. Irena Pihler, Ljubljana
  1431. Branka Srebotnjak, Ig
  1432. Majda Javoršek, Kočevje
  1433. Katarina Flis, Domžale
  1434. Marjan Prevodnik, Ljubljana
  1435. Alan Hudolin, Ljubljana
  1436. Peter Porenta, Brezovica
  1437. Nadja Sevnik, Ljubljana
  1438. Kristjan Rakoše, Ljubljana
  1439. Ada Holcar, Kamnik
  1440. Almina Ahmetovič, Ljubljana
  1441. Nena Fink, Ljubljana
  1442. Peter štrukelj, Ljubljana
  1443. Mojca Pušnik, Ljubljana
  1444. Mira Turk škraba, Ljubljana
  1445. Igor škraba, Ljubljana
  1446. špela Intihar, škofljica
  1447. Katarina Aškerc, Ljubljana
  1448. Janja Bizjak, Ljubljana
  1449. Janja Kern, Kamnik
  1450. Alma Ahmetovič, Ljubljana
  1451. Veronika Pirnat, Ljubljana
  1452. Vincenc Filipčič, Ljubljana
  1453. Primož Plevnik, Ljubljana
  1454. Vladimir Pirc, Kranj
  1455. Marija Misgrosek, Lj-šmartno
  1456. Renata Lukša, Izlake
  1457. Petra Levinger, Borovnica
  1458. Simona Vozelj, Ljubljana
  1459. Žiga Sevnik, Ljubljana
  1460. Boris Sevnik, Ljubljana
  1461. Angela Žagar, Domžale
  1462. Fani Nolimal, Ljubljana
  1463. Tonka Gašparac, Ljubljana
  1464. Tina Karba, Notranje Gorice
  1465. Robi Mandič, Ljubljana
  1466. Tadej Košmrl, Sevnica
  1467. Leonida Ledar-Russo, Ljubljana
  1468. Frančiška Selan, Ljubljana
  1469. Katarina Selan, Ljubljana
  1470. Jožica Mauser, Ljubljana
  1471. Samo Gombač, Ljubljana
  1472. Andrej Aplenc, Ljubljana
  1473. Nataša Nemec, Trzin
  1474. Jasna Žbontar, Ljubljana
  1475. Maja Kunšič, Dobrnič
  1476. Emil Jakič, Ljubljana
  1477. Alenka Radičevič, Ljubljana
  1478. Mojca Hafner, Kamna Gorica
  1479. Maja Kavelar, Ljubljana
  1480. Barbara Jordan, Dolenjske Toplice
  1481. Urška Dolinšek, Ljubljana
  1482. Damjan Lumpert, Ljubljana
  1483. Anja Komej, Novo Mesto
  1484. Jasna Kamenarič, Ljubljana
  1485. Slavica šerjak, Ljubljana
  1486. Mateja Jordovič Potočnik, Ljubljana
  1487. Gregor Žunič, Ljubljana
  1488. Igor Ravnikar, Ljubljana
  1489. Armin Sešek, škofja Loka
  1490. Vika Ciperle, Oš Vodice
  1491. Lidija Sebanc, Ig
  1492. Petra Aškerc, Ljubljana
  1493. Igor Jakovac, Ljubljana
  1494. Sabina Dizdarevič, Info TV
  1495. Tanja Tomažin, Ljubljana
  1496. Urška Ivanovič, Ljubljana
  1497. Mitja Fabian, Dobrepolje
  1498. špela Luzar, Novo Mesto
  1499. Lana Božulič, Ljubljana
  1500. Mitja Pihler, Ljubljana
  1501. Mitja Urbančič, Ljubljana
  1502. Janez Zemljič, Sveta Ana v Sl.Goricah
  1503. Danijela Milojkovič, Radomlje
  1504. Vera Marinovič, Koper
  1505. Gregor Kitek, Ljubljana
  1506. Katarina Marinovič, Koper
  1507. Gregor Bolčina, Ajdovščina
  1508. Luka Bregar, Velika Loka
  1509. Tomaž Čop, Brezovica
  1510. Urša Žgajnar, Smlednik
  1511. Nataša Ivanuš, Ljubljana
  1512. Rok štrukelj, Rakek
  1513. Jernej Alidič, Kranj
  1514. Simon Žvan, Rakek
  1515. Daniel Mirkovič, Ljubljana
  1516. Vlado Marinovič, Koper
  1517. Ivanka Kitek, Ljubljana
  1518. Mirko Mayer, Kranj
  1519. Maja Ogorevc, Ljubljana
  1520. Andreja šober, Gradac
  1521. Katarina Klepec, Horjul
  1522. Andreja Saša Orel, Ljubljana
  1523. Karel Anton Hribar, Domžale
  1524. Gregor Mikelj, Mengeš
  1525. Alenka Dodig, Radomlje
  1526. Djordje Miloševič, Ljubljana
  1527. Jasna Jan Sešek, šk. Loka
  1528. Žiga Izgoršek Lumpert, LJubljana
  1529. Andrej Uroš Biček, Kranj
  1530. Živa Kimovec, Ljubljana
  1531. Anja Prevc, Selca
  1532. Vehovar Staša, Ljubljana
  1533. Marija Ocvirk, Ljubljana
  1534. Matjaž Nartnik, Ljubljana
  1535. Tjaša Ocvirk, Lj-Črnuče
  1536. Jan Kovač, Ljubljana
  1537. Dare škerl, Ig
  1538. Mira Hrušovar, Oš Podčetrtek
  1539. Cilka Jug, Oš Podčetrtek
  1540. Darja Žlender, Oš Podčetrtek
  1541. Herta Počivavšek, Oš Podčetrtek
  1542. Dunja Zadravec, Oš Podčetrtek
  1543. Veronika Kajba, Oš Podčetrtek
  1544. Zvonka Vodeb, Oš Podčetrtek
  1545. Angleca Lupše, Oš Podčetrtek
  1546. Erna Kolar, Oš Podčetrtek
  1547. Milena Kranjčec, Oš Podčetrtek
  1548. Sašo Oberski, Oš Podčetrtek
  1549. Suzana Pirman, Oš Podčetrtek
  1550. Alenka Jereb, Oš Vodice
  1551. Miha Kimovec, Oš Vodice
  1552. Klara štrus, Oš Vodice
  1553. Monika Bratina, Ig
  1554. Rajko šabec, Ig
  1555. Božena šabec, Ig
  1556. Tadeja Spruk, Stahovica
  1557. Anja Ivakič, Ljubljana
  1558. Izidor Bratina, Ig
  1559. Irma Kumer, Novo Mesto
  1560. Margareta Solina, Ljubljana
  1561. Jožica šimonka, Ljubljana
  1562. Tomaž Tomaževič, Ljubljana
  1563. Jerneja Kmecl, Radomlje
  1564. Irma Virant-Klun, Ljubljana
  1565. Brigita Valentinčič Gruden, Ljubljana
  1566. Jožica Mivšek, Lj-Črnuče
  1567. Gregor Sever, Ljubljana
  1568. Dejan Madalanovič, Ljubljana
  1569. špelca Mikelj, Mengeš
  1570. Petra Kamenarič-Popovič, Domžale
  1571. Dragana Pribič, Ljubljana
  1572. Nino Galič, Ljubljana
  1573. Aleš Dolamič, Ljubljana
  1574. Zdenka Kuhar, šmarješke Toplice
  1575. Metka Dolamič, Leskovec pri Krškem
  1576. Frančiška Butala, Ljubljana
  1577. Tomo Brzin, Ljubljana
  1578. Andreja Rome, Ljubljana
  1579. Uroš Karlin, Lj-Zalog
  1580. Irena Karlin, Lj-Zalog
  1581. Helena Bizjak, Ljubljana
  1582. Mihael Paš, Ljubljana
  1583. Fanika Tušek, Ljubljana
  1584. Mirela Bubnič, Il. Bistrica
  1585. Jana Novak, Vrhnika
  1586. Karmen Marolt, Rakek
  1587. Tatjana Žagar, Kranj
  1588. Helena Vekar, Prestranek
  1589. Zori Nedeljkovič, Postojna
  1590. Nives Kalister, Prestranek
  1591. Luka Hvalc, Ljubljana
  1592. Tjaša Babič, Ljubljana
  1593. Saška Klobučar, Novo Mesto
  1594. Simona Nahtigal, Ljubljana
  1595. Alojz Makorič, Lucija
  1596. Gorazd Grmek, Brezovica
  1597. Damir Orlič, Ljubljana
  1598. Mitja šuligoj, Ljubljana
  1599. Katarina Romšak, Kamnik
  1600. Jana Gosar, Ljubljana
  1601. Brin šuligoj, Ljubljana
  1602. Boštjan Romih, Žalec
  1603. Sanja Angelovska, Kranj
  1604. Sebastian Koščak, Medvode
  1605. Robert Celestina, Ljubljana
  1606. Judita Polak, Kranj
  1607. Veronika Žajdela, Infonet
  1608. Katarina Puček, Ljubljana
  1609. Klemen Trček, Ljubljana
  1610. Boris Stuhne, Dragatuš
  1611. Marko Ratkovič, Kranj
  1612. Gašper Skralovnik, Ljubljana
  1613. Jana Morelj, Košana
  1614. Boštjan Močnik, Radovljica
  1615. Stojan šparemblek, Cerknica
  1616. Katja Hafner, Kamna Gorica
  1617. Darja Habjan, Oš Frana Albrehta
  1618. Maja Benkovič, Oš Frana Albrehta
  1619. Janja Hribernik, Oš Frana Albrehta
  1620. Natalija Rak, Oš Frana Albrehta
  1621. Monika šimenc, Oš Frana Albrehta
  1622. Brane Božič, Oš Frana Albrehta
  1623. Barbara Spruk Golob, Oš Frana Albrehta, Kamnik
  1624. Maja škrjanc, Oš Frana Albrehta
  1625. Marija Ropas, Oš Frana Albrehta
  1626. Meta Kregar, Oš Frana Albrehta
  1627. Mateja Jamnik, Oš Frana Albrehta
  1628. Simona Podboršek, Trzin
  1629. Petra Klešnik Khan, Ljubljana
  1630. Tina Knific, Ljubljana
  1631. Jana Rožac, Črni Kal
  1632. Vesna Grlica, Podgrad
  1633. Tatjana Cestnik, Ljubljana
  1634. Artur Bor, Černelavci
  1635. Dragan Nikčevič, Ljubljana
  1636. Samo Zajec Vidmar, Ljubljana
  1637. Božidar Ogorevc, Ljubljana
  1638. Minka Kovačič, Grosuplje
  1639. Ernest Vončina, Maribor
  1640. Saša Cecowski, Ljubljana
  1641. Jure Zaletel, Medvode
  1642. Suzana Smrke, Trebnje
  1643. Barbara Ropotar, Dob
  1644. Petra Opresnik, Ljubljana
  1645. Marko Opresnik, Ljubljana
  1646. Alenka Grabec, Smlednik
  1647. Vlasta Landekar, Velenje
  1648. Alojzij Zupančič, Sp. Slivnica
  1649. Magda Zupančič, Sp. Slivnica
  1650. Leonida Mehle, Sl. Konjice
  1651. Mitja šegula, Dornava
  1652. Katja Joha, Ptuj
  1653. Tomislav Miklavčič, Rovte
  1654. Tatjana Regent, Domžale
  1655. Marija Tomašič, Novo Mesto
  1656. Franc Tomašič, Novo Mesto
  1657. Jasmina Subič, Straža
  1658. Tadej Tomašič, Novo Mesto
  1659. Nada Bizjak, Borovnica
  1660. Iva Kmetič, šmarje Sap
  1661. Miran Fabijanič, Vrhnika
  1662. Ljubinka šaulič Fabijanič, Vrhnika
  1663. Marko Turk, Ljubljana
  1664. Ludvik Kovačič, Grosuplje
  1665. Janja Rihter, Velenje
  1666. Primož Černe, Radovljica
  1667. Slavka Kapušar, Zg. Pobrežje
  1668. Peter Berden, Martjanci
  1669. Katja Berden, Ljubljana
  1670. Žiga Kušar, Ljubljana
  1671. Barbara Kušar, Ljubljana
  1672. Simona šimon, Velenje
  1673. Antonija Urbanc, Golnik
  1674. Vanda Neubauer, Ljubljana
  1675. Nataša Graiser, Kranj
  1676. Gaj Neubauer, Ljubljana
  1677. Urša Veit Burja,
  1678. Viktorijan Dragar, Lukovica
  1679. Boštjan Burja, Lukovica
  1680. Andrej Kovič, Dob
  1681. Jan Zakeršnik, Velenje
  1682. Boštjan Kadunc, Kranj
  1683. Jana Grebenc, Ljubljana
  1684. Irena Dragar, Lukovica
  1685. Peter škoberne, Ljubljana
  1686. Marko škoberne, Ljubljana
  1687. Jože Grebenc, Ljubljana
  1688. Sara Grebenc, Ljubljana
  1689. Urša škoberne, Ljubljana
  1690. Marko Peterlin, Domžale
  1691. Nina Peterlin, Domžale
  1692. Mateja Aljaž Rožič, Kočevje
  1693. Frenk Aljaž, Kočevje
  1694. Nuša Verbič, Ljubljana
  1695. Domen Verbič, Ljubljana
  1696. Marijeta Rigač, Ljubljana
  1697. Katja Opresnik, Ljubljana
  1698. Matjaž Juhart, Ljubljana
  1699. Mateja Kopač, Dob
  1700. Boštjan Zgonc, Cerknica
  1701. Silva Boljka, Sp. SLivnica
  1702. Janez Boljka, Sp. Slivnica
  1703. Primož Remškar, Ljubljana
  1704. Mojca Opresnik, Ljubljana
  1705. Dušan Fortuna, Novo Mesto
  1706. Nina Kočevar, Ljubljana
  1707. Igor šilc, Ribnica
  1708. Suzana Vesel, Ribnica
  1709. Andrej Češarek, Dolenja Vas
  1710. Darinka Češarek, Dolenja Vas
  1711. Janko Vesel, Sodražica
  1712. Tilka Plestenjak, Ljubljana
  1713. Miha Plestenjak, Ljubljana
  1714. Nikolaj Neubauer, Ljubljana
  1715. Eduard šifrar, šk. Loka
  1716. Srečko Stegovec, šemp. pri NG
  1717. Sonja Stegovec, Vrtojba
  1718. Andreja Peček, Ljubljana
  1719. Milojka Klinar, Celje
  1720. Marko Klinar, Celje
  1721. Stanko Vodopivec, Ljubljana
  1722. Aleks Stražar, Ljubljana
  1723. Lučka Kočevar, Ljubljana
  1724. Marjan Kočevar, Ljubljana
  1725. Pavla Levstek, Ljubljana
  1726. Mateja Levstek, Ljubljana
  1727. Barbara Kahne Juriševič, Portorož
  1728. Marija Miklič, Ljubljana
  1729. Boris Hrib, Ljubljana
  1730. Boža Pustovrh Martinčič, Ljubljana
  1731. Nadja Mrmolja, Izola
  1732. Tatjana Oven, Ljubljana
  1733. Robert Pustovrh, Ljubljana
  1734. Aleš Marentič, Kočevje
  1735. Aleksandra Marentič, Kočevje
  1736. Janez Vidmar, Krmelj
  1737. Gregor Kalan, Hrušica
  1738. Mariana Cecowski, Ljubljana
  1739. Danica Volčanšek Černe, Radovljica
  1740. Darjma Remškar, Notranje Gorice
  1741. Boštjan Klofutar, Ljubljana
  1742. Aleš Jeglič, Ljubljana
  1743. Darja Jeglič, Ljubljana
  1744. Gregor Makovec, Ljubljana
  1745. Daniela Vučak, Ljubljana
  1746. Salko Vehabovič, Ljubljana
  1747. Vili Kammrath, Ljubljana
  1748. Ana Rutar Kranjec, Ljubljana
  1749. Simo Lajič-Dermota, Ljubljana
  1750. Rado Rutar, Ljubljana
  1751. Peter Mrežar, Ljubljana
  1752. Jože Knez, Ljubljana
  1753. Ivan Matulič, Ljubljana
  1754. Sonja Knez, Ljubljana
  1755. Zvone Kunc, Ljubljana
  1756. Dejan Hovnik, Ljubljana
  1757. Malči Tekavc, Ljubljana
  1758. Rudi Murovič, Ljubljana
  1759. Marko Bratun, Ljubljana
  1760. Mrako Grm, Ljubljana
  1761. Adrijan Jageveč, Radgona
  1762. Aljaž Ružič, Dutovlje
  1763. Samo Onič, SežanaKarmen škrk, štanjel
  1764. Milka Bizovičar, Ljubljana
  1765. Judita Ažman, Ljubljana
  1766. Desa Puc, Ljubljana
  1767. Barbara Dolničar, Ljubljana
  1768. Barbara štrekelj, škofljica
  1769. Milena Leskovec, Žiri
  1770. Andreja Čermelj, Nova Gorica
  1771. Breda Čermelj šuligoj, Nova Gorica
  1772. Ana Barić, Koper
  1773. Luka Bašič, Koper
  1774. Patrik Olenik, Koper
  1775. Anka Furlanič, Koper
  1776. Sergio Tentor, Koper
  1777. Liam Hlede, Koper
  1778. Robert škabar, Lokev
  1779. Jernej Starc, Dutovlje
  1780. Vesna Jurjavčič, Marezige
  1781. Irena Sejdaj, Marezige
  1782. Bojan Breznik, Pobegi
  1783. Alenka Breznik, Pobegi
  1784. Irena Breznik, Pobegi
  1785. Klemen Breznik, Pobegi
  1786. Igor Andrej Bizjak Rožac, Pobegi
  1787. Kristina Flego, škofije
  1788. Nina Holešek, Izola
  1789. Helena Božič, Izola
  1790. Kim Jakopič, Izola
  1791. Marko Kaligarič, Izola
  1792. Ines Vičič, Izola
  1793. Nadja Godec, Portorož
  1794. Porož Kerta, Portorož
  1795. Maša Kovačič, Portorož
  1796. Janko Cepak, Portorož
  1797. Žiga Cepak, Portorož
  1798. Petra Godec, Portorož
  1799. Andrej Bukovšek, Portorož
  1800. Vlado Stubičar, Portorož
  1801. Mihajlov Dragomir, Portorož
  1802. Marta Višnar, Portorož
  1803. Dragica Matko, Lucija
  1804. Miro Žerjav, Lucija
  1805. Daniela Kozar, Portorož
  1806. Stane Marcaiotti, Portorož
  1807. Goran Jelaš, Lucija
  1808. Anica Rak, Portorož
  1809. Neven Antunovič, Portorož
  1810. Merol Cvitanovič, Portorož
  1811. Vana Cvitanovič, Portorož
  1812. Gloria Kozar, Portorož
  1813. Milivoj Pahović, Portorož
  1814. Jan Čendak, Portorož
  1815. Andreja Godec, Portorož
  1816. Lojzka Vižintin, Portorož
  1817. Dolfi Dežan, Lucija
  1818. Nada Zirak, Lucija
  1819. Marija Taškar, Portorož
  1820. Antonella Čendak, Piran
  1821. Branko Katava, Sečovlje
  1822. Sonja Duh, Raka
  1823. Stjepan Babič, Trst
  1824. Boštjan Pavletič, Ljubljana
  1825. Barbara Bobinac, Petrovče
  1826. Nuša Rutar, Most na Soči
  1827. Irša Gomboc, Murska Sobota
  1828. Marija Glavaš, Ljubljana
  1829. Marko Bratuš, šempeter pri Gorici
  1830. Maruša Rogelja, Dutovlje
  1831. Tjaša Mirc, Lokev
  1832. Urša Trobec, Komen
  1833. Dejan Kobal, Kazlje, Sežana
  1834. Jane Tavčar, Dutovlje
  1835. Dušan Tomič, Ljubljana
  1836. Nina Gorkič, Ljubljana-Polje
  1837. Srečko Vidmar, Komen
  1838. Alenka Hebar, Ljubljana-Dobrunje
  1839. Mojca Rudolf, Godovič
  1840. Ana Lina Vodušek, Ljubljana
  1841. Urška Kimovec, Vodice
  1842. Tadeja Vozelj, Ljubljana
  1843. Vojko Pahor, Ljubljana
  1844. Katja štrus, Ljubljana
  1845. Tatjana Pečar Jelančin, Ljubljana
  1846. Aleš Jelančin, Ljubljana
  1847. Saša Jenko Pahor, Ljubljana
  1848. Mojca Hafner, Dobrova
  1849. špela Cocej Minati, Ljubljana-Polje
  1850. Eva Golmajer, Radovljica
  1851. Stevo Cijan, Renče
  1852. Ljubo Petkovič, Piran
  1853. Marjeta Gregorčič, Kočevje
  1854. Katarina šonc, Ljubljana
  1855. Esten Bremec, Nova Gorica
  1856. Marina Cijan, Renče
  1857. Sonja Petkovič, Ljubljana
  1858. Teja Četina, Ljubljana-Črnuče
  1859. Irena Četina, Ljubljana-Črnuče
  1860. Julijana Dobnikar, Medvode
  1861. Peter Gabriel, Borovnica
  1862. Tea Prebil, Ljubljana
  1863. Klemen Hribernik, Polhov Gradec
  1864. Ivica Žonta, Ljubljana
  1865. Ivan Žonta, Ljubljana
  1866. Maja Dernovšek, Ljubljana
  1867. Sonja Čik, Cerknica
  1868. Erik Rak, Cerknica
  1869. Polona Čalik, Grosuplje
  1870. Ana Pust, Ljubljana
  1871. Andrej Lavrič, Ljubljana
  1872. Matej Lavrič, Ljubljana
  1873. Ana Lavrič, Ljubljana-šentvid
  1874. Renata Močnik, Ljubljana
  1875. Marija Omejc, škofja Loka
  1876. Janez Omejc, škofja Loka
  1877. Gordana Vulić, Ljubljana
  1878. Jana Kranjec Menaše, Ljubljana
  1879. Sonja Močnik Rožnik, Ljubljana
  1880. Samo Lazar, Ljubljana
  1881. Sara Menaše, Ljubljana
  1882. Zabra Lenič, Ljubljana
  1883. Jure Plevčak, Trbovlje
  1884. Aleš Trebičnik, Ljubljana
  1885. Marjan Knez, šmartno ob Paki
  1886. Jasna Lukežič, Ljubljana-Črnuče
  1887. Jana Drolc, Ljubljana
  1888. Karl Meh, šmartno ob Paki
  1889. Alan Čendak, Koper
  1890. Sara Čendak, Koper
  1891. Andrej Jazbec, Koper
  1892. Srečko Makorič, Portorož
  1893. Anica Kranjc, Portorož
  1894. Lučana Krajnik, Portorož
  1895. Marko Gašperin, Lucija
  1896. Marija Vižintin, Sečovlje
  1897. Tjaša Majerič, Izola
  1898. Mateja Andrijašič, Izola
  1899. Mira Grad, Piran
  1900. Tanja Premrl, Postojna
  1901. Vasilija Fišer, Celje
  1902. Nuša Bajec, Ljubljana
  1903. Metka Bole, Ljubljana
  1904. Nataša Helena Tomac, Ljubljana
  1905. Glen Kostanjevec, Ljubljana
  1906. Mojca Petrovič, Ig
  1907. Maša Petrovič, Koper
  1908. Marija Jandrešič, Ljubljana-Črnuče
  1909. Ivan Car, Ljubljana-Črnuče
  1910. Jasna Perinčič Manfreda, Ljubljana
  1911. Marjeta Kompoš, Ljubljana
  1912. Hermina Meh, Rečica ob Paki
  1913. Nika Korez Meh, Rečica ob Paki
  1914. Tatjana Triler, Ljubljana
  1915. Boštjan Meh, Ljubljana
  1916. Maša Avsec, Dol pri Ljubljani
  1917. Brigita Pirc, Ig
  1918. Tilen Peter Grgič, Ljubljana
  1919. Ivanka Kočar, Ljubljana
  1920. Andrej Jandrešič, Ljubljana
  1921. Katja Perat, Ljubljana
  1922. Matej Baranja, šmartno ob Paki
  1923. Marjeta Sepe, Rečica ob Paki
  1924. Franc Tekavec, Begunje pri Cerknici
  1925. Janja Tekavec, Begunje pri Cerknici
  1926. Cvetka Pangrc, Ig
  1927. Majda Plevčak, Zagorje
  1928. Joži Plevčak, Trbovlje
  1929. David Kosmač, Ig
  1930. Pia Ciuha, Ljubljana
  1931. Nataša Arčon Triler, Ljubljana
  1932. Ida Car Meh, Ljubljana
  1933. Slavica Kovačič, Ljubljana
  1934. Frida Car, Ljubljana-Črnuče
  1935. Emil Kovačič, Ljubljana
  1936. Breda Puc Križman, Brezovica
  1937. Milka Razpotnik, Kresnice
  1938. Leonida Razpotnik, Kresnice
  1939. Mari Potokar, Grosuplje
  1940. Janko Cej, Ljubljana
  1941. Andrej Sever, Ljubljana
  1942. Darinka Gorjanc, Ljubljana
  1943. Irena Gorišek, Ljubljana
  1944. Mojca Erjavec, Ljubljana
  1945. Boris Erjavec, Ljubljana
  1946. Aleš Sila, Ljubljana
  1947. Mirjam Pirnat, Ljubljana
  1948. Marica Božičnik, Ljubljana
  1949. Rozalija Bastar, Brezovica
  1950. Bogdan Bastar, Brezovica
  1951. Jože Agitator, Ljubljana
  1952. Anja Brezavšček, Ljubljana
  1953. Ina Trebičnik Knez, Celje
  1954. Mistral Majer, Ljubljana
  1955. Suzana Kus, Ljubljana
  1956. Katja Gorenc, Velenje
  1957. Mojca Lah, Ormož
  1958. Luka Strahan, Ljubljana
  1959. Mateja Košir, Ljubljana
  1960. Suzana Majerič, Ljubljana
  1961. Darja Umek, Ivančna Gorica
  1962. Gregor Kastelic, Ivančna Gorica
  1963. Tomaž Ilisaš, Ljubljana
  1964. Polona Petje, škofljica
  1965. Branka Kovač, Ljubljana-Polje
  1966. Nina Hribar, Velika Loka
  1967. Neža Hribar, Velika Loka
  1968. Uroš Drole, Ljubljana
  1969. Karmen Posedel Golob, Gomilsko
  1970. Aleš Jošt, Ljubljana
  1971. Janez Prosenik, Trebnje
  1972. Robert Kijavec, Nova Gorica
  1973. Katja Metež, Polhov Gradec
  1974. Robert Bratož, Nova Gorica
  1975. Vanja šepec, Novo mesto
  1976. Vanja Potočan, Trzin
  1977. Polona Požun, Tržišče
  1978. Meta Wraber, Ljubljana
  1979. Luka Cijuha, Ljubljana
  1980. Roman Paškulin, Ljubljana
  1981. Matija Jurovič, Dolenja vas
  1982. Darinka Jurovič, Dolenja vas
  1983. Jaka Gasar, Ljubljana
  1984. Matjaž Jurovič, Ljubljana
  1985. Janez Prosenik, Ljubljana
  1986. Maruška Hribar, Trebnje
  1987. Duška Brodnjak, Ptuj
  1988. Aleš Berkopec, Ljubljana
  1989. Miro Resnik, Trebnje
  1990. Vojko Sedmak, Maribor
  1991. Franc Slopar, Moravče
  1992. Tatjana Sedmak, Maribor
  1993. Nataša KIastelic, Mirna
  1994. Anže Stojanovič, SevnicA
  1995. Maša Popovič, Dobrnič
  1996. Vlado Popovič, Dobrnič
  1997. Karmen Vodopivec, Sevnica
  1998. Sabina Tovornik, Boštanj
  1999. Irena šturm, Ljubljana
  2000. Renata Kupejenik, Mirna Peč
  2001. Alojz Kastelic, Mirna
  2002. Vanda Kočar Junkar, Ljubljana
  2003. Bojana Pungartnik, Trebnje
  2004. Ivanka Brili, Ljubljana
  2005. Anton Valentinčič, Ljubljana
  2006. Žiga Pungartnik, Trebnje
  2007. Joži Košir, Medvode
  2008. Majda Valentinčič, Grosuplje
  2009. Mavrica Košir, Medvode
  2010. Marija Horvat, Brezovica
  2011. Dragica Urbas, šentvid pri Stični
  2012. Edvard Kolenc, Medvode
  2013. Renato Potočar, Volčja Draga
  2014. Staša Tajanja, šentjernej
  2015. Domen Rajšelj, Mirna Peč
  2016. Mojca Rajšelj, Mirna Peč
  2017. Rada Juvanc Hribar, Trebnje
  2018. Dean Verbič, Trebnje
  2019. Ajda Hribar, Trebnje
  2020. Stane Hribar, Trebnje
  2021. Franc Brili, Ljubljana
  2022. Jože Uhan, Trebnje
  2023. Zdenka Uhan, Trebnje
  2024. Nevenka Drčar, Ljubljana
  2025. Anica Jazbinšek, Zabukovje
  2026. Rok Krese, Mirna Peč
  2027. Jasmina Ilnikar, Trebnje
  2028. Milena šinkovc, Novo mesto
  2029. Matjaž šinkovc, Novo mesto
  2030. Alojz Slapnik, Laze v Tuhinju
  2031. Damjan Kozlevčar, Trebnje
  2032. Jernej Hribar, Kamnik
  2033. Jolanda Drolc, Kamnik
  2034. Urška Ratajc, Trebnje
  2035. Marko Dimec, Laze v Tuhinju
  2036. Mateja Bajde Dimec, Laze v Tuhinju
  2037. Marta Slapnik, Brezovica
  2038. Miran Mozetič, Ljubljana
  2039. Ivica Pirnat, Ljubljana
  2040. Jure Kovač, Ljubljana
  2041. Andrej Bobnar, Trebnje
  2042. Peter Drčar, Ljubljana
  2043. Marjana Bobnar, Trebnje
  2044. Vera Slapar, Moravče
  2045. Primož Zakrajšek, Domžale
  2046. France Udovč, Mirna Peč
  2047. Mirjam Zakrajšek, Domžale
  2048. Marta Udovč, Mirna Peč
  2049. Boštjan Mikuž, Topolšica
  2050. Blaž Pajk, Ljubljana
  2051. Tadej Fischinger, Ljubljana
  2052. Janez Ravbar, Dolenske Toplice
  2053. Tomaž Mihelčič, Ljubljana
  2054. Tomo Krašek, Ljubljana
  2055. Danica Kramar, Mirna Peč
  2056. Žan Ocepek, Ljubljana
  2057. Irena Resnik, Trebnje
  2058. Metka Prah, Solkan
  2059. Tadej Ocepek, Kisovec
  2060. Helena Ocepek, Kisovec
  2061. Andrej Ocepek, Kisovec
  2062. Mateja šmalc, Novo mesto
  2063. Marjeta Kovačič, Mirna Peč
  2064. Franc Kovačič, Mirna Peč
  2065. Andreja Peterlin, Ljubljana
  2066. Jure Peterlin, Ljubljana
  2067. Ana Peterlin, Ljubljana
  2068. Ana Peterlin, Ljubljana
  2069. Marta Petavs, Vrhnika
  2070. Franc Jurca, Vrhnika
  2071. Marta Rijavec, Vrhnika
  2072. Nataša Rijavec, Vrhnika
  2073. Marjan Kolenko, Vrhnika
  2074. Vlado Nikolić, Vrhnika
  2075. Marinka štular, Vrhnika
  2076. Dragica Petkovšek, Ljubljana
  2077. Janez Jereb, Horjul
  2078. Angelca Gregorka, Vrhnika
  2079. Janez Medic, Vrhnika
  2080. Malči Osredkar, Vrhnika
  2081. Joži Plestenjak, Vrhnika
  2082. Natalija Medic, Vrhnika
  2083. Karel Mesarič, Vrhnika
  2084. Jože Brelih, Vrhnika
  2085. Anton Jelovšek, Drenov Grič
  2086. Rado Petavs, Vrhnika
  2087. Maja Ljubič, Ljubljana
  2088. Anica Matkovič, Tanča Gora
  2089. Mojca Hrovat Grden, Grosuplje
  2090. Jera Bertoncelj Krkovič, Grosuplje
  2091. Katarian Pinosa, Ljubljana
  2092. Aleška Falejan, štanjel
  2093. Nataša Svetlin, Ljubljana
  2094. Andreja Hluchy, Ljubljana
  2095. Saša Brumec, Ljubljana
  2096. Angela Verbič, Ljubljana
  2097. Maruška Đafran, Ljubljana
  2098. Davor Hošjak, Ljubljana
  2099. Karmela Miškić, Litija
  2100. Damir Gornik, Ljubljana
  2101. Jožica Sever, Ivančna Gorica
  2102. Karolina Lončar, Horjul
  2103. Bojana Židanek, Ljubljana
  2104. Maja Jarm Jovanović, Ljubljana
  2105. Jožica Kuclar, Vrhnika
  2106. Mateja Jarc, Dobrova
  2107. Irena Vidic, Grosuplje
  2108. Jasna Salkič, Domžale
  2109. Sonja Bogilović, Ljubljanan
  2110. Branko Gomboš, Trbovlje
  2111. špela Gjergjez, Ljubljanan
  2112. Mojca Steklasa, Kamnik
  2113. Julijana Pirc, Ljubljanan
  2114. Harisd Odobašić, Domžale
  2115. Sandra Boškić, Ljubljanan
  2116. Jasmina Miljković, Ljubljanan
  2117. Darja Brkić, Tržič
  2118. Amela Atajić, Ljubljanan
  2119. Dragica Gregorčevič, Ljubljanan
  2120. Martina štajer, Medvode
  2121. Milenka Mateljan, Ljubljanan
  2122. Darja šuštar, Kresnice
  2123. Dejan Predojević, Ljubljanan
  2124. Elizabeta Maček, Kamnik
  2125. Matjaž Filipič, Valburga
  2126. Alenka Golob, Domžale
  2127. Snežana Bendra, Ljubljanan
  2128. Mirjana Urukalo, Vrhnika
  2129. Ana Kalan, Kranj
  2130. Jure Pec, Ljubljanan
  2131. Saška Medved, Ivančna Gorica
  2132. Maja Kesič, Domžale
  2133. Dejan Jovanovič, Ljubljanan
  2134. Nada Marinčič, škofljica
  2135. Jana Malus, Ljubljanan
  2136. Robert Plut, Cerklje
  2137. Matjaž Može, Sežana
  2138. Nace Polajnar, Ljubljana - šmartno
  2139. Jolanda Polajnar, Ljubljana - šmartno
  2140. Jelka Dominko, Vodice
  2141. Marjan Mekiš, Ljubljana
  2142. Mateja Vovk, Ljubljana
  2143. Irena Mekiš, Ljubljana
  2144. Melita Mušič, Ljubljana - šentvid
  2145. Igor Medved, Ljubljana
  2146. Helena Medved, Ljubljana
  2147. Fani Konda, Ljubljana
  2148. Samo Mihačič, Ljubljana
  2149. Slavko Ledar, Ljubljana
  2150. Metka šefic, Ljubljana - šmartno
  2151. Miha šefic, Ljubljana - šmartno
  2152. Petja Maselj, Kamnik
  2153. Alenka Plevnjak, škofljica
  2154. Ljubislava Mušič, Ljubljana
  2155. Karin Konja Mihačič, Ljubljana
  2156. Sonja Lebar, Ljubljana
  2157. Nevenka Fajdiga, Ljubljana
  2158. Boštjan Fajdiga, Ljubljana
  2159. Ana Plahuta, Ljubljana
  2160. Mariča Matkovič, Ljubljana
  2161. Franc Dominko, Vodice
  2162. Lila Gros, Ig
  2163. Mari Virant, Ljubljana
  2164. Haida Knez, šmartno ob Paki
  2165. Milenka Kuralt, Lesce
  2166. Neža Trdina, Železniki
  2167. Urška Kovač, Ljubljana
  2168. Vida Markež, Jesenice
  2169. Mojca Hudeček, Ljubljana
  2170. Jožefa Blažin, Ljubljana - Polje
  2171. Vera šafarič, Ljubljana
  2172. Valerija Kutnjak, Ljubljana
  2173. Tanja Došlo, Ljubljana
  2174. Zvonko Milojevič, Grosuplje
  2175. Milena Hudeček, Ljubljana
  2176. Darja šatelj, Ljubljana
  2177. Jakob Jesih, Ljubljana
  2178. Karolina Jesih, Ljubljana
  2179. Marcela Okretič, Ljubljana
  2180. Helena Juhant, Stahovica
  2181. Dana Petrovič Kugler, Ljubljana
  2182. Maruša Palma, Ljubljana
  2183. Vera Čoroli, Ljubljana
  2184. Tita Sekavčnik, Ljubljana
  2185. Peter Palma, Ljubljana
  2186. Tatjana Žargi, Ljubljana
  2187. Ismajl Čoroli, Ljubljana
  2188. Igor Batagelj, Črniče
  2189. Eva Batagelj, Ljubljana
  2190. Iztok Kryštufek, Medvode
  2191. Zinka Dvoržak, Ljubljana
  2192. Meta Kryštufek, Medvode
  2193. Nina Smrkolj, Zagorje
  2194. Sanja Marentič, Kamnik
  2195. špela Belak, Ljubljana
  2196. Lena Tomič, Ljubljana
  2197. Urša Belak, Ljubljana
  2198. Polonca Kramberger, Ljubljana
  2199. Katerina Jazbec, Ljubljana
  2200. Zmago Stropnik, šentjur
  2201. Nejc J. Sekula, Ljubljana
  2202. Blaž Tavčar, Ljubljana
  2203. Luka Rahne, Ljubljana
  2204. Rok Ribnikar, Komenda
  2205. Tjaša Kastelic, Brezovica
  2206. Janez Jalševac, Log pri Brezovici
  2207. Toni Petokar, škofljica
  2208. Maja Menič, Ljubljana
  2209. Tina Menič, Ljubljana
  2210. Katjuša Fidanovski, Ivančna Gorica
  2211. Kosta Fidanovski, Ivančna Gorica
  2212. Silvester škofic, Ljubljana
  2213. Polona Maver, Ljubljana
  2214. Miha Vodičar, Mengeš
  2215. Nataša Miškovič, Ljubljana
  2216. Aleksandra Miškovič, Ljubljana
  2217. Boštjan Jurkovič, Ljubljana
  2218. Tomaž Smrtnik, Ljubljana
  2219. Jože Janež, Ljubljana
  2220. Mateja Magajna, Ljubljana
  2221. Gašper Bratina, Ljubljana
  2222. Božo Mihelič, Ljubljana
  2223. Darinka Mihelič, Ljubljana
  2224. Mateja Černjavič, Ljubljana
  2225. Anže Merhar, Kočevje
  2226. Elizabeta Mihelič, Ljubljana
  2227. Nina Židanik, Maribor
  2228. Mitja Kotnik, Orehova vas
  2229. Frančiška Černjavič, Radenci
  2230. Danica Černjavič, Radenci
  2231. Nina Erjavc, Maribor
  2232. Darja škerlavat, Ilirska Bistrica
  2233. Aldina Medjenović, Maribor
  2234. Peter štingl, Orehova vas
  2235. Mateja Sijarto, Topolščica
  2236. Ilija Horvat, Maribor
  2237. Ismeta Čivović, Maribor
  2238. Jure Smrekar, Ljubljana
  2239. Polona Ivanič, Ajdovščina
  2240. Klelija Ivanič, Ajdovščina
  2241. Sandi Ivanič, Ajdovščina
  2242. Janette Ilovična, Ajdovščina
  2243. Liljana Podobnik, Ljubljana - Polje
  2244. Maruša Podobnik, Ljubljana - Polje
  2245. Roman Krušič, Ljubljana - Polje
  2246. Maja Peterc, Ljubljana
  2247. Dušan Zadravec, Ljubljana
  2248. Jurij šinkovec, Ljubljana
  2249. Danica Ferlan, Ljubljana
  2250. Martina Jurjevec, Ljubljana
  2251. Boštjan Fajs, Ljubljana
  2252. Janez Ulčnik, Ljubljana
  2253. Mara Bobič, Ljubljana
  2254. Peter Pregl, Ljubljana
  2255. Boris Thaler, Ljubljana
  2256. Janez Justin, Ljubljana
  2257. Roman Boltanzer, Ljubljana
  2258. Marija Pečjak, Ljubljana
  2259. Silva Turšič, Ljubljana
  2260. Vinko Rihar, Vnanje Gorice
  2261. Janez Jančar, Kresnice
  2262. Ludvik Bagari, Ljubljana
  2263. Andrej Berden, Ljubljana
  2264. Erni Domadenik, Ljubljana
  2265. Andreja Tauber, Ljubljana
  2266. Mišo Stanišič, škofja Loka
  2267. Cveto Vrbovšek, Vodice
  2268. Blaž Kavs, Ljubljana
  2269. Tomaž Križman, Ljubljana
  2270. Jurij Ovčak, Ljubljana
  2271. Tomaž Jevnikar, Ljubljana
  2272. Vlado Menzinger, Ljubljana
  2273. Marjan Merhar, Ljubljana
  2274. Bojan šterk, Ljubljana
  2275. Nikola Janjič, Črni Kal
  2276. Peter šuštaršič, Preserje
  2277. Tomaž Zalaznik, Ljubljana
  2278. Niko Grafenauer, Ljubljana
  2279. Lenča Ferenčak, Ljubljana
  2280. Tina Bertoncelj, Ljubljana
  2281. Emilija Malenšek šlibar, Ljubljana
  2282. Aleš Biber, Kostanjevica na Krasu
  2283. Marjan Fister, Ljubljana
  2284. Božidar Breziger, Ljubljana
  2285. Marko Luštek, Ljubljana
  2286. Tomaž Zadnikar, Ljubljana
  2287. Tadej Hasičevič, Metlika
  2288. Darja Tomkiewicz, Ljubljana
  2289. Julian Ermala Anatol, Ljubljana
  2290. Vanja Rajkovič, Ljubljana
  2291. Simon Svetlik, Ljubljana
  2292. Metka Svetlik, Ljubljana
  2293. Mateja Zorko, Ljubljana
  2294. Moja Juričič, Ljubljana
  2295. Lea Hočevar, Ljubljana
  2296. Marta Marolt, Ljubljana
  2297. Majda šrot, Ljubljana
  2298. Nada Tavzes, Ljubljana
  2299. Gorjup Gabrijelčič, Ajdovščina
  2300. Ari Gabrijelčič, Ajdovščina
  2301. Ana Koman, Ljubljana
  2302. Samo Gabrijelčič, Mojstrana
  2303. Valentin Brišnik, Ljubljana
  2304. Sanja Moravec, Ljubljana
  2305. Blaž Kosovel, Ljubljana
  2306. Sonja Ravnik, Ljubljana
  2307. Miha Robežnik, Ljubljana
  2308. Peter Babšol, Ljubljana
  2309. Adrijana Ličer, Ljubljana
  2310. Miroslav Birk, Radovljica
  2311. Bogomir Mihev, Ljubljana
  2312. Darja Budhina Požar, Ljubljana
  2313. Katja Cerjak, Ljubljana
  2314. Zdenka Krivenko, Ljubljana
  2315. Primož Ogrin, Ljubljana
  2316. Majda Černjavič, Ljubljana
  2317. Irena Pungerčič, Ljubljana
  2318. Breda Gašper, Ljubljana
  2319. Marjanca Bajec, Ljubljana
  2320. Lidija Končina, Cerknica
  2321. Vanda Alibegović, Ljubljana
  2322. Tina Turšič, Ljubljana
  2323. Katarina Barborić, Medvode
  2324. Nataša Tomšič, Grosuplje
  2325. Katja Petrič Smrkolj, Ljubljana
  2326. Darja Blatnik, Ljubljana
  2327. Uršula Glavič, Ljubljana
  2328. Marta Drole, škofljica
  2329. Urša Vertl, Ljubljana
  2330. Kostja Prihoda, Ljubljana
  2331. Dejan Kocmur, Krka
  2332. špela Ložar, Ljubljana
  2333. Jure Ložar, Gameljne
  2334. Jože Vetrovec, Ljubljana
  2335. Juš Medič, Ljubljana
  2336. Jana Skušek, Ljubljana
  2337. Nataša Fortuna, Grosuplje
  2338. Lea Sinčič, Ljubljana
  2339. Matej Smodiš, Lokavec
  2340. Danijel Strmšek, Komenda
  2341. Dejan Uršič, Logatec
  2342. Darij Piciga, Dekani
  2343. Neli Dimc, Domžale
  2344. Maja Dimc, Domžale
  2345. Nina Mlakar, Ljubljana
  2346. špela Mlakar, Ljubljana
  2347. Djurdjica Mlakar, Ljubljana
  2348. Dejan Moltarič, Ljubljana
  2349. Jurij Mlakar, Ljubljana
  2350. Albert Črnologar, Ljubljana
  2351. Jana Kosec, Medvode
  2352. Andreja Sladoje, Ljubljana
  2353. Mileva štrukelj, Ljubljana-Dobrunje
  2354. Miha Petrič, Vrhnika
  2355. Luka Petrič, Vrhnika
  2356. Marjan Petrič, Logatec
  2357. Rahela Suša, Dol pri Ljubljani
  2358. Tjaša Murn, škofja Loka
  2359. Jurij Simič, Ljubljana
  2360. Tina Uršič, Ljubljana
  2361. Matjaž Obšteter, Ljubljana
  2362. Jana Vojvoda Đuragić, Ljubljana
  2363. Emi Vega, Ljubljana
  2364. Matjuša Jeglič, Ljubljana
  2365. Monika Cuznar, Ljubljana
  2366. Milojka Trampuš, Ljubljana
  2367. Marjan Ivanuš, Medvode
  2368. Sonja Čarman, Ljubljana
  2369. Igor Marn, Ljubljana
  2370. Lado Brence, Ljubljana
  2371. Vasilij Kovačič, Ljubljana
  2372. Andrej Stermenszky, Ljubljana
  2373. Anton Repovž, Ljubljana
  2374. Janez Malačič, Ljubljana
  2375. Barbara Černič, Ljubljana-Dobrunje
  2376. Irena Černič, Ljubljana-Dobrunje
  2377. Vida Pernat, Ljubljana-Dobrunje
  2378. Mateja Černič, Ljubljana-Dobrunje
  2379. Hedvika Weibl, Ljubljana
  2380. Tomaž Weibl, Ljubljana
  2381. Lado Čarman, Ljubljana
  2382. Matija Jager, Ljubljana
  2383. Matevž Weibl, Ljubljana
  2384. Dušan štraus, Ljubljana
  2385. Miha Berčič, Ljubljana
  2386. Boris Stermenszky, Ljubljana
  2387. Staša Jagodic, Ljubljana
  2388. Milena Pak, Ljubljana
  2389. Marina Zrimšek, Ljubljana
  2390. Dušan Pliverič, Log
  2391. Stane Urankar, Dobrava
  2392. Nina Cerar, Ljubljana
  2393. Jure Černič, Ljubljana-Dobrunje
  2394. Jože Miklavčič, Ljubljana
  2395. Alojz Slabe, Lukovica
  2396. Marija Bovha, Ljubljana
  2397. Ana Akički, Ljubljana
  2398. Lidija škabar, Ljubljana
  2399. Jožica Pogačnik, Ljubljana
  2400. Jožica Malešič, Ljubljana
  2401. Peter Žagar, Ljubljana
  2402. Jože šušteršič, Ljubljana
  2403. Bojan Vukčevič, Ljubljana
  2404. Andrej Rosina, Ljubljana
  2405. Marko Katrašnik, Ljubljana
  2406. Metka Žitnik, Ljubljana
  2407. Iztok Lužar, Trbovlje
  2408. Ljubinka Mitič Turlak, Ljubljana
  2409. Nina Ostan, Ljubljana
  2410. Miha Poredoš, Ljubljana-Polje
  2411. Majda Frece, Ljubljana
  2412. Matej Korže, Ljubljana
  2413. Margetka Pavšič, Medvode
  2414. Klemen Močilnik, Ljubljana-šmartno
  2415. Amalija Klopčič, Kresnice
  2416. Alenka Ašič, Ljubljana
  2417. Marijan Rus, Ljubljana
  2418. Silvo Matič, Ljubljana
  2419. Jožica Grum, Ljubljana
  2420. Denis Jovan, Ljubljana
  2421. Danica Hozjan, Ljubljana
  2422. Tea štefančič, Ljubljana
  2423. Katarian Kulonja, Ljubljana
  2424. Miha Mulej, Ljubljana
  2425. Alenka Adrovič, Ljubljana
  2426. Sonja Bardutzky, Ljubljana
  2427. Darinka Žoher, Ljubljana
  2428. Zlatko Vlah, Ljubljana
  2429. Bogomila Blažič, Ljubljana
  2430. Janja Grohar, Ljublno ob Savinji
  2431. Sari Malalan, Opčine
  2432. Mira Juvančič, Cerknica
  2433. Petruša Borštnar, Ljubljana
  2434. Irena Borštnar, Ljubljana
  2435. Boštjan Borštnar, Ljubljana
  2436. Marija Kršinar, Medvode
  2437. Marko Kršinar, Medvode
  2438. Jože Pavšič, Medvode
  2439. Primož Kolenc, Ljubljana
  2440. Mateja Kastelic, Ljubljana
  2441. Goran Dekleva, Ljubljana
  2442. Tatjana Pugelj, Ljubljana
  2443. Marjan Vrtačič, Ljubljana
  2444. Marjan Borišek, Ljubljana
  2445. Borislava Lovšin, Ljubljana
  2446. Marjan Perme, Grosuplje
  2447. Nika Glavan, Ljubljana
  2448. Ivanka Žagar, Ljubljana
  2449. Matko Kovančan, Ljubljana
  2450. Milan škrabec, Ljubljana
  2451. Zlatko Kovačevič, Ljubljana
  2452. Matija Cevc, Ljubljana
  2453. Pavla Gliha, Preddvor
  2454. Kada Murič, Ljubljana
  2455. Matilda Pavlin, Ljubljana
  2456. Cveta Humo šelik, Ljubljana
  2457. Barbara Požar, Ljubljana
  2458. Ferdo Kajtezovič, Ljubljana
  2459. Tibor Korošec, Ljubljana
  2460. Aljoša Kastelic, Vodice
  2461. Savo Gorenčan, Ljubljana
  2462. Rozalija Trtnik, Ljubljana
  2463. Tomislav Bec, Ljubljana
  2464. Marjeta Rovanšek, Domžale
  2465. Mojca Rozman, Smlednik
  2466. Zdenka Dokmanovič, Trbovlje
  2467. Marinka Groznik, Litija
  2468. Katarina Debelak, Velenje
  2469. Andreja Prijatelj, Prilesje
  2470. Irena šušteršič, Ljubljana
  2471. Ines Fertin, Ljubljana
  2472. Marija Bajde, Domžale
  2473. Vesna Udvanc, Ljubljana
  2474. Igor Matjaž, Ljubljana
  2475. Gregor Matjaž, Ljubljana
  2476. Mojca Matjaž, Ljubljana
  2477. Jure Matjaž, Ljubljana
  2478. Manca Lebar, Ljubljana
  2479. Slavko Lebar, Ljubljana
  2480. Sonja Lebar, Ljubljana
  2481. Saša Vozel, Zagorje ob Savi
  2482. Marjetka Vozel, Zagorje ob Savi
  2483. špela Mikuš, Ljubljana
  2484. Bojan Mikuš, Ljubljana
  2485. Janja Mikuš, Ljubljana
  2486. Urška Mikuš, Ljubljana
  2487. Slavko Vozel, Zagorje ob Savi
  2488. Marija Vozel, Zagorje ob Savi
  2489. Ludvik Kožar, Ljubljana
  2490. Damjana Kožar, Ljubljana
  2491. Katja Klinec, Ljubljana
  2492. Anja Đuragič, Ljubljana
  2493. Simon Milavec, Ljubljana
  2494. Lara Đuragič, Ljubljana
  2495. Irena Penko, Ljubljana
  2496. Krasa Premk, Ljubljana
  2497. Blaž Arh, Mengeš
  2498. Anže Arh, Mengeš
  2499. Mojca Ogrin, Ljubljana
  2500. Irena Dežman, Ljubljana
  2501. Milan Tul, Ljubljana
  2502. Irena Bajc, Ljubljana
  2503. Nastja Modic, Ljubljana
  2504. Manca Černivec, Ljubljana
  2505. Jožica Černivec, Ljubljana
  2506. Rober Hafnar, Smlednik
  2507. Tina Turk Hafnar, Smlednik
  2508. Bernardka Galič, Ljubljana
  2509. Tomaž Mihala, Ljubljana
  2510. Sandra Mezeg, Gornja vas
  2511. Adriana Mezeg, Gornja vas
  2512. Barbara Žaler Černe, Ljubljana - Polje
  2513. Tanja Gredelj, Notranje Gorice
  2514. Matej Vidergar, Koper
  2515. Nataša Jaklič, Mirna Peč
  2516. Breda Kocjančič, Ljubljana
  2517. Mojca Petrič, Ljubljana
  2518. Alojz šalehar, Trebnje
  2519. Miha štefančič, Ljubljana
  2520. Igor Majetič, Grosuplje
  2521. Gena Pupis, Logatec
  2522. Ana Urbas, Ljubljana
  2523. Sonja Kovačec Urbas, Ljubljana
  2524. Uroš šantelj, Celje
  2525. Maja Kotar, Celje
  2526. Anton Paščinski, Ljubljana
  2527. Robert Žavbi, Ljubljana
  2528. Anton Pavlovič, Ljubljana
  2529. Omero Runih, Ljubljana
  2530. Milena Medič, Ljubljana
  2531. Tjaša Cajlinger, Ljubljana
  2532. Vladimir Frantar, Ljubljana
  2533. Rok Pečečnik, Kamnik
  2534. Roman Sedej, Ljubljana
  2535. Tatjana Firh, Ljubljana
  2536. Jožica Vraničar, Novo mesto
  2537. Robert Bajs, Ljubljana
  2538. Marijana Bajs, Ljubljana
  2539. Marijan Bajs, Ljubljana
  2540. Helena Bajs, Ljubljana
  2541. Marjan Vraničar, Novo mesto
  2542. Franc Kostrevc, Novo mesto
  2543. Danica Kostravc, Novo mesto
  2544. Danijela Smolič, Ljubljana
  2545. Nina Smolič, Ljubljana
  2546. Uršula Vrtačnik, Ljubljana
  2547. Branka Vrtačnik, Ljubljana
  2548. Franci Keten, Novo mesto
  2549. Ingrid S. Letnik, Ljubljana
  2550. Edvard Skrbinšek, Ljubljana
  2551. Marjeta Kline Suzič, Ljubljana
  2552. Metka Pipuš, Ljubljana
  2553. Petra Pugelj, škofljica
  2554. Vesna Loborec, Ljubljana
  2555. Tjaša Skrbinšek, Ljubljana
  2556. špela Schweitzer, Ljubljana
  2557. Eva Knific, Tržič
  2558. David Horvat, Ljubljana
  2559. Bernardka Medved, Artiče
  2560. Elvina Mujič, Ljubljana
  2561. Maja Verčič, Ljubljana
  2562. Nina Lenardič, Ljubljana
  2563. Nika Grzelj, Koper
  2564. Jože Dolšina, Ljubljana
  2565. Marija Dolšina, Ljubljana
  2566. Ernest Božič, Ljubljana
  2567. Lena Valenčič, Ljubljana
  2568. Dragana Kevac, Ljubljana
  2569. Nika Grgičevič, Ljubljana
  2570. Tina Janjevak, Ljubljana
  2571. Tina Debevec, Potok
  2572. Mojca Kalan Tabec, Ljubljana
  2573. Andreja Kmet, Ljubljana
  2574. Alfred Kolner, Kamnik
  2575. Bojan Jaklič, Mirna Peč

Podpisniki peticije v spletni obliki

  1. špela Golob, Ig
  2. Samo Ravnikar, Kamnik
  3. Mojca Rupert, Ljubljana
  4. Blaž Novak, Dramlje
  5. Matjaž Jarc, Ljubljana
  6. Marko Hladnik, Ljubljana
  7. Matjaž Čermelj, Ljubljana
  8. Ana Bajuk, Kranj
  9. Klemen Jakomin, Ljubljana
  10. Luka Kranjc, Maribor
  11. Žiga Schäffer, Ljubljana
  12. Katarina Jenko, Ljubljana
  13. Nadja Jarc, Ljubljana
  14. Nataša Grom, Ljubljana
  15. Tomaž Teichmeister, Ivančna Gorica
  16. Suzana Teichmeister, Ivančna Gorica
  17. Peter Teichmeister, Ivančna Gorica
  18. Matej Kermavner, Ljubljana
  19. Marko Mesec, Ljubljana
  20. Valentin Končan
  21. Peter Karba, Ljubljana
  22. Jan Luksic, Ljubljana
  23. Živa Kermavner, Ljubljana
  24. Jure Prebil, Ljubljana
  25. Miha štamcar, Ljubljana
  26. Jaša Pipan, Smlednik
  27. Maja Kozmos, Ljubljana
  28. Uroš Jager, Ljubljana
  29. Andrej Modic, Ljubljana
  30. Matjaž Brišar, Ljubljana
  31. Sanja Hrvačanin, Ljubljana
  32. Branko štihec, Ljubljana
  33. Ida Uran, Ljubljana
  34. Mateja Janc, Ljubljanav
  35. Miloš Kranjc, Ljubljana
  36. Luka Kurilić, Ljubljana
  37. Martin Hribar, Ljubljana
  38. Mario Dragojević, Ljubljana
  39. Aja Kobe, Ljubljana
  40. Andrej Drapal, Ljubljana
  41. Lojze Kastelic, Ljubljana
  42. Jasna Fajfar, Ljubljana
  43. Alenka Koderman, Ljubljana
  44. Mojca Kalar, Ljubljana
  45. Vesna Macarol, Vransko
  46. Saša Hodnik, Ljubljana
  47. Ina Cergol, Ljubljana
  48. Mojca Hodnik Cergol, Ljubljana-Brod
  49. Božena Macarol, Ljubljana
  50. Aidan Cerar, Ljubljana
  51. Maja Arbiter, Ljubljana
  52. Sabina Nograšek, Vir
  53. Meta Trampuš, Ljubljana
  54. Metka Rebolj, Ljubljana
  55. Tanja Jeras, Ljubljana
  56. Barbara Rebolj, Ljubljana
  57. Ana Arh, Ljubljana
  58. Jadranka Jezeršek Turnes, Ljubljana
  59. Alenka Majcen, Ljubljana
  60. Nevenka Klemenc, Ljubljana
  61. Danjela Grahek, Ljubljana
  62. Boris Turšič
  63. Ana šporar,Kamnik
  64. Anže Pristavec, Borovnica
  65. Sandi Jesenik, Ljutomer
  66. Vesna Pavšelj, Ljubljana
  67. Črt Vavroš
  68. Žan Korošec, Borovnica
  69. Anja Roger, Dravograd
  70. Alja Drole, Borovnica
  71. Robert Puh, Ljubljana
  72. Tomaž Ogrin, Ljubljana
  73. Hedvika Usenik, Ljubljana
  74. Boštjan Volk, Ljubljana
  75. Karin Zakrajšek, Ljubljana
  76. Nina Popek, Ljubljana
  77. Katja Jager, Ljubljana
  78. Tatjana Andolšek Javornik, Ljubljana
  79. Alenka Franko, Ljubljana
  80. Anja Naka, Ljubljana
  81. Gregor Majdič, Ljubljana
  82. Blanka P. Bjuk, Ig
  83. Stanka Galuf, škofljica
  84. Luka Milčinski, Ljubljana
  85. Rok Korljan, Ljubljana
  86. Urban Žnidaršič, Selca
  87. Rok Stare, Ljubljana
  88. Anton Vengušt, Ljubljana
  89. Boštjan Flajnik, Ljubljana
  90. Irena Klasinc, Ribnica
  91. Mojca Plešec, Medvode
  92. Tanja španič, Ljubljana
  93. Nada Majdič Mihelec, Ljubljana
  94. Aleksandra Horvat, Ljubljana
  95. Katarina Čeh, Postojna
  96. Janko Rožič, Ljubljana
  97. špela Stele, Ljubljana
  98. Nataša šterbenc, Grosuplje
  99. Tomaž Budefeld, Ljubljana
  100. Tanja Vengust, Ljubljana
  101. Jasna Mičunovič, Ljubljana
  102. France Bergelj, Ljubljana
  103. Andreja Pogačar, Ljubljana
  104. Žiga Gorjup, Domžale
  105. Nina Cijan, Ljubljana
  106. Urban Božičnik, Ljubljana
  107. Nives Mikulin, Rakek
  108. Denis Tatar, Ljubljana
  109. Tomaž Turšič, Župeča vas
  110. Elena Volpi, Ljubljana
  111. Jurij Torkar, Ljubljana
  112. Mimi šegina, Domžale
  113. Alja špoljarič, Domžale
  114. Marinka Femec, Ljubljana
  115. Saša Vake, Ljubljana
  116. Vesna šiftar Kos, Ljubljana
  117. Maša Zalar, Ljubljana
  118. Jure Novak, Ljubljana
  119. Matej Ograjenšek, šmartno v Rožni dolini
  120. Aleš Tomac, Ljubljana
  121. Saša Alič, Ljubljana
  122. Ana Veselič, Cerklje ob Krki
  123. Tomislav šivec, Ig
  124. Sanja Marentič, Kamnik
  125. Branka Bezeljak Glazer, Ljubljana
  126. Ana Nemec, Ljubljana
  127. Kristina Porenta, Ljubljana
  128. Borut Borštnik, Velike Lašče
  129. Jure Petkovšek, Ljubljana
  130. Grega Rogelj, Ljubljana
  131. Lidija Stevanovič, Kočevje
  132. Mateja Kosi, Ljubljana
  133. Maša Prešern, Ljubljana
  134. Andraž Kos, Ljubljana
  135. Borut Bratun, Grosuplje
  136. Leopold Pungerčar, Mirna Peč
  137. Benjamin Lukšič, Ljubljana
  138. Anka Grižon, Kamnik
  139. Jerca Korže, Logatec
  140. Miha Arh Lovše, Ljubljana
  141. Monika Radič, Ljubljana
  142. Daniela Kobal, Slavinje
  143. Urša Lipovž, Grosuplje
  144. Ana Polona Golobič, Brežice
  145. Renata Radič-Berglez, Ljubljana
  146. Marko Cirman, Celje
  147. Klara Grintal, Ihan
  148. Miha Berčič, Ljubljana
  149. Blaž Setnikar, Ljubljana
  150. Barbara Jamšek, Zg. Kungota
  151. Andrej Ramšak, Ljubljana
  152. špela Remškar, Dobrova
  153. Andrej Gabron, Ptuj
  154. Vladimir Lucu, Ljubljana
  155. Gorazd Pangec, Senožeče
  156. Marko Kašič
  157. Aljaž Godec, Ptuj
  158. Simon Ribič, Maribor
  159. Simon Mlakar, Ljubljana
  160. Gaja Višnar, Ljubljana
  161. Aleš Jesih, Ljubljana
  162. Marjana Cedilnik, Ljubljana
  163. Nuša Peternelj, Ljubljana
  164. Mojca Čadež, Kranj
  165. Juca Bonaca, Ljubljana
  166. Jaša Koceli, Ljubljana
  167. Iva Grobin, Ljubljana
  168. Gašper Uršič, Ljubljana
  169. Maja Zrim, Ljubljana
  170. Joži Kokaj, Dragomelj
  171. Sabina Kovačič, Ljubljana
  172. špela Podrepšek, Ljubljana
  173. Anita Jelen, Majšperk
  174. Primož Ogrinc, Ljubljana
  175. Zdenka B. Muha, Ljubljana
  176. Gregor Žvokelj, Ljubljana
  177. Eva Breznik, Ljubljana
  178. Mateja Grahovec, Ljubljana
  179. Jan Urbanc, Jesenice
  180. Marko Bratuš, šempeter pri Gorici
  181. Maša Ogrin, Ljubljana
  182. Joško Bilodjerič, Ljubljana
  183. Kaja Vidmar, Ljubljana
  184. Petra Pintar, Ljubljana
  185. Luka Lorenci, Ljubljana
  186. Nina Bravc, Ljubljana
  187. Brane Herak, Ljubljana
  188. Peter Jenčar, Ljubljana
  189. Peter Mežek, Ljubljana
  190. Irena Vovk, Medvode
  191. Gorazd Vilfan, Ljubljana
  192. Tomaž Pintar, Kranj
  193. Meta Černe, Ljubljana
  194. Vera Kabanova, Ljubljana
  195. Jan Ternjak, Miklavž
  196. Aleksandra šepec, Trebnje
  197. Javor škerlj-Vogelnik, Marezige
  198. Dora Ozek, Ljubljana
  199. Vasja Semolič, Ljubljana
  200. Edita Rotner, Ljubljana
  201. Primož Kelemina, Blanca
  202. Petra Košič, Dob
  203. Jerca Rupert, Ig
  204. Ana Rebernik, Ljubljana
  205. Katja Grad, Domžale
  206. Martin Rotovnik, Ljubljana
  207. Nina Lavrič, Stična
  208. Svetlana Uzunovič, Ljubljana
  209. Matjaž Honigsman, Ljubljana
  210. špela Predan, Ljubljana
  211. Milena Dragojević, Ljubljana
  212. Dragica Boh, Ljubljana
  213. Aleksander Boh, Ljubljana
  214. Jana Kolarič, Ljubljana
  215. Mateja Furlan, Ljubljana
  216. Sara Hribar, Ljubljana
  217. Andrej Levičnik, Ljubljana
  218. Grega Zakrajšek
  219. Iztok Tory, Ljubljana
  220. Ana Kamenšek, Ljubljana
  221. Zdenka Virant, Ljubljana
  222. Katja Lovše, Maribor
  223. Zarja Zavodnik, Ljubljana
  224. Saša Brodnjak, Ljubljana
  225. Melita Jesih, Ljubljana
  226. Aleš Jesih, Črnuče
  227. Tamara Rakovec, Domžale
  228. Zlatko Ledinek, Ljubljana
  229. Maša Pančur, Litija
  230. Marija Zanjkovič, Ljubljana
  231. Mitja Repovž, Ljubljana
  232. Mirza škapurevič, Ljubljana
  233. Gregor Mavec, Ljubljana
  234. špela Fajdiga, Ribnica
  235. Erika Žlogar, Ljubljaa
  236. Peter Toplak, Ljubljana
  237. Mateja Grošelj, Ljubljana
  238. Mitja Zupan, Ljubljana
  239. Ana Sfiligoj, Ljubljana
  240. Ljubica Golob, Ljubljana
  241. Jože šparovec, Višnja Gora
  242. Petra Bizilj, Ljubljana
  243. PRIMO, Zagradec pri Grosupljem
  244. Ana Kržišnik, Ljubljana
  245. Anja Vrančič, Ljubljana
  246. Žiga Klajnšek, Ljubljana
  247. Mojca Molek, Metlika
  248. Urška Lah, Medvode
  249. Nataša Jovanovič, Ljubljana
  250. Darja Rojec, Ljubljana
  251. GIBANJE ZA OHRANITEV LJUBLJANE, LJUBLJANA-CENTER
  252. Petra Tanko, Ljubljana
  253. Andrej Jamnik, Ljubljana
  254. Sabina Hribar, Domžale
  255. Rajka Bračun Sova, Ljubljana
  256. Janja Vidmar, Maribor
  257. Tina Gosteničnik
  258. Natan Žabkar, Horjul
  259. Gregor Jazbec, Bohinjska Bela
  260. Nastja Rodman, Žirovnica
  261. Miha Oražem, Ljubljana
  262. Slavko Pregl, Ljubljana
  263. Aleš Jesih, Ljubljana
  264. Kaja Prosenc, Domžale
  265. Gregor Godec, Kresnice
  266. Sara Krivdič, Ljubljana
  267. špela Pohar, Ljubljana
  268. Mateja Kržišnik, Ljubljana
  269. Gregor Lušina, Ljubljana
  270. Nina Ferjan, Ljubljana
  271. Manca Ozebek, Ljubljana
  272. Kaja Brecelj, Ljubljana
  273. Jože Fiser, Ljubljana
  274. Anja špari Leben, šmarje Sap
  275. Mateja Podlipec, Vrhnika
  276. Danica Večerič, Ljubljana
  277. Max Borštnar, Ljubljana
  278. Staša Zupančič, Stari trg pri Ložu
  279. Gorazd Drevenšek, Ljubljana
  280. Ana Filipi, Ruše
  281. Peter škrab, Ljubljana
  282. Anže Jazbec, Tržič
  283. Vladimira Erjavec, Stična
  284. Anita Ogulin, Ljubljana
  285. Tina Drobež, Ljubljana
  286. Violeta Bulc, Ljubljana
  287. Polona Vidovič, Ljubljana
  288. Marija Gale Lisjak, Ljubljana
  289. Melita Malko, Ljubljana
  290. Rene Maurin, Ljubljana
  291. Bojan Lisjak, Ljubljana
  292. Maruša šubic, Vrhnika
  293. Martha Magajna, Ljubljana
  294. Nastja Modic, Ljubljana
  295. Nejc Simšič, Ljubljana
  296. Anej Sam, Ljubljana
  297. Doment Tot, Ljubljana
  298. Tomaž Kosovan, Ljubljana
  299. Maša Kavčič, Ljubljana
  300. Andrej Kurent, Ljubljana
  301. Tina šetina, Radomlje
  302. Majda Koren, Semič
  303. Liljana Strmšek, Brežice
  304. Žiga Ude, Ljubljana
  305. Urška Trunk, Ljubljana
  306. Martina Drevenšek, Ljubljana
  307. Brane Primar, Ljubljana
  308. Nina Golob, Ljubljana
  309. Blaž Koritnik, Ljubljana
  310. Tanja Rudolf, Ljubljana
  311. Klemen Korošec, Ljubljana
  312. Meta Polh, Medvode
  313. Anton Mrvar, Dobrunje
  314. Ljubo Pogačnik, Ljubljana
  315. Marko Kravos, Trst
  316. Vida Relar, Kranjska Gora
  317. Božo Pirc, Ljubljana
  318. Nina Grabnar, Ljubljana
  319. Božo Pirc, Ljubljana
  320. Melita Vlbl, Voličina
  321. Igor Veber, Ljubljana
  322. Aleš Rosman, Ljubljana
  323. Jožica Košič, Dob
  324. Zlatko Pavlica, Ljubljana
  325. Tatjana Arnšek, Ljubljana
  326. Marija Tkavc, Petrovče
  327. Polona šoln Vrbinc, Ljubljana
  328. Ksenija Hlebec švalj, Ljubljana
  329. Miran Taborski, Ljubljana
  330. Helena Regina, Ljubljana
  331. Slavica Lozej, Ljubljana
  332. Ina Pergovnik, Logatec
  333. Jaka Žibtat, Dolenja Vas
  334. Irena Stopar, Trzin
  335. Bernarda Vrbnjak
  336. špela Zagorc, Ljubljana
  337. Polona Kancilija, Ljubljana
  338. Jasmina Hlaj, Ljubljana
  339. Petra Lebenicnik, Ljubljana
  340. Franc Petrič, Novo Mesto
  341. Kaja Glišič, Ljubljana
  342. Marjana Možina, Ljubljana
  343. Marija Seničar, Ljubljana
  344. Helena Kovačič, Ljubljana
  345. Vlasta Kavc, Ljubljana
  346. Alenka Žavbi, Ljubljana
  347. Petra Medič Slaček, Ljubljana
  348. Leila Mirah, Grosuplje
  349. Drago Trebežnik, Ljubljana
  350. Ajda Žemva, Ljubljana
  351. Mirjana Končar, Ljubljana
  352. špela Kovačič, Ljubljana
  353. Danica Tomasovič, Ljubljana
  354. Ervin Žitnik
  355. Dominika štabuc Starčevič, Tomaž pri Ormožu
  356. Cvetka Rappl, Litija
  357. Andrej Lavrenčič, Ljubljana
  358. Jelka Čop, Ljubljana
  359. Polona Zajc, Ljubljana
  360. Kristina Privšek, Ljubljana
  361. Jurij Krsnik, Ljubljana
  362. špela Malovrh, Kranj
  363. Uršula Pust, Ljubljana
  364. Janez Mally, Ljubljana
  365. špela Podobnik, Ljubljana
  366. Tia Paynich, Ljubljana
  367. Vladmir Slepec, Ljubljana
  368. Rihard Bonifer, Ljubljana
  369. Jaka Žgajnar, Medvode
  370. Aleksandra Erić, Medvode
  371. Bernarda Dolinšek, Ljubljana
  372. Metka Troha, Ljubljana
  373. Suzana Novak, Koper
  374. Mojca Hlebec, Ljubljana
  375. Andreja Miklič, Horjul
  376. Janez Malovrh, Ljubljana
  377. Dejan Kocbek, Ljubljana
  378. Sanja Pregl, Ljubljana
  379. Maruša Popovič
  380. Sanja Tošev, Nova Gorica
  381. Violeta Tomič, Ljubljana
  382. Irena Jereb, Ljubljana
  383. Matija Milčinski, Ljubljana
  384. Maja Stanek, Ljubljana
  385. Saša Mulej, Ljubljana
  386. Mateja Bajželj, Ljubljana
  387. Petra Mauer, Ljubljana
  388. Breda Trunk, Ljubljana
  389. Desa Muck, Mokronog
  390. Sabina Klakočer, Ljubljana
  391. Irena Oven, Ljubljana
  392. Maruša Erbežnik, Ljubljana
  393. Vida štuhec, Radomlje
  394. Alenka Bakše, Ljubljana
  395. Slava Pucelj, Ljubljana
  396. špela Potočnik, škofja Loka
  397. Andrej Kos, Ljubljana
  398. Majda Kastelic, Ljubljana
  399. Cvetka Grbec, Ljubljana
  400. Mirna Gregorič, Ljubljana
  401. Ajda Pogačar, Ljubljana
  402. Jadranka Matijašec, Ljubljana
  403. Ivana Antonič, Ljubljana
  404. Zdenka Debevec, Ljubljana
  405. Sabina Vovk, Ljubljana
  406. Anka Mramor, Ljubljana
  407. Tina Trebušak, Kamnik
  408. Nermina Begovič, Tržič
  409. Marija Klopčič, škofja Loka
  410. Marija Miketič, Črnomelj
  411. Erika Felicijan, Ljubljana
  412. Ajda Ožbolt, Ljubljana
  413. Helena Volf, Ljubljana
  414. Simona Ahlin, Ljubljana
  415. Aurea Jager, Ljubljana
  416. Tina šegota, Ljubljana
  417. Duša Mally, Ljubljana
  418. Jelena Markovič, Kranj
  419. Mateja Peršič, Ljubljana
  420. Dejan Brate, Ljubljana
  421. Gasan Osojnik, Ljubljana
  422. Karmen Oražem, Dolenja Vas
  423. Mojca Lavrič, Goriče
  424. Ivah štuhec, Radomlje
  425. Miran Pilko, Žalec
  426. Matej Knific, Ljubljana
  427. Tatjana Breznik, Ljubljana
  428. Jasna Perovšek, Ljubljana
  429. Blaž Vogrič, Ljubljana
  430. Sara Ulen, Cerklje na Gorenjskem
  431. Rudolf Wostner, Ljubljana
  432. Eva Strohmaier, Ljubljana
  433. Marko Naglič, Ljubljana
  434. Jadranka Lazar, Dol pri Ljubljani
  435. Svetlana Mehič, Grosuplje
  436. Barbara Kelbl, Ljubljana
  437. Saša Janša, Ljubljana
  438. Darko Bajazet, Ljubljana
  439. Dragan Vuk, Kamnik
  440. Primož Pečnik, Ljubljana
  441. Nika Testen, Kanal
  442. Miran Ačko, Ljubljana
  443. Andrej Vertič, Ljubljana
  444. Anja Debeljak, Ljubljana
  445. Vladka Oblak, Vrhnika
  446. Mirko Maršič, Ljubljana
  447. Valna Ožbolt
  448. Mirjan Trampuž, Ljubljana
  449. Ivan Supovec, Ljubljana
  450. Barbara Balažič, Ljubljana
  451. Robert Mohorko, Vnanje Gorice
  452. Renata Vidali, Mengeš
  453. Pavla škerjanec, Vipava
  454. Marko Kočevar, Ljubljana
  455. Vladimir Perger, Maribor
  456. Ksenija Kolenc, Domžale
  457. Mojca Cvetko, Domžale
  458. Uroš Leder, Ljubljana
  459. Damjan Cvetko, Domžale
  460. Marta Koruza, Ajdovščina
  461. Sašo Trnovec, Ljubljana
  462. Ksenija Kurent, Ljubljana - šmartno
  463. Tina Peterka, Ljubljana
  464. Sašo Časar, Ljubljana
  465. Jožica Černivec, Ljubljana
  466. Robert Rus, Polhov Gradec
  467. Izidor Močnik
  468. Helena Bastardi, Krmelj
  469. Silva Kralj, Gradac
  470. Aleksander Cvetko, Ljubljana
  471. Jasmina Hlača, Koper
  472. Aleksander Plej, Črenšovci
  473. Stanislav Bradeško, Medvode
  474. Klemen Hočevar, Zagradec
  475. Marjeta Furman, Poljčane
  476. Jolanda Kastelic, Ljubljana
  477. Tonča Lap, Ljubljana
  478. Tanja šket, Domžale
  479. Andreja Rajh, škofljica
  480. Herman Mikuž, Ljubljana
  481. Andreja Ažber
  482. Timija Pahor, Vodice
  483. Roman Majcen, Kranj
  484. Igor Berginc, Cankarjev dom Vrhnika
  485. Igor Petronijević, Portorož
  486. Zalka Lavrič, Velike Lašče
  487. Nina Žefran, Ljubljana
  488. Katarina Modic, Ljubljana
  489. Ljubomir Kesenović, Ljubljana
  490. Marta Skubic, Ljubljana
  491. Nikolaj Slana, Ljubljana
  492. Matija Dolenc, Ljubljana
  493. Tatjana Zajc, Ljubljana
  494. Katja Komadina, Grosuplje
  495. Danica Dolinar, Ljubljana
  496. Damjan Lah, Medvode
  497. Tanja Skander, Grosuplje
  498. Helena Juvan, škofja Loka
  499. Brigita Saušek, Domžale
  500. Mateja Kovačič, Ivančna Gorica
  501. Lidija Avsenik, Ljubljana
  502. Miran Zupančič, Vrhnika
  503. Alenka Maselj, Domžale
  504. Bernarda Končan, Horjul
  505. Jana Kranjec Menaše, Ljubljana
  506. Gregor Tkalec, Ljubljana
  507. Darja Mihelcic, Ljubljana
  508. Katarina Klemenčič, Ljubljana
  509. Sebastian Hočevar, Krmelj
  510. Maša Sterlekar, Ljubljana
  511. Severina Lotrič, Ljubljana
  512. Irena Cankar, šmarje
  513. Alja Kumar, Gračišče
  514. Nastja Oder, Ljubljana
  515. Stanko Vorih, Ljubljana
  516. Ina Kresal, Gabrovka
  517. Danica Uršič, Ljubljana
  518. Matjaž Ličer, Brezovica
  519. Iztok šporar, Ljubljana
  520. Teja Likar, Spodnja Idrija
  521. Matjaž Slana, Ljubljana
  522. Marko Logožar, Domžale
  523. Eva Lavrič, Domžale
  524. Irena Seretinek, Ljubljana
  525. Boštjan Seretinek, Ljubljana
  526. Jernej Kapus, Ljubljana
  527. Metka Zupanek, Domžale
  528. Ema šobak, Domžale
  529. Luka Virant, Ljubljana
  530. Pija Rep
  531. Iva Simič Meglič, Ig
  532. Nadja Bedjanič, Ljubljana
  533. Vesna Lemaić, Ljubljana
  534. Katjuša Bricman, Slovenj Gradec
  535. Irena Sajovic, Domžale
  536. Urška Berdajs, Grosuplje
  537. Silva Bajc, Postojna
  538. Nuša Lužnik
  539. Nina Mali
  540. Jurij Kunaver, Ljubljana
  541. Vid Doria, Križe
  542. Milena Ponikvar, Ljubljana
  543. Tina Flerin, Ljubljana
  544. Lidija Kokalj, Kresnice
  545. Adriana Mezeg, Gorenja vas
  546. Božena Bombač, Ljubljana
  547. Urška Herman, Velenje
  548. Jure škerl, Dobrova
  549. Manca Pečnik
  550. Maja švagelj, Murska Sobota
  551. Mojca Senica
  552. Brigita Langerholc, škofja Loka
  553. Alenka Žavbi, Ljubljana
  554. Jasmina Arnež, Ljubljana
  555. Barbara Strnad, Ljubljana
  556. Petra Ferlič, Ljubljana
  557. Ana Strnad, Domžale
  558. Saša Ferjan, Žirovnica
  559. Tina Prpar, Ljubljana
  560. Ana Seliškar, Ljubljana
  561. Sergej Olujić, Ljubljana
  562. Peter Žavbi
  563. Mitja Lesjak
  564. Barbara Žemva, Polhov Gradec
  565. Urška Gradišar, Rob
  566. Polona Perne, Tržič
  567. Matevž Zalar
  568. Aksinja Kermauner, Ljubljana
  569. Marko Boben, Ljubljana
  570. Ana Trebežnik, Ljubljana
  571. Urška Dežman, Bled
  572. Jožef Kunc, Ljubljana
  573. Uroš Jazbec, Ljubljana
  574. Slavica Knez, Kisovec
  575. Mateja Kustec, Ljubljana
  576. Vida Hočevar, Vodice
  577. Stane Hvala, Ljubljana
  578. Nina Holc, Ljubljana
  579. Lucija Golja, Sorica
  580. Kristina Bajec, Ljubljana
  581. Emina Djukić
  582. Petra Hribernik, Ljubljana
  583. Luka Kočevar, Ljubljana
  584. Andrej Aplenc, Ljubljana
  585. Rada Kikelj, Ljubljana
  586. Mateja Babnik, Ljubljana
  587. Tarcisia Galbiati, Ljubljana
  588. Armin Kern, Visoko
  589. Živa Mestek, Ljubljana
  590. Sarah Dolinšek, Ljubljana
  591. Sonja Kurinčič Mikuž, Ljubljana
  592. Marija Djokić, Ljubljana
  593. Sara Badovinac
  594. Neja Stepančič, Volčja Draga
  595. Silva Bajc, Postojna
  596. Nuša Lužnik, Ljubljana
  597. Andrej Schulz, Ljubljana
  598. Irena Slobodnik, Radomlje
  599. Matic Mežek
  600. Živko Kajdiž, Ljubljana
  601. Aljaž Ramšak, šmarje-Sap
  602. Alenka Pavlovec, Ljubljana
  603. Urška Corel, Domžale
  604. Biserka štular, Ljubljana
  605. Metka Brglez, Ljubljana
  606. Nika Prpar
  607. Danica Žibrat, šmarje-Sap
  608. Karmen Jurčič, Grosuplje
  609. Jani Kovač, Murska Sobota
  610. Vesna Brkič, Vrhnika
  611. Nataša Černoša, Rogaška Slatina
  612. Mišela Perko, Ljubljana
  613. Klemen Radoman, Ljubljana
  614. Boštjan Kikelj, Notranje Gorice
  615. Janez Aljančič, Ljubljana
  616. Andrejka Močnik, Ljubljana
  617. Katarina Kogelj, Ljubljana
  618. Marjeta Konec, Ljubljana
  619. Maja Volk, Preserje
  620. Ines Kočar, Ljubljana
  621. Natalija Gorščak, Ljubljana
  622. Urška Sever, Novo mesto
  623. Saša Jerele
  624. Tina Bajec
  625. Jelka Blagaič, Ljubljana
  626. Boštjan Virant, Ljubljana
  627. Andrej Cej, Domžale
  628. Igor Medved, Trbovlje
  629. Nina Dolinšek, škofja Loka
  630. Zdenka Vetrovec, Ljubljana
  631. Kristina Podbevšek, Ljubljana
  632. Vasja Michler
  633. Alja Shaar, Ljubljana
  634. Nina Žagar, Ig
  635. Nataša Uzunovič, Ljubljana
  636. Mateja Smole, Senovo
  637. Daška Mohar, Vrhnika
  638. Zvone Spolenak, Petrovče
  639. Peter in Branka Gombač, Ljubljana Polje
  640. Nina Lorger, Celje
  641. Sara Orešnik, Horjul
  642. Andrej Koritnik, Ljubljana
  643. Anja Košir
  644. Anita Verbič, Vrhnika
  645. Marinka Smodiš, Ljubljana
  646. Dejan Koban, Podnart
  647. Mojca Fakin
  648. Dragan Mršić, Vrhnika
  649. Vanja Kuzmić, Ljubljan - Zalog
  650. Matjaž Centa, Rob
  651. Lotka Letnar, Domžale
  652. Damjana Simončič, Ljubljana
  653. Mija Sršen, Domžale
  654. Ernesta Mesesnel, Ljubljana
  655. Janez Kolar
  656. Marija Slavec, Koper
  657. Doman Levak, Stopiče
  658. Denis Behrič, Ljubljana
  659. Berginc Mira, Ljubljana
  660. Rok Andres, Radovljica
  661. Zvonka Radojevič, Izola
  662. Nives švarc, Krmelj
  663. Janez Gostiša, Logatec
  664. Nina Krmac, Koper
  665. Ivan Medved, Laško
  666. Nina Maver, Hruševje
  667. Helena Vukšinič, Črnomelj
  668. Veronika Rupnik
  669. Barbara škabar, Ljubljana
  670. Karmen Raljevič, Rakek
  671. Srečko Gašerut
  672. Teofil Bizjak, Vrhnika
  673. Veronika Gaber Korbar, Ljubljana
  674. Sonja Juranovič, Ljubljana
  675. Damijan Zagoršek, Ptuj
  676. Jurij Kunaver, Ljubljana
  677. Anica šaher, Domžale
  678. Igor Seme, Ljubljana
  679. Karolina Simčič, Postojna
  680. Polona škodič, Postojna
  681. Ivan šugar, Fažana
  682. Sabrina Hudales, Jakobski Dol
  683. Tanja-Pina škufca, Logatec
  684. Nika Babuder, Rakek
  685. Silvester Čuk, Postojna
  686. Mathias štefančič, Cerknica
  687. Barbara Mežnarič, Ljubljana
  688. Tadeja Matičič, Planina
  689. Tatjana Polak
  690. Boris Kuburič, Tržič
  691. Bojana Levinger, Logatec
  692. Marina Jelen, Koper
  693. Darja Kokalj, Dol pri Ljubljani
  694. Miha Vlaj, Ljubljana
  695. Živa Ramšak
  696. Lana Pahič, Rečica ob Savinji
  697. Lucija Marko, Ljubljana
  698. Brigita Skebe Perne
  699. Albin Apotekar, šmartno v Rožni dolini
  700. Alen Matijašić, Planina pri Rakeku
  701. Darja Rajačić, Rakek
  702. Borko Dragojević, Ljubljana
  703. Vera Pintar, Jesenice
  704. Mirko Penko, Ljubljana
  705. špela štingl, Žalec
  706. David Curk, Ljubljana
  707. Urška Žumer, Kranj
  708. Nataša Mrzel, šmartno pri Litiji
  709. Petra Naglič
  710. Igor Topole, Celje
  711. Tanja Galamič, Preserje
  712. Vesna Močilar, Radeče
  713. Boštjan Ribič, Limbuš
  714. Boštjan Brolih, Ljubljana
  715. Pia de Paulis Debevec, Postojna
  716. Živa Mestek, Ljubljana
  717. Manja Plešnar, Godovič
  718. Jesenka Korenč, Koper
  719. Adrijana Rondović, Stahovica
  720. Sabina štembergar, Divača
  721. Urška Djukić, Medvode
  722. Jure Ausec, Kranj
  723. Ana-Marija Pavlin, Hruševje
  724. Teja Bernetič, Marezige
  725. Nina Vombergar, Maribor
  726. Tinka Rauh
  727. Saša Pečaver, škofja Loka
  728. Ema Bavcon, Prvačina
  729. Tjaša Mislej, Mengeš
  730. Vitomir Fister, Ljubljana
  731. Franc Petkovšek, Planina
  732. Rušula Tarfila, Železniki
  733. Sidonija Mozetič, Košana
  734. Saša Musec, Logatec
  735. Tomaž Krpič škofja Loka
  736. Janja Mišič
  737. Martin Steiner, Velenje
  738. Franci Oblak
  739. Kristjan Azman, Domžale
  740. Alenka Polh, Pivka
  741. Helena Fakin, Ljubljana
  742. Tina Bačič
  743. Rok Kumar, Ljubljana
  744. Gaja Vinkler, Ljubljana
  745. Jerneja Kokalj
  746. Matjaž Rambaher,Rače
  747. Cilka Blažon, Planina
  748. Renato Adam, Košana
  749. Silva Ložar, Domžale
  750. Vesna Završnik, Vrhnika
  751. Tanja Cergol, Ljubljana
  752. Irena Močnik, Ljubljana
  753. Sonja Modlic, Ljubljana
  754. Andreja Sladoje, Ljubljana
  755. Tanja Malič, Ljubljana
  756. Snežana Zenkovič
  757. Tjaša Urbas
  758. Vera Muha, Ljubljana
  759. Nataša Vrhkar, Ljubljana
  760. Ajda Smrekar, Ljubljana
  761. Barbara Breznik, Ljubljana
  762. Neža Dekleva, Pivka
  763. Nina Žagar, Ljubljana
  764. Ivan Valentinčič, Ljubljana
  765. Marjan Petrič, Logatec
  766. Uroš Bonšek, Laško
  767. Agata Trontelj, Grosuplje
  768. Mileva štukelj, Ljubljana - Dobrunje
  769. DanijelaŽvonkelj, Pivka
  770. Milka Mele Petrič, Cerknica
  771. Saša Korošec, škofja Loka
  772. Jana Podrekar, Poljane nad škofjo Loko
  773. Gregor Cesar, Ljubljana
  774. Urška Zadel, Pivka
  775. Tina Čuk, Koper
  776. Andrej Petelin, Ljubljana
  777. Nataša Gruntar, Ljubljana
  778. Aleksandra Bregar Gregorc, Ljubljana
  779. Nataša Cebular, Ljubljana
  780. Jaka Rozman, šmarje - Sap
  781. Manja Rems, Kamnik
  782. Tomaž Lah, Ljubljana
  783. Mirjam Tomšič, Ribnica
  784. Rok Gombač, Ljubljana
  785. Maja Avbelj
  786. Barbara Magajna, Miren
  787. Rok Ule, Žerovnica
  788. Podatek je znan arhivu šentjakobskega gledališča Ljubljana
  789. Sonja Vodopivec, Pivka
  790. Alenka Tomšič, Pivka
  791. Janja Pirnat, Ljubljana
  792. Maja Mišič, Ljubljana
  793. Lora Lušina, Bohinjska Bela
  794. Manuela Fridl, Artiče
  795. Saša Gligorijevič, Ljubljana
  796. Natalija Zanoški
  797. Nuša Gašper, Turjak
  798. Vanja Oven
  799. Brina Vizjak, Ljubljana
  800. Rado Jurič, Postojna
  801. Nevenka Grubješič, Orehova vas
  802. Janez Pogorelec, Ljubljana
  803. Marta Jelnikar, Kresnica
  804. Irena Barbara Predalic, Ljubljana
  805. Vesna Gabor, Domžale
  806. Kulturni zavod KULT, Ljubljana
  807. Matej Obid, Ljubljana
  808. Barbara K. Bokal, Dol pri Ljubljana
  809. Klemen Maučec, Sečovlje
  810. Matjaž Virant, Ribnica
  811. Tina Montanič, Koper
  812. Tina Zadel, Ljubljana
  813. Goran Lorencin, Ljubljana
  814. Maja Langus, Ljubljana
  815. Marija Gabron, Ptuj
  816. Nika Per, Zagorje ob Savi
  817. Majda Peterka, Dol pri Ljubljani
  818. Rok Avgustin, Kamnik
  819. Peter Lavrih, Ljubljana
  820. Boštjan Dolmovič, Ljubljana
  821. Uroš Buh
  822. špela Belak, Ljubljana
  823. Marieta Gerkssich, Ljubljana
  824. Alenka Zibelnik, Ljubljana
  825. Matej Gašperšič, Medvode
  826. Peter Ograjenšek, šmartno v Rožni dolini
  827. Anica Nagode, Logatec
  828. Jan Dušan, Ljubljana
  829. Branko Pertovt, Ljubljana
  830. Ida Srebotnik, Ljubljana
  831. Ana Marija Mitić, Ljubljana
  832. Igor Bagon, Ljubljana
  833. Janez Salobir, Ljubljana
  834. Alenka Sršen, Domžale
  835. Tatjana Vezočnik, Ljubljana
  836. Andrej Vernik, Ljubljana
  837. Jurij Toni, Piran
  838. Tadeja Severkar, Ljubljana (Luxembourg)
  839. Teja Bernetič, Marezige
  840. Maruša Strgulc, Ljubljana
  841. Jasmina Pečar Fras, škofljica
  842. Cvetka Jaklič, šentjur
  843. Neja šmid, Hrušica
  844. Ivona Ljubičič, Ljubljana
  845. Mojca Kobentar, Jesenice
  846. Boštjan Smukavec, Jesenice
  847. Maja Smolej, Blejska Dobrava
  848. Margit Hujs, Bled
  849. Maja Skakić
  850. Jože Medvar, Maribor
  851. Žiga Pavlič, Jesenice
  852. Jaka Bombač, Ljubljana
  853. Mojca Jurečič, Ljubljana
  854. Janez Vajevec, Ljubljana
  855. Polona Kobentar, Jesenice
  856. Brigita Hribar, Ljubljana
  857. Miha Pohar
  858. Bojana Bertoncelj, Ljubljana
  859. Blaž Rotovnik, Slovenj Gradec
  860. Sabina Potočnik
  861. Bojana Gašperšič, Bohinjska Bela
  862. Metka Frelih, Bled
  863. Dolores Selan, Ljubljana
  864. Miha Brkinjač, škofljica
  865. Petra Teslić, Ljubljana
  866. Peter Cusma, Ljubljana
  867. Anamarija štukelj Cusma, Ljubljana
  868. Rok Mijatovič, Železniki
  869. Helena Halas, Ljubljana
  870. Andrej Volčanšek, Jesenice
  871. Irena španić, Senožeče
  872. Zoran Madon
  873. Tone Trebar, Kranj
  874. Jože Meden, Ljubljana
  875. Danilo Brun, škofja Loka
  876. Blažka Udir, Jesenice
  877. Vladislava špilek, Brežice
  878. Pika Leban, Smrjene
  879. Maja Fišinger, Ljubljana
  880. Mitja Fajdiga, Ljubljana
  881. Matija Zajec, Črni Vrh nad Idrijo
  882. Ana Jurak, Ljubljana
  883. Anja Jamšek, Sava
  884. Milada Djaniš, Ljubljana
  885. Frenk Vrtarič, Cerknica
  886. Marija Hure, škofja Loka
  887. Dušan šinkovec, Velika Loka
  888. Irena Bradač
  889. Istok Jan Simončič, Ljubljana
  890. Klemen Jordan, Medvode
  891. Nina Končnik, Hrušica
  892. Igor Grdina, Ljubljana
  893. Srečko Zajc, Ljubljana
  894. Irena Micco, Jesenice
  895. Vanja Korenč
  896. Saša Kragelnik, Slovenj Gradec
  897. Uroš Aleksič, Jesenice
  898. Marjan Sfiligoj, Ljubljana
  899. Vesna Furdi, Hrastnik
  900. Roman Skok, Ilirska Bistrica
  901. Grega Mrgole, Vrhnika
  902. Zvonko Trstenjak, Slovenska Bistrica
  903. Veronika Zajc, Grosuplje
  904. Domen Fras
  905. Žiga Vidic Licul, Ljubljana
  906. Ivan Bačič, Ljubljana
  907. Ljuba Oražem, Dol pri Ljubljani
  908. Simon Trošt, Podnanos
  909. Urška Hartman, Jesenice
  910. Slavko Pezdir, Celje
  911. Rok Tomažič, Ljubljana - Dravlje
  912. Tomaž Prelog, Ilirska Bistrica
  913. Marija Slana, Ljubljana
  914. Marko Ferjančič, Vipava
  915. Nina Pranjič, Ljubljana
  916. Anja Koršič
  917. Rok Vidmar, Ljubljana
  918. Samo Zajec Vidmar, Ljubljana
  919. Eva Razboršek, Ljubljana
  920. Marko Kuder, Trbovlje
  921. Dušan Garzarolli, Ljubljana
  922. Zoran Močnik, Ljubljana
  923. Miha šest
  924. Maja Razboršek, Sežana
  925. Matija Vodopivec, Dornberk
  926. Zdenka Kokalj, Ljubljana
  927. Silva Skok Bačnar, Idrija
  928. Alenka Kolenc
  929. Tanja Bolha, Ig
  930. Martina Pucihar
  931. Mira Rebernik Žižek, Ljutomer
  932. Maks Prokop, Vrhnika
  933. Gaja Vidali
  934. Iris Žnidarič, Ljubljana
  935. Marjanca Jambrovič, škofljica
  936. Sara Hrovatin
  937. Andreja šapek, Ravne na Koroškem
  938. Iva Schwikart, Ljubjana
  939. Boris Mrevlje, Nova Gorica
  940. Gašper Boštic, Radovljica
  941. Mirjana Nikolić, Ljubljana
  942. Helena Repše, Brežice
  943. Nina Tome, Ljubljana
  944. Katja Podpečan, Polhov Gradec
  945. Miha Babnik, Ig
  946. Sergeja šega Dolenc, Cerknica
  947. Majda Jesenovec, Medvode
  948. Urša Marinčič, Ljubljana
  949. Darja Lamovšek, šentjanž
  950. Jovita Zemljič, Maribor
  951. Laura Weber, Ljubljana
  952. Andreja Penko, Postojna
  953. David Ferlin
  954. Tone Trebar, Kranj
  955. Aljaž Ciber, Ljubljana
  956. Boštjan Novak, Idrija
  957. Matjaž Ravnjak, Velenje
  958. Gregor Trplan, Ljubljana
  959. Milena Kovačič, Ljubljana
  960. Anja Golob, Prevalje
  961. Polona Čuden, Ig
  962. Suzana Kljun, Ribnica
  963. Iva Padar, Ljubljana
  964. Andrej Bajt, Ljubljana
  965. Uršula Tarfila, Železniki
  966. Saša Hajzler Sandevska, Ljubljana
  967. Ariana Remškar, Ljubljana
  968. Nika Susman
  969. Matjaž šmalc, Ljubljana - Polje
  970. Tone švigelj, Ljubljana
  971. Urška Turk, Ljubljana
  972. Meta Arh, Ljubljana
  973. Jure Engelsberger, Ljubljana
  974. Marko Capuder, Lukovica
  975. Mateja Gramc Smole, Ljubljana
  976. Andrej Jaklič, Ljubljana
  977. Miha Posega, Ankaran
  978. Marko Mikecin, Ljubljana
  979. Vesna Bukovec, Ljubljana
  980. Helena Videnič Sterle, Ljubljana
  981. Polona Okretič, Ljubljana
  982. Vladimir Penko, Koper
  983. Jeruša Jeraj, Hrušiča
  984. Peter Militarev, Medvode
  985. Anica Horvat, Medvode
  986. Klemen Cedilnik, šentvid
  987. Blaž Grum, Zagorje
  988. Aljoša Dujmić, Ljubljana
  989. Andreja Kovač, Hoče
  990. Karolina Babič, Hoče
  991. špela Pokovec, Ljubljana
  992. Igor Peklenik, Ljubljana
  993. Nuša Brolih, Ljubljana
  994. Gojmir Lešnjak, Komen
  995. Edi Gril
  996. Ksenija šabec,Idrija
  997. Marija Hribar, Libeliče
  998. Lilijana Bole, Ljubljana
  999. Cvetka Mikulič, Ljubljana
  1000. Tina Lucu, Ljubljana
  1001. Neža Božič, Ljubljana
  1002. Zvonka Makuc, Komen
  1003. Irena Sah, Ljubljana
  1004. Viktorija Trček, Ljubljana
  1005. Jure Karas, Ljubljana
  1006. Vladimir Mikek, Maribor
  1007. Katja Mrak, Ljubljana
  1008. Marko Kermelj, Ljubljana
  1009. Maja Slovša, Ljubljana
  1010. Nataša Hartman
  1011. Manfred Skok, Ilirska Bistrica
  1012. Andreja Bukovsek, Portorož
  1013. Matija šuklj, Ljubljana
  1014. Tanja Bolko, Ajdovščia
  1015. Nataša Kramar, Solčava
  1016. Irena Lopatič, Ljubljana
  1017. Zdenka Pertovt, Ljubljana
  1018. Maša Samec, Horjul
  1019. Mirijam Nahtigal, Vodice
  1020. Mojca Koželj, Ljubljana
  1021. Karmen Pucihar, Ig
  1022. Zvonka Furlan, Ljubljana
  1023. Žuržet Kudrovska, Ljubljana
  1024. Zoran Močnik, Ljubljana
  1025. Arne Bratkič, Ljubljana
  1026. Miha Jereb, Nova Gorica
  1027. Pika Atrpin, Ljubljana
  1028. Danilo Makuc, Ljubljana
  1029. Ivan Kostanjevec, Golo Brdo
  1030. Igor Kovačič, Ljubljana
  1031. Martina Gorjup, Moravče
  1032. Eva Vuković
  1033. Karmen Sojer, Brezovica
  1034. Tatjana Žagar, Kranj
  1035. Simona Belle
  1036. Mojca Dermastja
  1037. Milena Bergant, Vodice
  1038. Luka Vasle, Domžale
  1039. Barbara Hočevar, Ljubljana
  1040. Aleksandra Premk, Ljubljana - šmartno
  1041. Mitja Žontar
  1042. Marjetka Pivk, Črni Vrh
  1043. Aleš Ban, Ljubljana
  1044. Barbara Cvikl
  1045. Majda Klančar, Kranj
  1046. Jure Zoubek, Dobrova
  1047. Janko Furman, Ljubljana
  1048. Darja Bernik, Višnja Gora
  1049. Irina Mitov, Kamnik
  1050. Miroslav šibilja, Brestanica
  1051. Matjaž Hrgović, Tržič
  1052. Marko Tonkli, Ljubljana
  1053. Bine Matoh, Nova Gorica
  1054. Eva Henigman, Dolenja vas
  1055. Saša šrkjanc, Ljubljana
  1056. Barbara Dolinar, Gorenja vsa
  1057. Nika šajn, Ljubljana
  1058. Tanja Avsec
  1059. Apolonija Oblak, Mozirje
  1060. Damjana Voglar, Celje
  1061. Meta Žgur, Vipava
  1062. Bojana Breskvar, Ljubljana
  1063. Barbara Čufer, Ljubljana
  1064. Mojca Drol Vodopivec, Domžale
  1065. Vesna Cerar, Ljubljana
  1066. Manca Mesesnel Hofler, Ljubljana
  1067. Urban Hofler, Ljubljana
  1068. Primož Dovč, Ljubljana - Polje
  1069. Dora Uršič, Kamnik
  1070. Daša Zabric, Ljubljana
  1071. Marija De Cecco, Ljubljana
  1072. Nina Osolnik, Kamnik
  1073. Mira Ažman, Domžale
  1074. Boštjan Anko, Ljubljana
  1075. Branko Bosančič, Ljubljana
  1076. Marjeta Hribar, Ljubljana
  1077. Romana Bohinc, Križe
  1078. Alja Bradaškja, Jesenice
  1079. Marjetka šilc, šmartno pod šmarno goro
  1080. Saša Pečjak, šentvid pri Stični
  1081. Maša Topole, Zagorje ob Savi
  1082. Primož Kopač, Ljubljana
  1083. Bor Slana, Ljubljana
  1084. Franc Pestotnik, Stahovica
  1085. Aleš Tenčić, Kranj
  1086. Sandra Zakrajšek, Krško
  1087. Simona Rihtar, Straža
  1088. Anton Žagar, Podplanina
  1089. Anja Tell, Ljubljana
  1090. Davor Narandža štanta, Kranj
  1091. Katarina Mihelič, Ljubljana
  1092. Tatjana Rovšek, Ljubljana
  1093. Ana Završek, Ljubljana
  1094. Mirko Završek, Ljubljana
  1095. Saša Sladič, Sevnica
  1096. Ivan Rus, Ljubljana
  1097. Barbara Zorić, Ljubljana
  1098. Ana Dolgan, Ljubljana
  1099. Bojan Trampuš, Poljane
  1100. Tomaž Knez, Tržišče
  1101. Kristijan Ropotar, Celje
  1102. Matej Anko, Ljubljana
  1103. Aleš Sazonov, Domžale
  1104. Katja Arhar, Ljubljana
  1105. Maruša Dobravc, Ljubljana
  1106. Irena Mrazič, Ljubljana
  1107. Janez Kramar, Trg Mirna Peč
  1108. Anja Žonta, Ljubljana
  1109. Tina KOtnik, Kočevje
  1110. Tina Drobež, Ljubljana
  1111. Katja Benevol Gabrijelčič, Vrhnika
  1112. Dolores Varlec, Krško
  1113. Jana Koncilija, Ljubljana
  1114. Radko Istenič, Ljubljana
  1115. Dominik Cimperman, Domžale
  1116. Luka Vasle, Domžale
  1117. Mirjam Slapničar, Ljubljana
  1118. Tanja Pelak, Ljubljana
  1119. Robert Zevnik, Ljubljana
  1120. Slavica Benko, Ljubljana
  1121. Stanislav Grčar, Ljubljana
  1122. Maja Jereb, Ljubljana
  1123. Luka Jeran, Ljubljana
  1124. Kaja Jurtela, Ljubljana
  1125. špela Butinar, Borovnica
  1126. Sabina špitalar
  1127. Dušanka Zaletel, Ljubljana - šentvid
  1128. Janko šircelj, Ljubljana
  1129. Jože Vunšek, Radomlje
  1130. Nuša Kerševan, Ljubljana
  1131. Igor Berčič, Ljubljana
  1132. Miha Katrašnik, Ljubljana
  1133. Barbara Ogrinc
  1134. Ina Cedilnik, Ljubljana
  1135. Kristijan šubelj, Kamnik
  1136. Nataša šubelj, Kamnik
  1137. Urša Hren
  1138. Vera Bartelj, Brežice
  1139. Andreja Oven Markovič, Ljubljana
  1140. Nenad Latinović
  1141. Petra Barborič Javšnik, Krka
  1142. Jana Kraševec, Ljubljana
  1143. Nada Pric, Kamnik
  1144. Vesna Kuzmič, Pivka
  1145. Aletej Križaj Perat, Notranje gorice
  1146. Drejc Kokošar
  1147. Andrej Goršin, Ljubljana
  1148. Veronika Blakovec, Ljubljana
  1149. Barbara Medic, Ljubljana
  1150. Blaž Karlin, škofja Loka
  1151. Irma Prosjanovič, Ljubljana
  1152. Boris Bogataj, Ljubljana
  1153. Peter Rondaij, Ljubljana
  1154. Martin Pečovnik, Ljubljana
  1155. Neva Mole, Grosuplje
  1156. Mateja Jančar, Ljubljana
  1157. Lidija Grilc, Bled
  1158. Vid Klemenc, Jesenice
  1159. Blaž Babič, Ljubljana
  1160. Robert Osojnik, Ljubljana
  1161. Domen Lavrič, Domžale
  1162. Maja Kovačič, Ljubljana
  1163. Tanja Novak, Maribor
  1164. Uroš Konc, Kranj
  1165. Simona šteblaj, Smlednik
  1166. Maja Rozman, Ljubljana
  1167. Biserka Verginc, Ljubljana
  1168. Ivica Juričinec, Ljubljana
  1169. Tomaž Rudež, Bilje
  1170. Maja Ivanuša, Medvode
  1171. Vesna Koren, Ljubljana
  1172. Teja Rutar
  1173. Vera Ban, Ljubljana
  1174. Jasna Vastl, škofja loka
  1175. Draga Avbelj, Ljubljana
  1176. Nirmala Krofl, Zagorje ob Savi
  1177. Jasna Karlatec, Laško
  1178. Jana Golobič, Trzin
  1179. Neja Penca, Ljubljana
  1180. Alenka Žgajnar, Ljubljana
  1181. Maja Metlar, Kamnik
  1182. Suzana F. Uršič, škofljica
  1183. Cvetko Gregor, Ljubljana
  1184. Stanislava Zlatkovski
  1185. Maja Zupan, Ljubljana
  1186. Sara Vrbinc, Ljubljana
  1187. Anton Žumer, Ljubljana
  1188. Sabina Novak Berkopec, Ljubljana
  1189. Jože Andrej Čibej, Trbovlje
  1190. Andrej Goršin, Novo mesto
  1191. Boris Rebolj, Ljubljana
  1192. Martin Gašperšič, Brezje pri Grosupljem
  1193. Robert Jakomin, Brezovica
  1194. Boštjan Furlan, Ljubljana
  1195. Matej Tosetto, Ljubljana
  1196. Zlatko Krasnič, Domžale
  1197. Nina Vidmar, Ljubljana
  1198. Aleš Ograjenšek, Domžale
  1199. Marko Andolšek, Ljubljana
  1200. Katarina Golobič, Ljubljana
  1201. Neža Verbič, Grosuplje
  1202. Neža Rihtar, Ljubljana
  1203. Marjan Maslo, Piran
  1204. Žiga Anžlovar, Novo mesto
  1205. Zmago Marko, Ruše
  1206. Milka Bokal, Polhov Gradec
  1207. Ernest Dobravc, Ljubljana
  1208. Rok Turniški, šmartno pri Litiji
  1209. Damjan Beguš, Tržič
  1210. Duša Bjelaković, Medvode
  1211. Martina Jug, Metlika
  1212. Blaženka Arnič Lemez, Ljubljana
  1213. Anja Potočnik, Ljubljana
  1214. Polona Ojsteršek Zorčič, Ljubljana
  1215. Miran Klobasa, Ljubljana
  1216. Roman Korenjak, Ljubljana
  1217. Tjaša Kuret, Dob
  1218. Uroš Dolar, Koprivnica
  1219. Andreja Vukmirovič, Ljubljana
  1220. Neža Bandel, Dutovlje
  1221. Živa Razlag Zajec, Mengeš
  1222. Jernej Korenjak, Ljubljana
  1223. Katarina Čegovnik, Ljubljana
  1224. Nina Vesel, Ljubljana
  1225. Neli Rožič, Ljubljana
  1226. Katarina Cvelbar, Ljubljana
  1227. Tea Lukan Klavžer, Kamnik
  1228. Metka Zadnikar, Ljubljana
  1229. Tadeja Zajec, Mengeš
  1230. Majda Ugrin, Koper
  1231. Cvetka Bertoncelj, Ljubljana
  1232. Simona Korenjak, Nova vas
  1233. Boris Mlinar
  1234. Jasna Antolin, Kobilje
  1235. Marica Maver, Ljubljana
  1236. Maja Dichlberger, Črnomelj
  1237. Blaž Ručigaj, Mengeš
  1238. Marja šteblaj, Ljubljana
  1239. Jaka špiler, Ljubljana
  1240. Marjan Kuret, Dob
  1241. Leo Sokolovič, Kostanjevica na Krki
  1242. Brigita Potočki, Ljubljana
  1243. Milena Bergant, Domžale
  1244. Monika Černe, Ljubljana
  1245. Rok R. Bojt, Ljubljana
  1246. Katarina Marzidovšek, Frankolovo
  1247. Milena Janežič, Ljubljana
  1248. Ana Vehar, Ljubljana
  1249. Mojca Katarina Papler, Ljubljana
  1250. Ines Veselič, Adlešiči
  1251. Jasna Potočnik, Ljubljana
  1252. Edvard Potočnik, Ljubljana
  1253. Andreja Gjud, Ljubljana
  1254. Bogdan Gjud, Ljubljana
  1255. Mojca Nanut, Ljubljana
  1256. Nataša Kosmerl, Novo mesto
  1257. Tina Abram, Senovo
  1258. Valerija šebijan Verbič, Ljubljana
  1259. Majda Magušar-Kobe, Ljubljana
  1260. Klementina Laznik
  1261. Toni Matoh, Novo mesto
  1262. Irena Žnidar, Ljubljana
  1263. Jakob Lukmama
  1264. Una Süssinger, Ljubljana
  1265. Aleš Seliškar, Ljubljana
  1266. Nataša Lončar
  1267. Simona Knavs, Ljubljana
  1268. Miha Gramc
  1269. Jaka Andrej Vojecev, Ljubljana
  1270. Andreja Brilej, Radeče
  1271. Andrej Vršič, Ljutomer
  1272. Primož Vračko, Ljubljana
  1273. Renata Vasle
  1274. Nataša Plečko, Dol pri Ljubljani
  1275. Tjaša Zimšek
  1276. Maja Peljhan, Col
  1277. Anja Kranjc, Mozirje
  1278. Tatjana Strahija, Ljubljana
  1279. Monika Polda
  1280. Petra Berlec, Kamnik
  1281. Tina Berden, Ljubljana
  1282. Lilijana štraus Kontrec, Domžale
  1283. Slavica Horvat, Ljubljana
  1284. Karmen Gosenca, Metlika
  1285. Mateja Kraševec, Polhov Gradec
  1286. Mateja Židanek, Notranje Gorice
  1287. Eva Senekovič, Ljubljana
  1288. Sabina Koporec
  1289. Vladimir Gajšek, Ljubljana
  1290. Martina Mandič, Ljubljana
  1291. Severina Lotrič, Ljubljana
  1292. Sara kuhar, Ljubljana
  1293. Matija Hobel, Ljubljana
  1294. Tina Pušnar, škofja Loka
  1295. Matej Penič, Ljubljana
  1296. Jure švigelj, Cerknica
  1297. Jelka Ožbolt, Ljubljana
  1298. Ina Čebular
  1299. Vlado Odar, Ljubljana
  1300. Martin Razpotnik, Ljubljana
  1301. Tatjana Juvan, Ljubljana
  1302. Marta Rozman, Ljubljana
  1303. Živa Ramšak, šmarje
  1304. Urša Tonejec, Zg. Jezersko
  1305. Katarina Smrkolj, Ljubljana šmartno
  1306. Maja Ferkulj, Struge
  1307. Vojko Kogelj, Ljubljana - Dobrunje
  1308. Jasmina Bejtovič, Jesenice
  1309. Žiga Merkun, Dol pri Ljubljani
  1310. Mojca Prosenc, Loka pri Zidanem mostu
  1311. Marija Kokelj
  1312. Mateja Božič, Izola
  1313. Nataša Krošelj, Logatec
  1314. Nataša Žitko, Ljubljana
  1315. Luka Dragovič, Ljubljana
  1316. Mojca Saje, Novo mesto
  1317. Roza Mlakar Kukovič, Maribor
  1318. Srečko Mlakar, Maribor
  1319. Simona štumberger, Radlje
  1320. Božena Kokot
  1321. Ana Vukićević, Ljubljana
  1322. Matej Felicijan, Hrastnik

Skupaj: 3897 podpornikov.

Sponzorji

Cvetličarna Šimenc Javni sklad za kulturne dejavnosti Republike Slovenije Mestna Občina Ljubljana Sigledal.org Optika Feliks