• DEKAMERON

    DEKAMERON

    režija: P. Ekart, avtor: G. Boccaccio, dramatizacija: J. Usenik

    DEKAMERON ...

    režija: P. Ekart, avtor: G. Boccaccio ...

    (komedija)
    Povezava do vsebine
    Povezava do predstave

  • RESNO MOTENI

    RESNO MOTENI

    Režija: Jernej Kobal, Avtor: L. Baffie

    RESNO MOTENI ...

    Režija: Jernej Kobal, Avtor: L. Baff ...

    (komedija)
    Povezava do predstave

  • O MRTVIH SAMO DOBRO

    O MRTVIH SAMO DOBRO

    režija: Jaša Jamnik; avtor: Eric Chappell

    O MRTVIH SAMO ...

    režija: Jaša Jamnik; avtor: Eric Cha ...

    (komedija)
    Povezava do vsebine
    Povezava do predstave

  • SEKS IN LJUBOSUMNOST

    SEKS IN LJUBOSUMNOST

    Režija: Jaša Jamnik, Avtor: M. Camoletti

    SEKS IN LJUBO ...

    Režija: Jaša Jamnik, Avtor: M. Camo ...

    (pohotno-maščevalna komedija)
    Povezava do vsebine
    Povezava do predstave

  • BRUCKA ALI OBDOBJE PRILAGAJANJA

    BRUCKA ALI OBDOBJE PRILAGAJANJA

    režija: Zvone Šedlbauer; avtor: M. Jesih

    BRUCKA ALI OB ...

    režija: Zvone Šedlbauer; avtor: M. J ...


    Povezava do predstave

  • OBISK STARE GOSPE

    OBISK STARE GOSPE

    režija: Gojmir Lešnjak - Gojc; avtor: F. Duerrenmatt

    OBISK STARE G ...

    režija: Gojmir Lešnjak - Gojc; avtor ...

    (tragična komedija)
    Povezava do vsebine
    Povezava do predstave

  • MARATON

    MARATON

    režija: Marko Bulc; avtor: C. Confortes

    MARATON ...

    režija: Marko Bulc; avtor: C. Confort ...

    (satirična komedija)
    Povezava do vsebine
    Povezava do predstave

  • PETELINJI ZAJTRK

    PETELINJI ZAJTRK

    režija: G. Lešnjak - Gojc; avtor: F. Lainšček

    PETELINJI ZAJ ...

    režija: G. Lešnjak - Gojc; avtor: F. ...

    (romantična komedija)
    Povezava do vsebine
    Povezava do predstave

  • DVANAJST JEZNIH MOŽ

    DVANAJST JEZNIH MOŽ

    režija in priredba: Ira Ratej; avtor: Reginald Rose

    DVANAJST JEZN ...

    režija in priredba: Ira Ratej; avtor: ...

    (drama)
    Povezava do vsebine
    Povezava do predstave

  • BESNE BASNI

    BESNE BASNI

    režija: Andrej Jus; avtor: A. Jus in ekipa

    BESNE BASNI ...

    režija: Andrej Jus; avtor: A. Jus in ...

    (predstava za otroke)
    Povezava do vsebine
    Povezava do predstave

  • Pregled Šentjakobskih zbornikov kar preko spleta!

    PREGLED ŠENTJAKOBSKIH ZBORNIKOV KAR PREKO SPLETA!

    PREGLED ŠENT ...

    ...


    Povezava do vsebine

  • IDEALEN SOPROG

    IDEALEN SOPROG

    Režija: Dejan Spasić; avtor: Oscar Wilde

    IDEALEN SOPRO ...

    Režija: Dejan Spasić; avtor: Oscar W ...

    (komedija)
    Povezava do predstave

BESNE BASNI
Prikaži / Skrij

BESNE BASNI

režija: Andrej Jus; avtor: A. Jus in ekipa

(predstava za otroke)
Povezava do vsebine
Povezava do predstave

Uspehi in dosežki

Šentjakobsko gledališče Ljubljana se je vedno dobro odrezalo na različnih gledaliških festivalih, o tem priča tudi lepo število nagrad in plaket. Ne manjkajo niti visoka priznanja za dolgoletno delovanje in priznanja, kako pomembno je bilo in je Šentjakobsko gledališče za razvoj slovenske kulture in gledališča.

USPEHI IN DOSEŽKI ŠENTJAKOBSKEGA GLEDALIšČA LJUBLJANA:

PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO PREDSTAVO po izboru žirije (Dekameron; r. P. Ekart), 15. festival komedije Pekre 2019; 31.3.2019, Pekre

ČUFARJEVA PLAKETA za najboljšo predstavo po izboru žirije (Petelinji zajtrk, r.: G. Lešnjak - Gojc), 31. Čufarjevi dnevi 2018, 22. november 2016, Jesenice

ČUFARJEVA PLAKETA za najboljšo predstavo po izboru občinstva (Petelinji zajtrk, r.: G. Lešnjak - Gojc), 31. Čufarjevi dnevi 2018, 22. november 2018, Jesenice

MATIČEK za najboljšo predstavo v celoti (Petelinji zajtrk, r.: G. Lešnjak - Gojc), 57. Linhartovo srečanje, Postojna, 29. september 2018

PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO PREDSTAVO po izboru žirije (O mrtvih samo dobro; r. J. Jamnik), 14. festival komedije Pekre 2018; 25.3.2018, Pekre

PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO PREDSTAVO po izboru publike (Petelinji zajtrk; r. G. Lešnjak - Gojc), 14. festival komedije Pekre 2018; 25.3.2018, Pekre

ČUFARJEVA PLAKETA za najboljšo predstavo po izboru žirije (Resnica, r.: Gregor Tozon), Čufarjevi dnevi 2015, 21. november 2015, Jesenice

ČUFARJEVA PLAKETA za najboljšo predstavo po izboru žirije (Zaigraj še enkrat, Sam, r.: Dušan Mlakar), Čufarjevi dnevi 2012, 20. november 2012, Jesenice

ČUFARJEVA PLAKETA za najboljšo predstavo po izboru občinstva (Zaigraj še enkrat, Sam, r.: Dušan Mlakar), Čufarjevi dnevi 2012, 20. november 2012, Jesenice

POSEBNO PRIZNANJE Linhartovega srečanja (Kripl z Inishmaana, r.: Matjaž šmalc), 51. Linhartovo srečanje, Postojna, 29. september 2012

LINHARTOVA PLAKETA  za odmevne dosežke in doprinos k razvoju ljubiteljskega gledališkega ustvarjanja v obdobju 90 let, Javni sklad RS, 26. september 2012

ZLATO PRIZNANJE ob 90 letnici, Zveza kulturnih društev Ljubljana, 6. februar 2012

MATIČEK za najboljšo predstavo v celoti (Mali diktator, r.: Tijana Zinajić), 50. Linhartovo srečanje, Postojna, oktober 2011

PLAKETA MESTA LJUBLJANA, ob 90-letnici delovanja Šentjakobskega gledališča Ljubljana, 9. maj 2011

FESTIVALSKA NAGRADA za najboljšo predstavo po izboru strokovne žirije (Mali diktator, r.: Tijana Zinajić), 7. festival komedije, Pekre, 27. marec 2011

FESTIVALSKA NAGRADA za najboljšo predstavo po izboru občinstva (Seks in ljubosumnost, r.: Jaša Jamnik), 7. festival komedije, Pekre, 27. marec 2011

PLAKETA "ALEKSANDAR POPOVIĆ" za najboljšo predstavo festivala (Družinska zadeva, r.: Jaša Jamnik), 3. Rapassage fest, Ub, Srbija, november 2010

FESTIVALSKA NAGRADA za najboljšo scenografijo (scen.: Vasilija Fišer, Družinska zadeva, r.: Jaša Jamnik), 3. Repassage fest, Ub, Srbija, november 2010

MATIČEK za najboljšo predstavo v celoti (Družinska zadeva, r.: Jaša Jamnik), 49. Linhartovo srečanje, Postojna, oktober 2010

FESTIVALSKA DIPLOMA, 50. Festival hrvatskih amaterskih kazališta in Festival Jadran (Francoski testament, r.: Jure Novak) na Hvaru, 2010

MATIČEK za najboljšo predstavo v celoti (Prevzetnost in pristranost, r.: Zvone Šedlbauer), 48. Linhartovo srečanje, Postojna, september 2009

ČUFARJEVA PLAKETA za najboljšo predstavo po izboru publike (Družinska zadeva, r.: Jaša Jamnik), Čufarjevi dnevi, Jesenice, 2009

ČUFARJEVA PLAKETA za najboljšo predstavo po izboru strokovne žirije (Bog, r.: Gašper Tič), Čufarjevi dnevi, Jesenice, 2008

ČUFARJEVA PLAKETA za najboljšo predstavo po izboru strokovne žirije (K. Čapek; R.U.R, r.: Jaša Janull), Čufarjevi dnevi, Jesenice, 2005

ČUFARJEVA PLAKETA po izboru strokovne žirije, za nova gledališka uprizoritvena iskanja (F. Prešeren; Povodni mož, r.: Andreja Kovač), Čufarjevi dnevi, Jesenice, 2004

ZLATA PIKA za najboljšo predstavo v celoti po izboru otroške žirije (F. Lyman Baum: Čarovnik iz Oza), Pikin festival, Velenje, 1999

ČASTNI ZNAK SVOBODE REPUBLIKE SLOVENIJE, ob 75-letnici Šentjakobskega gladališča Ljubljana, 1996

ZLATA ZNAČKA,  Zveza kulturnih organizacij Slovenije, 1990

DIPLOMA, XXIII. festival bratstva in enotnosti Prizren, 14. oktober 1986

PLAKETA, festival dramskih amaterjev Jugoslavije v Trebinju, 4. julij 1985

PRIZNANJE, Naša Beseda 1984, 15. maj 1985

NAGRADA MESTA LJUBLJANA, 9. maj 1981

ZLATA FESTIVALSKA MASKA, XXII. festival dramskih amaterjev Jugoslavije v Trebinju (O. Zupančič: Veronika Deseniška, r: Vesna Arhar (Štih)), 5. julij 1978

RED ZASLUGE ZA NAROD S SREBRNIMI ŽARKI, ob 50-letnici delovanja gledališča, 29. september 1971

SREBRNA MEDALJA, XIV. festival dramskih amaterjev Jugoslavije na Hvaru (Lope de Vega: Vitez čudes, r.: J. Vozny), 17. julij 1970

I.-II. mesto, XIII. srečanje dramskih skupin Slovenije v Ljubljani (Lope de Vega: Prebrisana norica, Vitez čudes, r.: J. Vozny), 1. junij 1970

I. mesto, XI. srečanje dramskih skupin Slovenije na Jesenicah (M. Držić: Dundo Maroje, r.: M. Petrovčič), 8. junij 1968  

I. mesto, X. srečanje dramskih skupin Slovenije v Murski Soboti (F. Douglas: Naša ljuba familija, r.: M. Petrovčič), 1. junij 1967

ZLATA MEDALJA, IX. srečanje dramskih amaterjev Jugoslavije na Hvaru, 29. julij 1965

I. mesto, VII. srečanje dramskih skupin Slovenije (M. Držić: Skopuh, r.: M. Mahnič), Jesenice, 2. junij 1965

I. mesto, Državno tekmovanje ljubiteljskih gledališč (I. Cankar: Kralj na Betajnovi, r.: M. Mahnič), Zagreb, 3. december 1948

 

USPEHI IN DOSEŽKI ČLANSTVA:

ZLATO PRIZNANJE ZKD LJUBLJANA, Danijel Šmon, za 50 let aktivnega in predanega dela na področju gledališke dejavnosti; ZKD Ljubljana, 5. februar 2019

SEVERJEVA NAGRADA, Damijan Perne (mojster Lojz; F. Lainšček: Petelinji zajtrk, r. G. lešnjak - Gojc), Škofja Loka, december 2018

PRIZNANJE ZA IGRALCA VEČERA, Srečko Kermavner (3. porotnik; R. Rose: Dvanajst jeznih mož, r.: I. Ratej), 26. Novačanova gledališka srečanja, Celje, 2.11.2018

MATIČEK za moško vlogo, Damijan Perne (mojster Lojz; F. Lainšček: Petelinji zajtrk, r. G. lešnjak - Gojc), 57. Linhartovo srečanje, Postojna, 29. september 2018

LINHARTOVA PLAKETA, Lili Bačer Kermavner, za dolgoletno udejstvovanje v ljubiteljkem gledališču in bravurozen igralski opus; JSKD RS, 27.9.2018, Postojna

LINHARTOVA PLAKETA, Srečko Kermavner, za dolgoletno in uspešno delo na gledališkem področju,  JSKD RS, 27.9.2018, Postojna

PRIZNANJE za moško vlogo, Damijan Perne (mojster Lojz; F. Lainšček: Petelinji zajtrk, r. G. lešnjak - Gojc), Regijsko Linhartovo srečanje Gorenjske, Radovljica, 2018

PRIZNANJE za moško vlogo, Grega Usenik (Alain Reille; Y. Reza: Bog masakra, r. B. Kobal), Regijsko Linhartovo srečanje osrednje Slovenije, Vrhnika, 2018

POSEBNO PRIZNANJE, Janez Usenik, za dramatizacijo Dekamerona (G. Boccaccio, J. Usenik: Dekameron, r. P. Ekart); Regijsko Linhartovo srečanje osrednje Slovenije, Vrhnika, 2018

KOMEDIJANT festivala, Damijan Perne (mojster Lojz; Petelinji zajtrk, r.: G. Lešnjak-Gojc), 14. festival komedije Pekre 2018, 25. marec 2018, Pekre

ZLATO PRIZNANJE ZKD LJUBLJANA, Bojan Vister, za izjemen prispevek na področju ljubiteljskega gledališča, za obsežen igralski opus ter dolgoletno predano in vestno delo na mnogih področjih v društvu; ZKD Ljubljana, 5. februar 2018

POSEBNO PRIZNANJE ŽIRIJE za ansambelsko igro, Bojan Vister, Saša Klančnik, Srečko Kermavner; (Aksentij, Milan in Laki Topalović; Maratonci tečejo častni krog, r. Matjaž Šmalc); 56. Linhartovo srečanje, Postojna, september 2017

LINHARTOVA LISTINA, Tone Bertoncelj, za izredni igralski opus ter za aktivni prispevek k razvoju ljubiteljske gledališke dejavnosti; JSKD RS, 28.9.2017, Postojna

PRIZNANJE za moško vlogo, Damijan Perne (Tito Merelli; Ti nori tenorji, r.: Gojmir Lešnjak - Gojc), Linhartovo srečanje osrednje Slovenije, Vrhnika, 22. april 2017

SEVERJEVA NAGRADA, Lili Bačer Kermavner (več vlog; M. Jesih: Triko, r. G. Žilavec), Škofja Loka, 18. december 2016

MATIČEK za žensko vlogo, Nives Mikulin (Triko, r.: Gorazd Žilavec), 55. Linhartovo srečanje, Postojna, 1. oktober 2016

MATIČEK za žensko vlogo, Lili Bačer Kermavner (Triko, r.: Gorazd Žilavec), 55. Linhartovo srečanje, Postojna, 1. oktober 2016

LINHARTOVA LISTNINA, Bojan Vister, za izjemne dosežke na področju ljubiteljske igralske dejavnosti in vestnega, aktivnega in predanega društvenega dela; JSKD RS, 29. september 2016

PRIZNANJE za žensko vlogo, Lili Bačer Kermavner  (Triko, r.: Gorazd Žilavec), Linhartovo srečanje osrednje Slovenije, Ljubljana, 29. maj 2016

PRIZNANJE za žensko vlogo, Maja Ferkulj  (Bujana; Zbeži, r.: Boris Ostan), Linhartovo srečanje osrednje Slovenije, Ljubljana, 29. maj 2016

PRIZNANJE za moško vlogo, Elias Rudolf (Mulo; Zbeži, r.: Boris Ostan), Linhartovo srečanje osrednje Slovenije, Ljubljana, 29. maj 2016

ČUFARJEVA PLAKETA za moško vlogo, Damijan Perne (Michel, Resnica, r.: Gregor Tozon), 28. Čufarjevi dnevi, Jesenice, 21. november 2015

LINHARTOVA PLAKETA, Mileva Sovdat, za 40 let delovanja v ljubiteljski gledališki dejavnosti; JSKD RS, 24.9.2015

LINHARTOVA LISTNINA, Kajetan Bajt, za dolgoletno delovanje v ljubiteljskem gledališču; JSKD RS, 24.9.2015

PRIZNANJE za žensko vlogo Mirjam Sedmak (Hilary; Tamala, r.: Zvone Šedlbauer), Linhartovo srečanje osrednje slovenske regije, Pirniče, 31. maj 2015

PRIZNANJE za moško vlogo Damijan Perne (Jim Hacker, premier; Da, gospod premier, r.: Boris Kobal), Linhartovo srečanje osrednje slovenske regije, Pirniče, 31. maj 2015

PRIZNANJE za moško vlogo Matic Valič (Dorian; Hodnik, r.: Mare Bulc), Linhartovo srečanje osrednje slovenske regije, Pirniče, 31. maj 2015

LINHARTOVA LISTINA 2013, Tanja Skrbinšek, 25. september 2014

PRIZNANJE za glavno žensko vlogo, Mirjam Sedmak (mama Mimika Malek; Moj ata, socialistični kulak, r.: Gojmir Lešnjak-Gojc), Linhartovo regijsko srečanje, junij 2014

KOMEDIJANTKA festivala, Mirjam Sedmak (mama Mimika Malek; Moj ata, socialistični kulak, r.: Gojmir Lešnjak-Gojc), 10. festival komedije, Pekre, 30. marec 2014

ČASTNO PRIZNANJE  ZKD LJUBLJANA, Drago Razboršek, za dolgoletno predano, vrhunsko umetniško ustvarjanje na področju ljubiteljskega gledališča (posthumno); ZKD Ljubljana,  5. februar 2014

SEVERJEVA NAGRADA, Miha Zrimšek (Jonnyštamperledej; Kripl z Inismaana, r.: Matjaž Šmalc), Škofja Loka, 16. december 2012

ČUFARJEVA PLAKETA za moško vlogo, Žiga Sedmak (Allan Felix; Zaigraj še enkrat, Sam, r.: Dušan Mlakar), 20. november 2012

PRIZNANJE za stransko žensko vlogo, Katarina Lukšič (Helen; Kripl z Inishmaana, r.: Matjaž Šmalc ), Linhartovo regijsko srečanje, maj 2012

PRIZNANJE za stransko moško vlogo, Miha Zrimšek (Jonnyštamperledej; Kripl z Inishmaana, r.: Matjaž Šmalc), Linhartovo regijsko srečanje, maj 2012

SEVERJEVA NAGRADA, Mario Dragojević, Škofja Loka, 18. december, 2011

MATIČEK za glavno moško vlogo, Mario Dragojević (Adenoid Hynkel/ brivec, Mali Diktator, r.: Tijana Zinajić), 50. Linhartovo srečanje, Postojna, 2. oktober 2011

LINHARTOVA PLAKETA, Roman Žun, za 40 let dela v ljubiteljski gledališki dejavnosti; Jskd RS, 25. september 2011

KOMEDIJANT festivala, Mario Dragojević (Adenoid Hynkel/ brivec; Mali diktator, r.: Tijana Zinajić), 7. festival komedije, Pekre, 27. marec 2011

FESTIVALSKA NAGRADA za najboljšo žensko vlogo, Meta Černe (Yolanda; Družinska Zadeva, r.: Jaša Jamnik), 3. Repassage fest, Ub, Srbija, 2010

FESTIVALSKO PRIZNANJE za najboljšo igralko večera, Katja Fajdiga (Betty; Družinska zadeva, r.: Jaša Jamnik), 3. Repassage fest, Ub, Srbija, 2010 

MATIČEK za žensko vlogo, Meta Černe (Yolanda; Družinska Zadeva, r.: Jaša Jamnik), 49. Linhartovo srečanje, Postojna, 2010

PRIZNANJE za glavno moško vlogo, Boris Car (Phillip; Družinska zadeva, r.: Jaša Jamnik), Regijsko 49. Linhartovo srečanje, Ljubljana, 2010

PRIZNANJE za glavno žensko vlogo, Katja Fajdiga (Betty; Družinska zadeva, r.: Jaša Jamnik), Regijsko 49. Linhartovo srečanje, Ljubljana, 2010

PRIZNANJE za stransko žensko vlogo, Meta Černe (Yolanda; Družinska Zadeva, r.: Jaša Jamnik), Regijsko 49. Linhartovo srečanje, Ljubljana, 2010

PRIZNANJE za stransko moško vlogo, Mario Dragojević (Agador; Tičja Kletka, r.: Gašper Tič), Regijsko 49. Linhartovo srečanje, Ljubljana, 2010

LINHARTOVA PLAKETA, Danijel Šmon; JSKD RS, 2009

SEVERJEVA NAGRADA, Ana Lavrinc (Lampret), Škofja Loka, 18. december, 2009

MATIČEK za žensko vlogo, Ana Lavrinc (Lampret), (Elizabeth Bennet; Prevzetnost in pristranost, r.: Zvone Šedlbauer), 48. Linhartovo srečanje, Postojna, 2009

MATIČEK za moško vlogo, Boris Car (Igralec/Diabetes/Phidipides; Bog, r.: Gašper Tič), 47. Linhartovo srečanje, Postojna, 2008

SEVERJEVA NAGRADA, Saša Klančnik, 2007

SEVERJEVA NAGRADA, Tatjana Rebolj, 2007

ČUFARJEVA PLAKETA za glavno moško vlogo, Saša Klančnik (Švejk; Prigode dobrega vojaka Švejka, r.: Gojmir Lešnjak - Gojc), Čufarjevi dnevi, Jesenice, 2007

MATIČEK za moško vlogo, Saša Klančnik (Švejk; Prigode dobrega vojaka Švejka, r.: Gojmir Lešnjak - Gojc), 46. Linhartovo srečanje, Postojna, 2007

SREBRNA PLAKETA JSKD RS, Sonja Pavčič, 2007

LINHARTOVA LISTINA JSKD RS, Tatjana Rebolj, 2006

ČUFARJEVA PLAKETA za glavno moško vlogo, Bojan Vister (Harry Domin; R.U.R, r.: Jaša Janull), Čufarjevi dnevi, Jesenice, 2005

ČUFARJEVA PLAKETA za glavno moško vlogo, Bojan Vister (Dr. Anton Grozd; Za narodov blagor, r.: Tijana Zinajič), Čufarjevi dnevi, Jesenice, 2003

SEVERJEVA NAGRADA, Anica Šinkovec, 1997

ZLATA LINHARTOVA ZNAČKA za žensko vlogo, Mileva Sovdat (starka Sigrid; Dediščina, r.: T. Tomšič), Linhartovo srečanje, Postojna, september 1990

SEVERJEVA NAGRADA, Vlado Zupančič, 1985

FESTIVALSKA DIPLOMA, Vlado Zupančič, XXIX. festival dramskih amaterjev Jugoslavije, Trebinje, 1985

RED DELA Z ZLATIM VENCEM, Drago Razboršek, 1981

RED ZASLUGE ZA NAROD S SREBRNO ZVEZDO, Ida Marinčič, 1981

RED ZASLUGE ZA NAROD S SREBRNO ZVEZDO, Sonja Pavčič, 1981

RED ZASLUGE ZA NAROD S SREBRNO ZVEZDO, Lojze Sadar, 1981

RED ZASLUGE ZA NAROD S SREBRNO ZVEZDO, Milena Simončič - Hren, 1981

RED ZASLUGE ZA NAROD S SREBRNO ZVEZDO, Jože Zakrajšek, 1981

SEVERJEVA NAGRADA, Sonja Pavčič, 1979

SEVERJEVA NAGRADA, Drago Razboršek, 1978

ZLATA FESTIVALSKA MASKA, Drago Razboršek, XXII. festival dramskih amaterjev Jugoslavije, Trebinje, 1978

ZLATA FESTIVALSKA MASKA, Saša Pavček, XXII. festival dramskih amaterjev Jugoslavije, Trebinje, 1978

RED DELA Z ZLATIM VENCEM, Danilo Bučar, 1971

RED DELA Z ZLATIM VENCEM, Metka Bučar, 1971

RED DELA Z ZLATIM VENCEM, Savo Klemenčič, 1971

RED DELA Z ZLATIM VENCEM, Viktor Markič, 1971

RED DELA Z ZLATIM VENCEM, Drago Pogorelec - Karus, 1971

RED DELA S SREBRNIM VENCEM, Jože Čuk, 1971

RED DELA S SREBRNIM VENCEM, Bogomil Gornik, 1971

RED DELA S SREBRNIM VENCEM, Ervina Petrovčič, 1971

RED ZASLUGE ZA NAROD S SREBRNO ZVEZDO, Kazimir Drašler, 1971

FESTIVALSKA DIPLOMA, Dušan Skok, XIV. festival dramskih amaterjev Jugoslavije, Hvar, 1970

FESTIVALSKA DIPLOMA, Gita Drenovec Kuhar, IX. srečanje dramskih amaterjev Jugoslavije, Hvar, 1965

 FESTIVALSKA DIPLOMA, Mirko Mahnič, IX. srečanje dramskih amaterjev Jugoslavije, Hvar, 1965

 FESTIVALSKA DIPLOMA, Franc Penko, IX. srečanje dramskih amaterjev Jugoslavije, Hvar, 1965

 FESTIVALSKA DIPLOMA, Drago Pogorelec - Karus, IX. srečanje dramskih amaterjev Jugoslavije, Hvar, 1965

 FESTIVALSKA DIPLOMA, Drago Razboršek, IX. srečanje dramskih amaterjev Jugoslavije, Hvar, 1965

 

Ne spreglejte tudi domači nagradi kot sta šentjakobski prstan in Harlekin, navedena sta pri članstvu v osebnih mapah.

Sponzorji

Javni sklad za kulturne dejavnosti Republike Slovenije Mestna Občina Ljubljana Sigledal.org Cvetličarna Šimenc Optika Feliks